Pronájem obchodní jednotky v OC MLÝN, Tišnov, UP 26 m²

Obchodní jednotka v přízemí OC Mlýn, Tišnov
Obchodní jednotka v přízemí OC Mlýn, Tišnov
Pasáž v přízemí Obchodní jednotka v přízemí OC Mlýn, Tišnov
Krytá parkovací stání
OC Mlýn, Tišnov
Obchodní centrum Mlýn, Tišnov

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní jednotku v obchodním centru MLÝN v centru Tišnova, která leží na trase z autobusového i vlakového nádraží do centra města.
Jednotka o výměře 26 m2 (ca 7 x 3,75 m) je v přízemí. V sousedství je prodejna hraček a papírnictví, prodejna potřeb pro zvířata, lékárna a kancelář finančního poradenství.
V jednotce je přípojka vodovodu a kanalizace i rozvod vzduchotechniky. Nad vstup do jednotky je možnost umístit světelnou reklamu.

V objektu je dostatečný počet zastřešených parkovacích míst pro zákazníky odkud vede posuvný pás pro vozíky do II. NP (hypermarket Tesco) a výtahy do přízemí. Prostor je volný, k pronájmu ihned. Více informací v RK.

Tato nabídka je sdílena ke spolupráci v MLS systému Asociace realitních kanceláří ČR. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
st[email protected]
6 500 Kč za měsíc+ vytápění a služby 1.670,- Kč / měs. + DPH; + skutečná spotřeba elektřiny a vody; + vratná kauce, + provize RK
Ev.č.312191000
KategorieObchodní prostory
LokalitaMlýnská 1927, Tišnov
OkresBrno-venkov
Plocha užitná26 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice

Reference

Reference pro makléře: Martin Štefan

Moje zkušenost s RK Artoss je velice pozitivní. Prostřednictvím této kanceláře a především pana Martina Štefana jsem koupil rodinný domek. Vše proběhlo rychle a bez nejmenších komplikací, komunikace..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Při koupi bytu v Kobylnicích jsem měla možnost spolupracovat s realitním makléřem Ing. Janem Polákem z realitní kanceláře Artoss. Velmi oceňuji jeho práci, ochotu informovat a poradit během celého..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Koupi našeho domu v Brně Obřanech nám pomohl realizovat realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss - profesionální přístup, vše probíhalo dle domluvy a tak, jak bylo slíbeno. Můžeme..