Realitní servis

Našim produktem je komplexní práce na realitním trhu.

Zprostředkujeme pro Vás prodej a pronájem vašich bytů, domů, činžovních domů, pozemků, obchodních, výrobních, skladovacích prostor a ostatních typů nemovitostí.

Pilířem naší služby je profesionální makléř podporovaný spolehlivým týmem odborníků.

Realitní makléř je obchodník, který je trénovaný pro to, aby dokázal správně řídit celý obchodní případ. Zejména se výborně orientuje v cenách nemovitostí, a je klientovi oporou při obchodním jednání. Na jednání je odborně připravený a jeho argumenty jsou podepřeny kvalitními informacemi. Makléř není handlíř, ale seriózní obchodník, který má vždy kvalitní a aktuální podklady pro své jednání.

Další návaznou činností makléře je propojovat jednotlivé profese a vytvářet tak celistvou službu, která zajišťuje bezproblémový průběh případu. Dbáme na to, aby lidé z jednotlivých profesí byli kvalitní odborníci.

Profese které zajišťujeme a slaďujeme pro klienta:

· Právo

· Finance

· Obchod

· Odhad nemovitosti

· Technické posouzení

· Daňové poradenství

· Inzerce a marketing

· Cenová analýza

· Prověřování veřejných registrů

· Komunikace s úřady a státními orgány

Vyhýbáme se úsekovému myšlení, které bez komplexního pohledu na věc přináší v praxi možné problémy a komplikace.

Jak se projeví úsekové myšlení a profesní slepota?

Protože jednotlivé výše uvedené profese mají za cíl splnit pouze svůj úkol. V praxi se stává, že vzájemně nekomunikují a došlo již k mnoha případům, kdy se např. technicky nestihl načerpat úvěr a klienti díky smluvním pokutám přišli o nemalé peníze. Kombinací problémů může být mnoho, proto je zde profesionální tým, který intenzivně výše uvedené profese slaďuje a předchází chybám v procesu.

Garantujeme:

· Prověřené odborníky nejen makléře, ale i lidi z výše uvedených profesí.

· Maximální a pravidelnou informovanost klienta o průběhu případu.

· Systémovou kontrolu případu.

· Bezproblémovost.

· Pružné jednání

Servis pro prodávající zdarma:

· Provedeme analýzu tržní ceny na profesionální úrovni.

· Navrhneme postup prodeje nemovitosti..postupy se liší dle aktuálního stavu nemovitosti. Nemovitost může být nezatížená, nebo naopak je omezené vlastnické právo např.zástavou, břemeny ( služebností ), exekucí, nebo si klient neuvědomil, že je ve fázi časového testu..každý takovýto případ je nutné posuzovat individuálně.

· Koordinujeme prohlídky nemovitosti – domlouváme termíny, makléř je vždy účasten prohlídce, předkládá klientům fakta a potřebné dokumentace, vyjednává za klienta. Na prohlídku je vždy perfektně připravený.

· Právní servis advokáta – od posouzení případu, návrhů smluvní dokumentace, konzultace, podpisy smluv, úschovu peněžních prostředků, provedení vkladu na katastru nemovitosti..atd.

· Úhradu veškerých správních poplatků

· Úschovu finančních prostředků v advokátní kanceláři nebo jistotní účet v bance. Pokud si klient nepřeje advokátní úschovu, jsme ve spojení s velkými bankovními domy ( ČS, KB, Sberbank) a zajistíme i tuto formu bezpečného převodu, samozřejmě v koordinaci se smluvními podmínkami.

· Finanční poradenství – zajistíme rychlé prověření bonity klienta, a zajistíme veškerou administrativu co se týče poskytnutí a čerpání hypotéčního úvěru.

· Přepisy médií

· Zpracování daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

· Masivní inzerci v tisku a realitních serverech.

· Předání nemovitosti – vždy se fyzicky účastníme předání nemovitosti, připravíme potřebnou dokumentaci včetně předávacích protokolů.

· Odhady nemovitostí*

· Daňové poradenství*

· PENB*

Kde inzerujeme:

Tisk: Viareality časopis, který vychází v počtu 30 tis. výtisků každé 3 týdny.

Internet: sreality.cz, realitymix.cz,reality.cz, českéreality.cz, realitymorava.cz, bazos.cz, artoss.cz, grandreality.cz, eurobydleni.cz, viareality.cz, reality123.cz, realbonus.cz, realitnieso.cz, Facebook, MLS společná databáze členů ARK ČR

Databáze klientů:

Máme kvalitní a aktualizovanou databází poptávajících klientů, podpořenou spolehlivým informačním systémem Realman, který sdružuje větší množství realitních kanceláří a tím umožňuje propojovat nabídku nejen s klienty naší společnosti, ale s prověřenými klienty dalších stovek spolupracujících RK.

V poslední době si lidé kteří hledají nemovitost zadají vyhledání nemovitosti u makléře a zcela spoléhají na jeho aktivitu, společná databáze klientů takto dostane vaši nemovitost ke klientovi, který by si jí v médiích ani nevšiml. Takže se i stává, že se nemovitost prodá ještě před tím, než se veřejně vyinzeruje.

Exekuce a zadlužené nemovitosti:

Podrobně prověříme právní stav problému, zdarma navrhneme řešení. Vyjednáváme s věřiteli, exekutory, institucemi, zajistíme finanční prostředky klientovi v kritickém období. Vyplatíme a vymažeme exekuce. Dotáhneme případ do úspěšného konce tak, aby finanční náklady pro klienta byly minimální. Více s sekci Exekuce

Přímé jednání:

Od začátku jednáme s klienty otevřeně. Poskytneme maximum informací i klientovi poradíme, popíšeme průběh obchodního případu a je pouze na klientovi, zda se rozhodne pro náš produkt.

Tomáš Baťa

„Jenom dobrý člověk může jednat přímo. A pouze dobrou, všem užitečnou práci možno konati před celou veřejností. Přímé, prosté jednání budí v lidech všechny dobré instinkty. Jednáš-li otevřeně s úmyslem posloužit lidem, tvůj úspěch je neodvratný.“

Chcete se zdarma dozvědět jak probíhá obchodní případ a na co si dát pozor? Kontaktujte naše makléře.

* rozsah služeb je třeba nastavit individuelně

30.9.2014