V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2+kk se zahrádkou 52 m2 v Brně - Slatině, v klidné lokalitě na slepém konci ul. Langrova.
Při vstupu do bytu je chodba (8 m2) s velkou vestavěnou skříní. Odtud vedou vstupy do všech místností - žádná místnost není průchozí. V obývacím pokoji (30,5 m2) je klimatizace a nábytková stěna s posuvným panelem pro umístění TV, za kterým je skryté sklopné lůžko. Okno do tohoto pokoje je osazeno venkovními žaluziemi s el. pohonem. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou, digestoří, troubou a myčkou. V ložnici (11,8 m2) je velké okno a balkonové dveře přes celou stěnu. Vstup na zahradu vede z obou pokojů. V prostorné koupelně (5 m2) je vana a prostor na pračku, WC je v oddělené místnosti (1,3 m2). Příslušenstvím bytu je sklep 3 m2.
Výhodou tohoto bytu je poměrně velká zahrádka (52 m2). Část je krytá i proti dešti a je zde soukromí, zbývající část nabízí díky JV orientaci prostor na relaxaci na sluníčku.
V místě je dostatečný počet parkovacích míst. Do vzdálenosti 300m je zastávka MHD, 350m je nákupní středisko a o malý kousek dál je ZŠ a MŠ.
Byt je volný, k pronájmu ihned. Je vhodný pro pracující pár, či rodinu s jedním dítětem, nekuřáky, bez zvířat.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asicoace realitních kanceláří ČR.
17 000 Kč za měsíc+ zálohy na služby 2.860, - Kč/měs.; + vratná kauce, + provize RK | |
Ev.č. | 312221009 |
Kategorie | Byty 2+kk |
Lokalita | Langrova 1337/1e, Brno - Slatina |
Okres | Brno-město |
Vlastnictví | Osobní |
Plocha užitná | 59 m² |
Plocha podlahová | 56 m² |
Plocha zahrady | 52 m² |
Počet podlaží | 4 |
Podlaží umístění | 1 |
Stav objektu | Dobrý |
Budova | Cihlová |
Datum nastěhování | 9. květen 2022 |
En. náročnost b. | G (PENB nedodán) |
Výtah | ano |
Terasa | ano (52 m²) |
Sklep | ano (3 m²) |
Komunikace | Dlážděná |
Doprava | MHD |
Voda | Dálkový vodovod |
Elektřina | 230V |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Topení | Ústřední dálkové |
Koupi domu mi zprostředkoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Jde o makléře na pravém místě, na kterém je vidět, že ho práce v realitách baví a má bohaté znalosti..
Přes realitní kancelář Artossreality jsem koupila byt v Blansku, Na Pískách, a mou kontaktní osobou byl makléř David Langr. Jeho služby mohu jen a jen doporučit, okamžitě mě kontaktoval i z dovolené,..
Moje zkušenost s RK Artoss je velice pozitivní. Prostřednictvím této kanceláře a především pana Martina Štefana jsem koupil rodinný domek. Vše proběhlo rychle a bez nejmenších komplikací, komunikace..