Tuto nabídku jsme prodali rychle a bezpečně, pomůžeme Vám prodat i tu vaši.
Kontaktujte nás ZDE, nebo volejte na 725 885 110.

Prodej vily, Brno - Stránice, CP 710m2

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkuji prodej krásné vily na výborné adrese, ve které se snoubí prvky secese a funkcionalismu. Vila je dílem významného architekta Leopolda Bauera, jehož výběrové stavby jsou například: Vila dr. K. Reissiga, Nájemní dům barona S. Haupta, návrh stavby Národní banky rakouské, Priessnitzovo sanatorium.
Dům má 3 prostorná obytná nadzemní podlaží a je podsklepený. Část sklepních prostor byla dříve užívána též jako obytná, nyní se nabízí jejich využití jako kancelářských prostor, archivů, skladů a technického zázemí. Ve sklepních prostorách se nachází kotelna pro centrální vytápění domu.
Obytná podlaží nabízí velký počet místností, prostorných pokojů, zimní zahradu, několik balkonů a teras. Prostorná jižní terasa nabízí krásný výhled na Brno a Brněnské výstaviště. Celkově dům působí vzdušně, prostorně, vzhledem k orientaci je i velmi slunný.
Na střešní části domu byl původně bazén, nyní se využívá jako terasa s výhledem na celé Brno. Interiérové prvky jako kazetové stropy, okna, okenní vitráže, dveře a podlahy jsou původní.
Vila je určena k celkové rekonstrukci. Vzhledem k poloze a architektuře jde o vysoce hodnotnou nemovitost, která může sloužit k luxusnímu bydlení nebo jako reprezentativní sídlo firmy.
Doporučuji osobní prohlídku.

Ing. Pavel Paulen

Kontaktujte makléře

Ing. Pavel Paulen+420 602 344 145
[email protected]
prodáno
Ev.č.310211002
KategorieVila
LokalitaLipová 369/4, Brno - Stránice
OkresBrno-město
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná550 m²
Plocha pozemku710 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Výtahne

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prodej bytu nám zprostředkovával realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Rozhodli jsme se využít jeho služeb na základě výborných doporučení na jeho práci a osobu. Byli jsme velmi..

Reference pro makléře: Martin Štefan

Pan Martin Štefan z RK Artoss je výborný makléř. Díky němu mám dům, který jsem chtěla. Děkuji a doporučuji všem na 100%. Hana Gayerová

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prodej nemovitosti zprostředkovával realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Po skvělých doporučeních na jeho osobu jsem se rozhodl obchod zrealizovat právě s ním. Musím jen..