Tuto nabídku jsme již úspěšně pronajali. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, vyberte si z naší aktuální nabídky ZDE nebo zadejte poptávku do našeho systému ZDE.

Pronájem výrobní haly 1820 m2, Zaječí, okres Břeclav

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu uzavřený výrobní areál, který se nachází na ulici Hlavní v obci Zaječí, okres Břeclav. Dopravní dostupnost: 40 km Brno, 11 km Hustopeče, 25 km Břeclav.
Celková rozloha areálu je 8462 m2. Příjezd je po hlavní komunikaci - silnice II. třídy č. 421. Vjezd je možný elektronicky ovládanou bránou, příjezd a přístup k jednotlivým budovám je dále po vnitroareálové zpevněné komunikaci. Součástí areálu jsou dvě výrobní haly o celkové výměře 1820 m2, strojní dílna a správní budova. Obě haly jsou od sebe stavebně oddělené a na sobě nezávislé (lze je velmi jednoduše propojit) a obě disponují samostatným vysokozdvižným kolejnicovým jeřábem o nosnosti 5ti tun. Vytápění obou hal je řešeno plynovými přímotopy. Součástí přední haly jsou i kanceláře, sociální zázemí a kuchyňka. Správní budova se nachází při vjezdu do areálu a nalezneme v ní dvě kanceláře, šatnu, sprchy a sociální zázemí pro zaměstnance.
Budovy jsou ve velmi dobrém stavebně technickém stavu. Dostupné jsou veškeré IS (elektřina 230/400V, obecní voda, plyn, kanalizace je řešená septikem). V rámci pronájmu lze ponechat některé vybavení jako např. stroje na zpracování plechu (ohýbačky, řezačky, soustruhy, vrtací zařízení apod.).
Využití: lehká průmyslová výroba (kovovýroba, strojní výroba, dřevovýroba) popř. i jako skladovací prostory. Nájezd pro kamionovou dopravu na dálnici je v 10 km vzdálených Hustopečích, resp. ve 12 km vzdáleném Podivíně.
Cena pronájmu je 50.000,-Kč/měsíc + reálné náklady na dodávku energií.
Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho makléře.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]
pronajato
Ev.č.315191018
KategorieVýroba
LokalitaHlavní 406, Zaječí
OkresBřeclav
Plocha užitná2.000 m²
Plocha podlahová2.000 m²
Plocha pozemku8.462 m²
Plocha zastavěná1.820 m²
Počet podlaží1
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaKomerční
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadSeptik
TopeníLokální plynové