Pronájem obchodní jednotky v OC MLÝN, Tišnov, UP 26 m²

Obchodní jednotka v přízemí OC Mlýn, Tišnov
Obchodní jednotka v přízemí OC Mlýn, Tišnov
Pasáž v přízemí Obchodní jednotka v přízemí OC Mlýn, Tišnov
Krytá parkovací stání
OC Mlýn, Tišnov
Obchodní centrum Mlýn, Tišnov

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní jednotku v obchodním centru MLÝN v centru Tišnova, která leží na trase z autobusového i vlakového nádraží do centra města.
Jednotka o výměře 26 m2 (ca 7 x 3,75 m) je v přízemí. V sousedství je prodejna hraček a papírnictví, prodejna potřeb pro zvířata, lékárna a kancelář finančního poradenství.
V jednotce je přípojka vodovodu a kanalizace i rozvod vzduchotechniky. Nad vstup do jednotky je možnost umístit světelnou reklamu.

V objektu je dostatečný počet zastřešených parkovacích míst pro zákazníky odkud vede posuvný pás pro vozíky do II. NP (hypermarket Tesco) a výtahy do přízemí. Prostor je volný, k pronájmu ihned. Více informací v RK.

Tato nabídka je sdílena ke spolupráci v MLS systému Asociace realitních kanceláří ČR. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
st[email protected]
6 500 Kč za měsíc+ vytápění a služby 1.670,- Kč / měs. + DPH; + skutečná spotřeba elektřiny a vody; + vratná kauce, + provize RK
Ev.č.312191000
KategorieObchodní prostory
LokalitaMlýnská 1927, Tišnov
OkresBrno-venkov
Plocha užitná26 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Při prodeji bytu mne zastupovala paní Látalová. Její přístup byl profesionální a velice vstřícný. Vše bylo precizní, rychlé a hlavně vždy poradila a člověk měl pocit, že opravdu je zde pro mne. Všem..

Reference pro makléře: Martin Štefan

Nakupovali jsme teď nemovitost v Brně ve spolupráci s realitním makléřem panem Martinem Štefanem. Jeho přístup byl naprosto profesionální, znalosti dané problematiky dle mého názoru nadstandardní...

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prodej bytu nám zprostředkovával realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Rozhodli jsme se využít jeho služeb na základě výborných doporučení na jeho práci a osobu. Byli jsme velmi..