Exekuce

Vaši nemovitost oddlužíme, uhradíme další Vaše závazky a poskytneme Vám i finanční prostředky na řešení aktuální situace, případně Vaši nemovitost přímo vykoupíme.

 
Jednání s exekutory a věřiteli
Zájmy stran se mohou různit. Věřitelé mohou tlačit klienta do nevýhodných podmínek a tím zhoršovat situaci. Jednání s věřiteli bývá mnohdy nepříjemné a dlužník, který se neorientuje v právní problematice může přistoupit na nevýhodné podmínky a svoji situaci značně zkomplikovat. Majitel nemovitosti potřebuje svoji situaci definitivně a bezproblémově vyřešit. Zastupujeme klienta na základě plné moci v jednání s věřiteli, bankami, exekutory, finančním úřadem a dalšími institucemi. Všechna jednání jsou pod dozorem advokáta.. Vy se již nemusíte starat o další nepříjemná jednání.
 
Řešení situace, vyplacení exekuce, oddlužení
Pokud je nemovitost omezena Exekucí, nemůže ji klient prodat ani jinak zatížit, .. exekuci je potřeba vyplatit a potom je možné nemovitost nabídnout klientům. Po té co oddlužíme nemovitost, nastává fáze nabídky a prodeje.
V této fázi je našim cílem je co nejrychleji zajistit klienta, který za nemovitost nabídne nejvyšší cenu.
Disponujeme proškolenými, certifikovanými makléři a databází prověřených zájemců. Úzká spolupráce s dalšími realitními kancelářemi z Asociace realitních kanceláří – ARK, podpoří rychlý a bezproblémový prodej za maximální reálnou cenu. Veškerá smluvní dokumentace a právní kroky jsou pod záštitou seriózní advokátní kanceláře.
 
Rychlé jednání
Záleží na tom v jaké fázi se exekuce nachází a zda nemovitost není omezena dalšími dluhy. Zde platí pravidlo zbytečně neotálet a řešit situaci co nejdříve, ale to neznamená zbrkle..nejprve vše zanalyzujeme, prověříme a ve spolupráci s advokátem navrhneme optimální řešení.
 
Dražba
Dražba přichází většinou v situaci, kdy majitel problém neřeší anebo zadlužení nemovitosti je tak vysoké a problematické, že jiná bezpečná možnost prodeje již není. Zde je to pro prodávajícího adrenalin, protože mu vydražená částka nemusí vystačit na zaplacení a dostatečně pokrýt dluhy…
 
Profesionální makléř
Námi navržený makléř je Váš spojenec…makléři se kterými spolupracujeme jsou certifikováni pod ARK a mají vysokou profesní úroveň, navíc jsou pravidelně školení a mají denní praxi v jednání s klienty…Dobrý makléř, odborník na trhu s realitami a dobrý vyjednavač dokáže prodat Vaši nemovitost za vyšší cenu i když jste pod časovým tlakem a s prodejem spěcháte…Pokud se tedy spojí kvalitní právní servis s profesionálním oddlužením a profesionálním makléřem, můžete z celé transakce vyjít nadprůměrně dobře.
 
Máte-li zájem o naše služby dohodněte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci – tel.: 602 344 145

19.9.2014