Tuto nabídku jsme pronajali rychle a bezpečně, pomůžeme Vám pronajmout i tu vaši.
Kontaktujte nás ZDE, nebo volejte na 725 885 110.

Pronájem podkrovního bytu 2+kk, Černá Pole - ul. Novotného - UP 55m²

Popis

Byt je volný od 1.2. 2022, prohlídky jsou možné po domluvě již nyní. Pro domluvení termínu prohlídky či více informací prosím volejte makléři.

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k podnájmu podkrovní byt 2+kk o UP 55m2 + 13m2 krokevní prostor s nepochozí výškou dostupný po půdních schůdcích vhodný např. k občasnému přespání.
Byt je umístěný v podkroví RD se třemi bytovými jednotkami, který stojí na konci slepé ulice v klidné lokalitě Černých Polích. Byt je kompletně vybaven - viz. foto. Byt je vhodný maximálně pro 2 osoby. Majitel upřednostňuje dlouhodobý pronájem. Jedná se o velmi klidnou lokalitu se zástavbou rodinných domů, s bezproblémovým parkováním, v blízkém okolí jsou obchody, restaurace, parky. Byt se nachází 5 minut od MHD - tramvaj 5 nebo 9, autobus 44, 84, 57, trolejbus 25, 26, cesta do centra pak trvá pouhých 10 minut.

Všichni zájemci musí projít prověřením exekučních evidencí, rejstříku insolvence, seznamu hledaných osob policií ČR a evidence dlužníků na zdravotním a sociálním pojištění.

Ing. Ivo Nedbálek

Kontaktujte makléře

Ing. Ivo Nedbálek+420 775 091 210
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

pronajato
Ev.č.314211009
KategorieByty 2+kk
LokalitaNovotného, Brno - Černá Pole
OkresBrno-město
Typ bytupodkrovní
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná55 m²
Podlaží umístění2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
Datum nastěhování1. únor 2022
En. náročnost b.E - Nehospodárná
Ukazatel ENB182 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
ZařízenýAno
KomunikaceBetonová
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Reference

Reference pro makléře: Ivana Látalová

Chtěl bych poděkovat ze perfektní servis Vaší RK a služby makléřky paní Ivany Látalové. Prodával jsem garáž a nejen, že byla prodána rychle, ale vše proběhlo přesně tak, jak bylo domluveno. Celý..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Velká spokojenost! Prodej bytu v Brně mi zajistil realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře ARTOSS, s.r.o. Nejdříve jsem se snažila byt prodat sama, spousta telefonátů, jednání a návštěv,..

Reference pro makléře: Jitka Loupová

Paní Loupová,musím Vám poděkovat za Vaši spolupráci, za podporu, kterou jste mi věnovala. Také jsem byla překvapena jak velice lehce proběhlo předání domu. Ještě jednou veliké díky. Jste velmi..