Pronájem haly 1200 m² - Brno, ul. Kaštanová

Popis

Se souhlasem majitele zprostředkujeme pronájem nové haly o ploše 1200m2 (š25 x h48 )m.
Popis:
Opláštění budovy je z PUR panelů. Hlazené průmyslové betonové podlahy pro snadnou manipulaci a dostatečné zatížení vhodné i pro paletové vozíky. Asfaltová a panelová příjezdová komunikace, kapacitně vhodná i pro příjezd kamionu. Součástí skladu je sociální zázemí ( WC, umyvadlo, výlevka, sprcha..). V areálu je k dispozici Internetové připojení a CCTV systém. Dostatek parkovacích míst bezprostředně u haly. Celý areál je uzavřený, monitorovaný kamerovým systémem. Protipožární řešení bude řešeno formou suchých sprinklerů. Halu je možné si částečně modulárně přizpůsobit dle potřeby užívání ( např. zbudování kanceláře a různá přepažení).
Vstupní vjezd je otevřen od 7:00 do 18:00 mimo tuto dobu je možný vjezd prostřednictvím GSM. Jedná se o logisticky výbornou lokalitu, která je v bezprostřední blízkosti nájezdu na D1.
Aktuálně se finišují úpravy venkovního terénu a interiérů. Předpokládané dokončení 1/2022.
Více informací u makléře.

Ing. Pavel Paulen

Kontaktujte makléře

Ing. Pavel Paulen+420 602 344 145
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

volejte makléři+ energie, + provize RK
Ev.č.310221000
KategorieSklady
LokalitaKaštanová, Brno
OkresBrno-město
Plocha užitná1.200 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníAno
Elektřina400V

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

S prodejem naší nemovitosti jsem byl velice spokojený. Veškerá jednání na jedničku. Zejména hodnotím vysokou kvalitu prohlídek, které vedl náš realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Přes realitní kancelář Artossreality jsem koupila byt v Boskovicích na ul. Sadová. Chtěla bych poděkovat panu Davidu Langrovi za jeho profesionální přístup, ochotu, flexibilitu a opravdu příjemné a..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Pan Langr David mi zprostředkoval koupi bytu v Blansku. S celým průběhem koupě jsem byl maximálně spokojený. Pan Langr byl aktivní od hledání bytu vyhovujícímu mým požadavkům až do vyřizování..