Prodej novostavby RD 4+kk se zahradou, Sobotovice, okr. Brno-venkov - CP 675 m²

Popis

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji novostavbu RD 4+kk s technickou místností a zahradou v satelitu obce Sobotovice.

Při vstupu do domu je zádveří (5,4 m2) odkud vedou vstupy do technické místnosti (8 m2), na toaletu s umyvadlem (2,1 m2) a dále do obytné části v přízemí (52,4 m2). Velkorysému prostoru v přízemí dominuje velká kuchyňská linka s protilinkou a interiérové designové schodiště do 1. patra. Z přízemí vedou vstupy na terasu vedle domu orientovanou jižně a na zahradu za domem s výhledem na západ. Z chodby v 1. patře vedou vstupy do jednotlivých pokojů a do koupelny - žádný z pokojů není průchozí a žádná část patra není omezena šikmým stropem. Dětské pokoje (13,7 a 14,3 m2) jsou orientovány jižně, ložnice rodičů (14,4 m2) je orientovaná na západ s výhledem do zahrady. K ložnici rodičů náleží oddělená šatna s úložnými prostory (5,4 m2). Koupelna v 1. patře (7,8 m2) je vybavena vanou i sprchovým koutem.

Všechna okna v domě a balkonové dveře do zahrady jsou osazené venkovními žaluziemi s elektrickým ovládáním. Vytápění domu je elektrické, podlahové, s inteligentním řídícím systémem. RD je dřevostavba systému Prefast. Rám je vyplněn tepelnou izolací, z vnitřní strany je opláštěn statickou deskou Rigistabil, z vnější strany je zateplení EPS. Kolaudace proběhla na podzim roku 2020. Ještě je potřeba vybudovat oplocení ze severní a západní strany pozemku, oplocení z jižní strany vybuduje soused.

Obec Sobotovice leží cca 12 km jižně od Brna. Díky poloze u rychlostní komunikace Brno - Pohořelice je z obce dobrá dopravní dostupnost vlastní dopravou (do Brna cca 10 min.), nebo i IDS. Z občanské vybavenosti v obci najdete mateřskou školku, sportovní areál, sokolovnu, dva obchody s potravinami a hospodu.

Více informací v RK. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
[email protected]
11 490 000 Kč včetně poplatků, včetně provize
Ev.č.312221001
KategorieRodinné domy
LokalitaSobotovice 227
OkresBrno-venkov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná135 m²
Plocha pozemku675 m²
Plocha zastavěná95 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaMontovaná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2020
Rok výstavby2019
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB95 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýČástečně
Míst k parkování2
ParkováníAno
Výtahne
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníPodlahové

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Dobrý den, velice oceňuji spolupráci s panem makléřem Davidem Langrem. Spolupráce s ním při prodeji bytu v Blansku byla na velmi profesionální úrovni. Pan Langr dodržel, co slíbil, byl velice ochotný..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prodej bytu nám zprostředkovával realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Rozhodli jsme se využít jeho služeb na základě výborných doporučení na jeho práci a osobu. Byli jsme velmi..

Reference pro makléře: Martin Štefan

Prostřednictvím ARTOSSu, konkr. pana Martina Štefana, jsme na jaře roku 2016 prodávali RD. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup ve všech detailech a fázích prodeje! Vše proběhlo rychle, bez..