Pronájem obchodní jednotky v OC MLÝN, Tišnov, UP 50,1 m²

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní jednotku v obchodním centru MLÝN v centru Tišnova, která leží na trase z autobusového i vlakového nádraží do centra města Tišnov.
Jednotka o výměře 50,1 m2 je umístěna v přízemí obchodního centra. V sousedství je prodejna hraček a papírnictví Wiky, lékárna Dr.Max, kancelář finančního poradenství a prodejna chovatelských potřeb.

V jednotce je přípojka kanalizace a rozvod vzduchotechniky. Nad vstup do jednotky je možnost umístit světelnou reklamu, stejně tak i reklamu na fasádu budovy z ul. Mlýnská, popř. tzv. LIGHT Box.

V objektu je dostatečný počet zastřešených parkovacích míst pro zákazníky odkud vede posuvný pás pro vozíky do 3. NP a výtah do přízemí.

Prostory budou volné k pronájmu od 1.2.2020. Více informací v RK.

Tato nabídka je sdílena ke spolupráci v MLS systému Asociace realitních kanceláří ČR. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
[email protected]
12 500 Kč za měsíc+ služby včetně vytápění 3.100,- Kč / měs + DPH; + skutečná spotřeba elektřiny a vody; + vratná kauce, + provize RK
Ev.č.312201002
KategorieObchodní prostory
LokalitaMlýnská 1927, Tišnov
OkresBrno-venkov
Plocha užitná50 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhování1. říjen 2018
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Bezbariérovýano
Výtahano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Při prodeji rodinného domu v Řícmanicích mi byl doporučen místní realitní makléř Ing. Jan Polák. Byl velmi ochotný a profesionální, vše nám vysvětlil a poradil. Prodej domu proběhl tak, jak jsme si..

Reference pro makléře: Jitka Loupová

Paní Loupová,musím Vám poděkovat za Vaši spolupráci, za podporu, kterou jste mi věnovala. Také jsem byla překvapena jak velice lehce proběhlo předání domu. Ještě jednou veliké díky. Jste velmi..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Realitní makléř, pan David Langr, zajistil excelentně prodej našeho bytu v Boskovicích a zároveň koupi bytu v Blansku. Velmi oceňujeme jeho profesionální přístup, zodpovědnost, vstřícnost a ochotu...