Pronájem obchodní jednotky v OC MLÝN, Tišnov, UP 50,1 m²

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní jednotku v obchodním centru MLÝN v centru Tišnova, která leží na trase z autobusového i vlakového nádraží do centra města Tišnov.
Jednotka o výměře 50,1 m2 je umístěna v přízemí obchodního centra. V sousedství je prodejna hraček a papírnictví Wiky, lékárna Dr.Max, kancelář finančního poradenství a prodejna chovatelských potřeb.

V jednotce je přípojka kanalizace a rozvod vzduchotechniky. Nad vstup do jednotky je možnost umístit světelnou reklamu, stejně tak i reklamu na fasádu budovy z ul. Mlýnská, popř. tzv. LIGHT Box.

V objektu je dostatečný počet zastřešených parkovacích míst pro zákazníky odkud vede posuvný pás pro vozíky do 3. NP a výtah do přízemí.

Prostory budou volné k pronájmu od 1.2.2020. Více informací v RK.

Tato nabídka je sdílena ke spolupráci v MLS systému Asociace realitních kanceláří ČR. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
[email protected]
12 500 Kč za měsíc+ služby včetně vytápění 3.100,- Kč / měs + DPH; + skutečná spotřeba elektřiny a vody; + vratná kauce, + provize RK
Ev.č.312201002
KategorieObchodní prostory
LokalitaMlýnská 1927, Tišnov
OkresBrno-venkov
Plocha užitná50 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhování1. říjen 2018
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Bezbariérovýano
Výtahano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Panu Polákovi z realitní kanceláře Artoss bych tímto chtěl poděkovat za poslední půlrok a společné řešení koupě pozemku, které ne vždy bylo úplně jednoduché :) Že jste se snažil vždy najit řešení..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

S manželem jsme koupili byt v Hrušovanech u Brna, který nám zprostředkoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Již od prvotní telefonické komunikace byl znát profesionální..

Reference pro makléře: Martin Štefan

Na pana Martina Štefana jsem dostal doporučení od svého známého a udělal jsem velice dobře, že jsem se na něho obrátil při prodeji bytu. Jeho přístup ke všem vzniklým problémům byl naprosto..