Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Ing. Pavel Paulen" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy,  CP 951 m² - Nemotice

Prodej, Rodinné domy, CP 951 m² - Nemotice

Máme pro vás skvělou nabídku rodinného domu v obci Nemotice, který přichází s výhodnou cenou, která je velmi atraktivní vzhledem k velikosti pozemku a potenciálu domu. Umístění tohoto domu je naprosto výjimečné. Pár kroků od Vašeho nového domova se nachází fotbalové hřiště, tenisový kurt, dětské..

Lokalita: Nemoticerezervováno

Pronájem, rodinného domu 3 + KK, se zahradou a krytým parkovacím stáním,  Pravlov, CP 491 m2Matterport

Pronájem, rodinného domu 3 + KK, se zahradou a krytým parkovacím stáním, Pravlov, CP 491 m2

Hledáte kvalitní bydlení v přírodě a chcete trávit víkendy mimo ruch města, ale přitom v jeho dosahu? Možná právě tento dům bude vyhovovat Vašim představám. Novostavba rodinného domu v Pravlově, nabízí bydlení bez kompromisů. Pro stavbu domu byly použity kvalitní a moderní materiály. Dominantou..

Lokalita: Pravlov25 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 2+1,  70 m² - Brno - Botanická CP 73,57m2Matterport

Prodej, Byty 2+1, 70 m² - Brno - Botanická CP 73,57m2

Dispozice a lokalita jsou ty zásadní parametry pro nemovitost. Nabízený byt má skvělou dispozici, působí velmi vzdušně a je slunný. Odkládací prostory? Není problém, po vstupu do bytu je hned u vchodu umístěna prostorná šatna. Pokračujete do centrální haly, ze které je vstup do všech dalších..

Lokalita: Botanická, Brno - Ponavarezervováno

Prodej, Pozemky pro bydlení,  857 m² - Dolní Hbity - LuhyVideo

Prodej, Pozemky pro bydlení, 857 m² - Dolní Hbity - Luhy

Pokud toužíte po jedinečném bydlení na krásném místě, máme pro Vás nabídku jedinečného stavebního pozemku ve vyhledávané lokalitě Dolní Hbity-Luhy. Co činí pozemek jedinečným? Má jihozápadní orientaci. Příjezdová cesta je ze severní strany pozemku. Uliční šíře je cca. 16,5 m. Z pozemku je..

Lokalita: Dolní Hbity - Luhy2 450 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení,  493m² - PravlovVideo

Prodej, Pozemky pro bydlení, 493m² - Pravlov

V zastoupení majitele Vám zprostředkujeme prodej stavebního pozemku v obci Pravlov. Pavlov je vinařská obec a nachází se 19 km od Brna. Je zde dobré autobusové spojení přímo ke konečné stanici tramvaje č 2 v Modřicích. Pozemek má ideální tvar a uliční šíři cca. 21,5 m. Orientace pozemku je JZ..

Lokalita: Pravlovinfo v RK

Prodej, orná půda, 1802 m² - Brno - Žebětín

Prodej, orná půda, 1802 m² - Brno - Žebětín

Ve výhradním zastoupení majitele zprostředkujeme prodej půdy v obci Brno - Žebětín. Vhodné jako investice. číslo parcely: 3493, obec- Brno k.ú. - Žebětín. Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita: Brno - Žebětín900 Kč za m2

Prodej, Zemědělská půda,7 ha - Osová Bítýška

Prodej, Zemědělská půda,7 ha - Osová Bítýška

Nabízíme k prodeji 7 ha zemědělských pozemků v kú Osová Bitýška. Pozemky jsou v katastru nemovitostí evidovány vesměs jako orná půda a jsou obhospodařovány. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Lokalita: Osová Bítýškarezervováno

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Realitní makléř, pan David Langr, zajistil excelentně prodej našeho bytu v Boskovicích a zároveň koupi bytu v Blansku. Velmi oceňujeme jeho profesionální přístup, zodpovědnost, vstřícnost a ochotu... více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prodej RD v Bílovicích nad Svitavou, nám skvěle zrealizoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře ARTOSS. Má profesionální přistup, velký přehled, vyřeší každý problém a jako člověk je.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Při prodeji rodinného domu v Řícmanicích mi byl doporučen místní realitní makléř Ing. Jan Polák. Byl velmi ochotný a profesionální, vše nám vysvětlil a poradil. Prodej domu proběhl tak, jak jsme si.. více