Prodej areálu ke komerčnímu využití, plocha 8.330 m2, Kanice, Brno - venkov

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji uzavřený areál, který se nachází v obci Kanice, okres Brno - venkov asi 10 km od města Brna.
Celková rozloha areálu je cca 8.330 m2. Příjezd je po hlavní komunikaci - silnice č. 383, ze které je vjezd do areálu. Vjezd je možný i pro kamionovou dopravu. Příjezd a přístup k jednotlivým budovám je dále po vnitroareálové zpevněné asfaltové komunikaci. Součástí areálu je administrativní budova, velká hala, dílna se skladem a další skladové prostory o celkové zastavěné ploše cca 980 m2.
Správní administrativní budova je dvoupodlažní, nachází při vjezdu do areálu. V přízemí nalezneme garáž, kancelář, technickou místnost a sociální zázemí pro zaměstnance. V prvním patře, které má samostatný vchod, se nacházejí kanceláře a WC. Dostupné IS v této budově: el. 230/400V, voda, kanalizace svedená do velké jímky.
Hala o zastavěné ploše 523 m2 může sloužit pro výrobu případně jako skladovací prostor. Do haly je zavedená el. 230/400V, kanalizace do jímky, lze napojit na vodu.
Dílna, která se nachází na konci areálu slouží k výrobě, má zabudovaný vlastní velký betonový trezor, elektricky ovládaná vrata. Součástí této dílny je i další skladová místnost a místnost, ve které je umístěný kotel určený k vytápění dílny. V dílně je dostupná el. 230/400V, lze napojit vodu i kanalizaci do jímky.
Budovy jsou ve velmi dobrém stavebně technickém stavu.
Dále se na pozemku nachází uzavřený plechový sklad o zastavěné ploše cca 110 m2 a dva železobetonové kryté přístavky, které jsou u vjezdu do areálu. Zastavěná plocha obou těchto přístavků je cca 185 m2.
Využití areálu: lehká průmyslová výroba (stavební firma, kovovýroba, strojní výroba, dřevovýroba), parkovací plocha popř. i jako skladovací prostory.
Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho makléře, který Vás areálem rád provede.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]
rezervováno
Ev.č.315201016
KategorieVýroba
LokalitaKanice 189
OkresBrno-venkov
Plocha užitná600 m²
Plocha pozemku8.330 m²
Plocha zastavěná686 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
Výtahne
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prodej RD v Bílovicích nad Svitavou, nám skvěle zrealizoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře ARTOSS. Má profesionální přistup, velký přehled, vyřeší každý problém a jako člověk je..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Zprvu jsem byl přesvědčen, že službu realitního makléře nebudu vůbec potřebovat. Prodej bytu jsem chtěl realizovat formou „bez realitky“. Samotnému se mi byt prodat nedařilo, a tak jsem se rozhodl,..

Reference pro makléře: Ing. Ivo Nedbálek

Prostřednictvím pana Nedbálka z realitní kanceláře ARTOSS jsem si pronajal nemovitost. Vše bylo tak, jak bylo uvedeno v nabídce na webových stránkách realitky, předání bylo rychlé a bezproblémové,..