Pronájem, Kanceláře, 230m² - Brno - Řečkovice, ul. Karásek

2NP

Popis

K pronájmu nabízíme nově rekonstruované prostory umístěné ve 2. NP dvoupodlažní komerční budovy na ulici Karásek v Brně Řečkovicích (areál bývalé Lachemy) v blízkosti nákupního centra Globus.
Jedná se o objekt s výbornou strategickou polohou, skvělé lokalitě spojující klidné prostředí s výbornou dostupností do centra města a snadným napojením na městský okruh, zároveň v dostupnosti MHD a v blízkosti zastávky vlaku z Brna směr Žďár nad Sázavou.
Dispozice a předmět pronájmu:
schodiště do 1.patra, chodba, ze které lze po pravé straně vstoupit do dvou kanceláří (35,87 m2 + 64,86 m2). Na chodbě se nachází oddělené samostané WC. Druhou část tvoří další dvě kanceláře (55,43 m2 + 18,69 m2) a sklad o výměře 21,77 m2. V jedné z kanceláří lze vybudovat kuchyňku. Všechny kanceláře jsou klimatizované.
Je možné pronajmout obě části samostatně dvěma subjektům, sociální zázemí by bylo společné. Cena tohoto pronájmu by byla dohodou.
K dispozici jsou čtyři parkovací místa přímo u objektu, případně lze využít i bezplatné parkoviště cca 200 metrů od objektu.
V areálu je možnost využít jídelnu, kam mohou zaměstnanci chodit na oběd. Jídelna se nachází v podstatě přímo naproti objektu.
Možnost zajištění pravidelného úklidu úklidovou službou.
Výše měsíčního nájemného za prostory o výměře 230 m2 je 38.300,-Kč, což odpovídá částce 2.000,-Kč/m2/rok. Měsíční platba na služby spojené s předmětem nájmu činí 5.290,- Kč + záloha na vytápění a elektřinu. Energie jsou pronajímatelem vyúčtovávány čtvrtletně.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda jsou tyto prostory vhodné právě pro Vás.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.
Více informací o této nabídce v RK.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]
38 300 Kč za měsíc+ platba za služby a energie, cena k jednání
Ev.č.315231021
KategorieKanceláře
LokalitaKarásek 1767/1, Brno - Řečkovice
OkresBrno-město
Plocha užitná230 m²
Plocha podlahová230 m²
Plocha kanceláří230 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaMontovaná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaKomerční
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Míst k parkování4
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Pan realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss nám pomohl se stanovením tržní ceny nemovitosti a také s pronájmem jiné nemovitosti. Jsme velmi spokojeni a jako nadstandardní hodnotíme.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Realitního makléře Ing. Jana Poláka jsem oslovila na doporučení. Prodej mého domu proběhl podle mých představ. Pan Polák i celá realitní kancelář ARTOSS, s.r.o. poskytla jak mně tak i kupujícímu.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE MARTIN ŠTEFAN

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval p.Štefanovi za jeho profesionální přístup při prodeji mého bytu ve Šlapanicích, jeho práce byla naprosto perfektní a bylo vidět že své práci realitního makléře.. více