Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 71 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem bytu 2+1 s balkonem, Brno - Ponava, ul. Botanická, UP 53 m²

Pronájem bytu 2+1 s balkonem, Brno - Ponava, ul. Botanická, UP 53 m²

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2+1 s balkonem ve 4. patře cihlového bytového domu v Brně na ul. Botanická. Při vstupu do bytu je předsíň odkud vedou vstupy do jednotlivých místností - žádná místnost není průchozí. V bytě jsou dva pokoje pokoje o shodné ploše 15 m2. Kuchyně je..

Lokalita: Botanická 482/49, Brno - Ponava11 000 Kč za měsíc

Prodej rodinného domu s restaurací a bytem 3+1,  Brno-Maloměřice CP 335 m2

Prodej rodinného domu s restaurací a bytem 3+1, Brno-Maloměřice CP 335 m2

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme rozlehlý, rohový rodinný dům s restaurací a samostatným bytem o velikosti 3+1 v Brně-Maloměřicích. Dům leží v klidné části Maloměřic, obklopen zelení. Dům je částečně podsklepený, sklepy jsou uzpůsobeny provozu restaurace. V přízemí domu se nachází..

Lokalita: Sady, Brno - Maloměřicerezervováno

Pronájem, byt 1+1, ulice Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná, CP 39,20m²

Pronájem, byt 1+1, ulice Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná, CP 39,20m²

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 1+1 v novostavbě na ulici Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná. Jedná se o novostavbu bytového domu, který se nachází na klidném místě na konci sídliště. Výhodou je, že se jedná o novou bytovou jednotku, kolaudace konec roku 2021...

Lokalita: Nad Čertovkou, Blansko11 000 Kč za měsíc

Prodej podkrovního bytu 3+kk, Bezručova čtvrť 1115/32, Kuřim, krbová kamna v bytě, CP 83m2Matterport

Prodej podkrovního bytu 3+kk, Bezručova čtvrť 1115/32, Kuřim, krbová kamna v bytě, CP 83m2

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný podkrovní byt v Kuřimi. Bytová jednotka se nachází v 4.NP menšího bytového domu po celkové vnější revitalizaci. Dispozice bytu jsou v přiloženém plánku a virtuální prohlídce bytu. Bytová jednotka je volná, k dispozici ihned po úhradě kupní ceny a..

Lokalita: Bezručova čtvrť 1115/32, Kuřim6 590 000 Kč

Prodej, Chalupy, Mokrá-Horákov, CP 456 m2VideoMatterport

Prodej, Chalupy, Mokrá-Horákov, CP 456 m2

Pokud hledáte klidné místo v přírodě k rekreaci nebo k bydlení, tak Vás právě tato nemovitost jednoznačně osloví. Při dopoledním focení zde byla opravdu krásná a slunná atmosféra přírody, která Vás nabije energií. Jste v lese, ale přitom bezprostředně blízko obce, takže není problém tuto nemovitost..

Lokalita: Mokrá-Horákov - Horákov6 990 000 Kč

Prodej, obchodní prostory,  ulice 9. května,  Blansko, CP 28,20 m² - Blansko

Prodej, obchodní prostory, ulice 9. května, Blansko, CP 28,20 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej komerčního prostoru, který se nachází na ulici 9. května 3, Blansko. Prostory se nachází v přízemí bytového cihlového domu a jsou rozděleny na dvě provozovny, kdy v jedné se nachází kadeřnictví, ve druhé pedikúra. Jedná se o bonitní nájemníky,..

Lokalita: 9. května 1174/3, Blanskoinfo v RK

Prodej, byty 3+kk, ulice Otakara Chlupa, Boskovice, CP 59 m² - BoskoviceMatterport

Prodej, byty 3+kk, ulice Otakara Chlupa, Boskovice, CP 59 m² - Boskovice

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 3+kk, nacházející se v bytovém domě na ulici Otakara Chlupa při centru města Boskovic. Byt prošel generální rekonstrukcí, dá se říct, že se jedná ,, o novou bytovou jednotku ,, Rozsah rekonstrukce: rozvody elektřiny - měď, vypínače,..

Lokalita: Otakara Chlupa, Boskovice4 400 000 Kč

Rodinný dům - obec Zakřany, okres Brno - venkov

Rodinný dům - obec Zakřany, okres Brno - venkov

V exkluzivním zastoupení majitele, nabízíme formou přenechání 100 % podílu ve společnosti, dům vč. pozemků v obci Zakřany, Brno - venkov. Jedná se o velký rodinný dům s níže uvedenými pozemky: p. č. 182, LV 659, zastavěná plocha a nádvoří o výměře 388 m2 p. č. 181/1, LV 293, zahrada o výměře..

Lokalita: Zakřany9 990 000 Kč

Rodinný dům - obec Zakřany, okres Brno - venkov

Rodinný dům - obec Zakřany, okres Brno - venkov

V exkluzivním zastoupení nabízíme formou přenechání 100% podílu ve společnosti dům vč. pozemků v obci Zakřany, Brno - venkov. Jedná se o velký rodinný dům s níže uvedenými pozemky: p. č. 182, LV 659, zastavěná plocha a nádvoří o výměře 388 m2 p. č. 181/1, LV 293, zahrada o výměře 131 m2 p...

Lokalita: Zakřany9 990 000 Kč

Dvoupodlažní rodinný dům 5+kk s garáží a  zahradou, Bílovice nad SvitavouVideo

Dvoupodlažní rodinný dům 5+kk s garáží a zahradou, Bílovice nad Svitavou

Rodinný dům Bílovice nad Svitavou. Fotogalerie + videoprohlídka domu na webových stránkách RK Artoss. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Atraktivní, klidnou lokalitu v těsné blízkosti Brna a výborné dopravní spojení do centra města? Prostorný dům s garáží, terasou a zahradou, který..

Lokalita: Nad Tratí, Bílovice nad Svitavourezervováno

Reference

Reference pro makléře: Ivana Látalová

Chtěl bych poděkovat ze perfektní servis Vaší RK a služby makléřky paní Ivany Látalové. Prodával jsem garáž a nejen, že byla prodána rychle, ale vše proběhlo přesně tak, jak bylo domluveno. Celý..

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Realitního makléře Ing. Poláka jsme si vybrali pro zprostředkování prodeje bytu z důvodu, že jsme na něho měli výborné reference od těch, kterým již v minulosti prodej či koupi nemovitosti..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Pan realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss nám pomohl se stanovením tržní ceny nemovitosti a také s pronájmem jiné nemovitosti. Jsme velmi spokojeni a jako nadstandardní hodnotíme..