Prodej investičního pozemku 1.255m² - Hostěnice, okres Brno - venkov

Popis

Atraktivní pozemek, obec Hostěnice, okres Brno - venkov, výměra 1.255 m2, rozměry cca 18m x 70 m, parcelní č. 191/58.
Hledáte investiční pozemek za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi zajímavý pozemek, který se nachází v obci Hostěnice vzdálené 20 km od centra města Brna (cesta autem trvá cca 30 min).
Nabízený pozemek je velmi mírně svažitý, jeho výměra je 1.255 m2 a má obdélníkový tvar o šířce cca 18 metrů a délce cca 70 metrů. Tento výjimečný pozemek je dle územního plánu obce prvním nestavebním pozemkem za hranicí ploch pro bydlení......
Inženýrské sítě jsou v dosahu. Bližší informace včetně možnosti přístupu na pozemek, připojení na inženýrské sítě apod. přímo u makléře.
Pozemek se nachází na okraji obce, nikoliv v satelitní zástavbě, v těsném okolí je nepravidelná zástavba samostatně stojících rodinných domů.
Obec Hostěnice je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení nejen krásné přírodní prostředí, ale zároveň i velmi dobrou dostupnost do Brna autobusem IDS (cesta do Brna trvá 30 minut).
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám. Okolní všudypřítomná příroda s nádhernými panoramaty na okolní lesy dává tomuto pozemku přidanou hodnotu a dělá z něj jedinečné místo. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace.
Zajímavá investiční možnost i pro ty, kteří nechtějí ihned stavět, ale zároveň hledají krásný pozemek..
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - část obce

500 000 Kč cena k jednání
Cena398 Kč za m2
Ev.č.315211012
KategorieZemědělská půda
LokalitaHostěnice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.255 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Velká spokojenost s profesionálním přístupem a dobrým servisem, který nám při nákupu bytu v Řícmanicích zajišťoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Vše, co nám sdělil,..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Prostřednictvím realitní kanceláře Artoss zastoupené paní Látalovou jsem prodávala v Brně dům a kupovala byt. Byla jsem velmi spokojená s jejím vstřícným přístupem a ochotou ve všem poradit a pomoci,..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Na jaře 2019 jsme začali řešit prodej rodinného domu v lokalitě vzdálené 140 km od města Brna. Zpočátku jsme měli velké obavy, jak tento prodej zvládneme, neznalost oboru a velká vzdálenost, měli..