Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 72 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, byt 2+kk, ulice Na Pískách, Blansko, sídliště Písečná, CP 58 m² - Blansko

Pronájem, byt 2+kk, ulice Na Pískách, Blansko, sídliště Písečná, CP 58 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 2+kk, ulice Na Pískách, Blansko, sídliště Písečná. Bytová jednotka se nachází ve 5. patře, cihlového bytového domu s výtahem. K bytu náleží dvě lodžie, kdy k jedné je vstup z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a orientací na východ, z..

Lokalita: Na Pískách, Blansko12 000 Kč za měsíc

Dvoupodlažní rodinný dům po rekonstrukci, Bílovice nad Svitavou

Dvoupodlažní rodinný dům po rekonstrukci, Bílovice nad Svitavou

Rodinný dům Bílovice nad Svitavou. Láká Vás bydlení v atraktivní klidné lokalitě v těsné blízkosti Brna a zároveň je pro Vás nezbytné výborné dopravní spojení do centra města? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, menší rodinný dům o velikosti 3+1, který se nachází..

Lokalita: Havlíčkova, Bílovice nad Svitavou5 500 000 Kč

Pronájem cihlového bytu 2+1, 70m2, Bílovice nad Svitavou

Pronájem cihlového bytu 2+1, 70m2, Bílovice nad Svitavou

Pronájem bytu 2+1 Bílovice nad Svitavou. Láká Vás bydlení v atraktivní lokalitě v těsné blízkosti města Brna a zároveň je pro Vás nezbytné výborné dopravní spojení do centra města? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, pronájem prostorného a velmi světlého cihlového..

Lokalita: Šebelova, Bílovice nad Svitavou9 500 Kč za měsíc

Pronájem bytu 3+1,  71 m² - Slavkov u Brna

Pronájem bytu 3+1, 71 m² - Slavkov u Brna

Hledáte poklidné bydlení pro Vaši rodinu? Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu zařízený byt 3+1 po rekonstrukci, v žádané a klidné lokalitě ve Slavkově u Brně, na ulici Slovanská. Vzdušný byt se nachází v 1. patře bez výtahu. V bytě jsou 3 neprůchozí a nábytkem vybavené pokoje,..

Lokalita: Slovanská, Slavkov u Brna15 900 Kč za měsíc

Pronájem bytu 2+kk s lodžií, Šlapanice, ul. Brněnská Pole, PP 50 m²

Pronájem bytu 2+kk s lodžií, Šlapanice, ul. Brněnská Pole, PP 50 m²

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu novostavbu bytu 2+KK s lodžií ve Šlapanicích u Brna v lokalitě Brněnská pole. Při vstupu do bytu je prostorná předsíň (5,6 m2) odkud vedou vstupy do jednotlivých místností - žádná místnost v bytě není průchozí. V pokoji s kuchyňským koutem (18 m2) je..

Lokalita: Brněnská Pole 1939/38, Šlapanice14 500 Kč za měsíc

Prodej zahrady 1.332 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Prodej zahrady 1.332 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Hledáte pěknou zahradu za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi pěknou zahradu, která se nachází v obci Bílovice nad Svitavou vzdálené necelých 10..

Lokalita: Nad Melatínem, Bílovice nad Svitavou1 290 Kč za m2

(236) Pronájem části -1/2 Garáže, ul. Pod Nemocnicí, Bohunice, 16 m²

(236) Pronájem části -1/2 Garáže, ul. Pod Nemocnicí, Bohunice, 16 m²

Pro motorku nebo skútr. Nabízím k podnájmu 1/2 místa v garáži na ul. Pod Nemocnicí v Bohunicích pro parkování motorky nebo skútru. Jedná se samostatnou zděnou garáž umístěnou v objektu garáží v 1. Podzemním patře na ulici Pod nemocnicí vedle pneuservisu PEMM. Garáž je vybavena elektřinou a zásuvkou..

Lokalita: Pod nemocnicí 590/23, Brno - Bohunice750 Kč za měsíc

Prodej cihlového bytu 2+1, 78 m², Brno - Černá Pole, ul. TišnovskáVideo

Prodej cihlového bytu 2+1, 78 m², Brno - Černá Pole, ul. Tišnovská

Byt 2+1 Brno Černá Pole. Videoprohlídku bytu naleznete na webových stránkách RK Artoss. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Byt po rekonstrukci, atraktivní klidnou lokalitu s výbornou dostupností do centra města Brna? Pokud hledáte výše uvedené výhody, tak právě Vám nabízíme prostorný, velmi..

Lokalita: Tišnovská, Brno - Černá Pole7 390 000 Kč

Dvoupodlažní rodinný dům 5+kk s garáží a  zahradou, Bílovice nad SvitavouVideoMatterport

Dvoupodlažní rodinný dům 5+kk s garáží a zahradou, Bílovice nad Svitavou

Rodinný dům Bílovice nad Svitavou. Fotogalerie + videoprohlídka domu na webových stránkách RK Artoss. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Atraktivní, klidnou lokalitu v těsné blízkosti Brna a výborné dopravní spojení do centra města? Prostorný dům s garáží, terasou a zahradou, který..

Lokalita: Nad Tratí, Bílovice nad Svitavou14 950 000 Kč

Rodinný dům - obec Zakřany, okres Brno - venkov

Rodinný dům - obec Zakřany, okres Brno - venkov

V exkluzivním zastoupení majitele, nabízíme velký rodinný dům včetně 5 pozemků o celkové výměře 1.186 m2. v obci Zakřany, Brno - venkov. V domu jsou vymezeny tyto jednotky: – byt 3+kk o výměře 52,8 m2 – byt 4+kk o výměře 75,2 m2 – byt 5+kk o výměře 112,1 m2 – ateliér o výměře 20,6 m2..

Lokalita: Zakřanyinfo v RK

Reference

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Realitní makléř Ing. Jan Polák zajistil excelentně prodej našeho družstevního bytu a zároveň koupi nového, většího bytu v naší oblíbené lokalitě. Jeho přístup je úžasně lidský, profesionální,..

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Prodej svého bytu jsem svěřila realitnímu makléři Ing. Polákovi z realitní kanceláře Artoss a udělala jsem dobře. Ing. Polák je člověk s bohatými zkušenostmi v oblasti realit a výborně zná lokalitu...

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Prodej našeho bytu 5+1 jsme původně realizovali přes portál bezrealitky.cz. Bohužel jsme po nějaké době zjistili, že je to nad naše síly a časové možnosti. Naštěstí jsme dostali kontakt na realitního..