Prodej rodinné domy, srubová stavba - PP 210 m² - Zhoř, CP 4791 m2

Popis

Představujeme Vám moderní, prostorný srubový dům. Konstrukce domu je z masivní kulatiny, která v rozích sroubená sedlovým spojem s typickým přesahem kmenů o průměru 30–60 cm. Kmeny jsou izolované ovčí vlnou.
Interiér srubu je velmi prostorný a jednoduchý. Dva největší pokoje mají každý přes 50 m². Stropy jsou z masivní dřevěné kulatiny. Stavba snoubí přírodní prvky v kombinaci s moderním stylem bydlení.. Masivní dřevo na vás nekompromisně zapůsobí svou přítomností.
Pro dokonalou orientaci jsme pro vás připravili 3D virtuální prohlídku, kterou najdete v tomto inzerátu.

Srub je zasazený do rozsáhlého pozemku, který poskytuje dostatek prostoru pro zahradu, relaxaci nebo dokonce malý ovocný sad. Představte si ranní kávu na verandě, s výhledem na mlhou zahalené louky a poslechem ptačího zpěvu. Večer můžete strávit u krbu, s praskajícím dřevem a knihou v ruce. Pozemek může být ideální pro chovatele koní.

Srub je nejen útočištěm od každodenního shonu, ale i místem, kde se pojí tradice s moderním komfortem. Každý detail, od masivních trámů po moderní vybavení, byl pečlivě vybrán tak, aby vytvářel harmonické a útulné prostředí.

Rozlehlý pozemek umožňuje různé aktivity – ať už jde o zahradničení, venkovní hry s dětmi, nebo jen tiché procházky v přírodě. Můžete zde také uspořádat rodinné oslavy, grilování s přáteli, nebo jednoduše relaxovat a užívat si klid a soukromí.

Pokud o něčem takovém sníte anebo jen uvažujete, doporučujeme osobní prohlídku. Atmosféra místa je
nepopsatelná.

Na vyžádání zašleme 3D prohlídku - Matterport, kde si můžete virtuálně projít celý dům.

David Langr

Kontaktujte makléře

David Langr+420 702 123 140
[email protected]

Soubory ke stažení

  info v RK
  Ev.č.319241035
  KategorieRodinné domy
  LokalitaZhoř 26
  OkresBrno-venkov
  Velikost5 a více pokojů
  Plocha užitná210 m²
  Plocha pozemku4.791 m²
  Plocha zastavěná144 m²
  Stav objektuVelmi dobrý
  BudovaDřevěná
  Typ domuPatrový
  Poloha objektuSamostatný
  En. náročnost b.C - Úsporná
  Ukazatel ENB138 kWh/m2 za rok
  podle vyhláškyvyhláška 148/2007 Sb

  Reference

  REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

  Při koupi bytu v Kobylnicích jsem měla možnost spolupracovat s realitním makléřem Ing. Janem Polákem z realitní kanceláře Artoss. Velmi oceňuji jeho práci, ochotu informovat a poradit během celého.. více

  REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

  Realitního makléře Ing. Jana Poláka jsem oslovila na doporučení. Prodej mého domu proběhl podle mých představ. Pan Polák i celá realitní kancelář ARTOSS, s.r.o. poskytla jak mně tak i kupujícímu.. více

  REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

  S panem Langrem jsme spolupracovali při koupi bytu v Blansku. Velmi oceňujeme přístup pana Langra, kdy jsme se vždy na všem bez problémů domluvili a prodej tedy proběhl hladce. Vše bylo perfektně.. více