Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 59 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, byt 2+1, ulice Mánesova, Boskovice, CP 62m² - Boskovice

Prodej, byt 2+1, ulice Mánesova, Boskovice, CP 62m² - Boskovice

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 2+1, ulice Mánesova 3, Boskovice. Bytový dům se nachází na poptávané adrese v blízkosti centra. Byt je v původním stavu, nachází se ve 2. NP (první patro) má neprůchozí pokoje. K bytu náleží sklep (2,30 m2) a lodžie (3,00m2). Celková..

Lokalita: Mánesova, Boskoviceinfo v RK

Exkluzivní pozemek pro stavbu rodinného domu nebo rekreační nemovitosti, Křtiny, 1041 m2Video

Exkluzivní pozemek pro stavbu rodinného domu nebo rekreační nemovitosti, Křtiny, 1041 m2

Aktualizace stavu - viz změna popisu v inzerátu. Atraktivní stavební pozemek, obec Křtiny, okres Blansko, výměra 1041 m2, rozměry cca 18m x 58 m. Hledáte stavební pozemek v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna? Pokud ano, tak právě Vám..

Lokalita: Křtiny3 500 000 Kč

Rodinný dům s velkou zahradou, Koryčany, okres Kroměříž

Rodinný dům s velkou zahradou, Koryčany, okres Kroměříž

Rodinný dům Koryčany, okres Kroměříž. Jaký dům hledáte, co by měl splňovat? Rodinný dům k rekonstrukci tak, abyste si ho mohli přestavět dle svého? Dům za rozumnou cenu a zároveň atraktivní klidnou lokalitu a výbornou dojezdovou vzdálenost do města Brna nebo Kroměříže? Pokud ano, tak právě Vám..

Lokalita: Nádražní, Koryčany990 000 Kč

Pronájem, Kanceláře, 344m² - Brno - Řečkovice, ul. Karásek

Pronájem, Kanceláře, 344m² - Brno - Řečkovice, ul. Karásek

K pronájmu nabízíme nově rekonstruované prostory umístěné ve 2. NP dvoupodlažní komerční budovy na ulici Karásek v Brně Řečkovicích (areál bývalé Lachemy) v blízkosti nákupního centra Globus. Jedná se o objekt s výbornou strategickou polohou, skvělé lokalitě spojující klidné prostředí s výbornou..

Lokalita: Karásek 1767/1, Brno - Řečkovice2 100 Kč za m2/rok

Prodej investičního pozemku 1255m² - Hostěnice, okres Brno - venkovVideo

Prodej investičního pozemku 1255m² - Hostěnice, okres Brno - venkov

Atraktivní pozemek, obec Hostěnice, okres Brno - venkov, výměra 1.255 m2, rozměry cca 18m x 70 m, parcelní č. 191/58. Hledáte investiční pozemek za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme,..

Lokalita: Hostěnice790 Kč za m2

Prodej, Byty 1+1, 56m² - Adamov

Prodej, Byty 1+1, 56m² - Adamov

Nabízím k prodeji byt 1+1 v cihlovém domě nacházející se v klidné části obce Adamov. Byt se nachází ve 3. NP domu s 9 bytovými jednotkami. Byt před pár lety prošel větší rekonstrukcí - podlahy, el. rozvody, topení, samostatný kotel. K bytu náleží veliký sklep a podíl na společných pozemcích..

Lokalita: Osvobození, Adamov2 700 000 Kč

Pronájem podkrovního bytu 2+kk, Černá Pole - ul. Novotného - UP 55m²

Pronájem podkrovního bytu 2+kk, Černá Pole - ul. Novotného - UP 55m²

Byt je volný od 1.2. 2022, prohlídky jsou možné po domluvě již nyní. Pro domluvení termínu prohlídky či více informací prosím volejte makléři. V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k podnájmu podkrovní byt 2+kk o UP 55m2 + 13m2 krokevní prostor s nepochozí výškou dostupný po půdních..

Lokalita: Novotného, Brno - Černá Pole12 000 Kč za měsíc

Prodej vícegeneračního rodinného domu, Rajhrad, slepý konec ulice Jiráskova, garáž, velká zahrada, pozemek celkem 1825m2

Prodej vícegeneračního rodinného domu, Rajhrad, slepý konec ulice Jiráskova, garáž, velká zahrada, pozemek celkem 1825m2

V zastoupení majitelů nabízíme k prodeji prostorný, vícegenerační RD v oblíbené lokalitě Rajhradu u Brna. Předností tohoto RD je jeho umístění v klidném slepém konci ulice Jiráskova naproti klášteru sester Těšitelek. Jak v přízemí, tak v patře se nachází prostorný byt o dispozici 3+1. Před domem se..

Lokalita: Jiráskova, Rajhrad10 900 000 Kč

Pronájem, garáž, ulici nad Čertovkou, Blansko CP 23m² - Blansko

Pronájem, garáž, ulici nad Čertovkou, Blansko CP 23m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem garáže, ulice Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná. Jedná se o novostavbu garáže nacházející se v 1.NP/2.NP na poptávaném místě sídliště Písečná. V garáži zavedená elektřina. Automatická garážová vrata na dálkové ovládání od firmy..

Lokalita: Blansko1 850 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 57m² s lodžií - Újezd u Brna

Pronájem, Byty 2+kk, 57m² s lodžií - Újezd u Brna

Hledáte poklidné bydlení kousek od Brna? Pak právě Vám nabízíme pronájem vybaveného bytu 2+kk, ulice U hřiště v Újezdu u Brna. Moderně zařízený byt o celkové ploše 57 m2 se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. Dominantní místností bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, na..

Lokalita: U Hřiště, Újezd u Brnarezervováno

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Touto cestou děkuji společnosti ARTOSS realitní kancelář, s.r.o., zejména však za komplexní realitní činnost při prodeji našeho rozestavěného RD v Hostěnicích, kterou pro nás zajistil realitní makléř..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE MARTIN ŠTEFAN

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval p.Štefanovi za jeho profesionální přístup při prodeji mého bytu ve Šlapanicích, jeho práce byla naprosto perfektní a bylo vidět že své práci realitního makléře..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Při prodeji bytu mne zastupovala paní Látalová. Její přístup byl profesionální a velice vstřícný. Vše bylo precizní, rychlé a hlavně vždy poradila a člověk měl pocit, že opravdu je zde pro mne. Všem..