Prodej krásného domu bokem zástavby, 190m² - Opatov

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji tuto výjimečnou stavbu v obci Opatov ve východních Čechách. Usedlost je velmi vhodná také jako investice, nabízí široký potenciál využití od bydlení s možností zemědělské činnosti pro maximální samozásobení, přes rekreační nemovitost, až po investiční záměr s potenciálem dalšího rozvoje. Obec je velmi dobře dopravně dostupná. V okolí obce je krásná příroda, množství rybníků a lesů a také mnoho turisticky zajímavých lokalit, jako město Litomyšl, skalní pískovcové bludiště Toulovcovy maštale, zámek Nové Hrady, a mnoho dalších.

Usedlost byla postavena v roce 1843, a to z opuky, šířka vnějších stěn je 80 cm. Usedlost sestává ze dvou samostatných budov umístěných do tvaru L propojených průjezdem. Podlahová plocha obytné budovy, která je v současné době využívaná jako chalupa, činí 190 m², podlahová plocha druhé budovy využívané jako dílna činí 70m2. Obě budovy jsou podsklepeny klenutým sklepem. Zastavěná plocha a nádvoří spolu s dalším pozemkem má výměru 1175 m². Chalupa je napojena na elektřinu 220/380V a veřejný vodovod, kanalizace je svedená do jímky. Součástí stavení je kůlna.

Obytné stavení o dispozici 4+kk nabízí mnoho možností využití. Stavení je vytápěno kotlem na tuhá paliva (radiátory rozvedenými po celém domě), současně lze využít také možnost vytápění kamny. Kuchyňská kamna nabízí možnost vaření, pečení a sušení bylinek. Mimo velkou obytnou kuchyni je v domě prostorný obývací pokoj s krásným krbem a další dvě ložnice.
V případě potřeby by bylo možné na obytné části budovy zbudovat rozlehlé obytné podkroví.

Uprostřed zastavěné plochy se nachází kouzelný dvůr plný zeleně, který nabízí majitelům absolutní soukromí a relaxaci.

Usedlost se prodává vybavená, a to včetně nábytku, doplňků, nářadí, materiálu a dalšího vybavení. Dům je ihned obyvatelný, nicméně vyžaduje, údržbu, opravy, případně citlivou částečnou rekonstrukci s ohledem na historický původ objektu.

Ve druhé budově se nabízí možnost výstavby samostatné jednotky. Pozemek nabízí možnost dostavby dalšího objektu.

Pro více informací kontaktujte makléřku. S financováním a přepisem energií vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Ing. Michaela Schmidová

Kontaktujte makléře

Ing. Michaela Schmidová+420 606 051 901
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

3 490 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Ev.č.311231010
KategorieRodinné domy
LokalitaOpatov
OkresSvitavy
Velikost3 pokoje
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku1.175 m²
Plocha zastavěná190 m²
Užitná plocha přízemí150 m²
Plocha dílen70 m²
Stav objektuDobrý
BudovaKamenná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaVenkovská
Rok výstavby1843
ZařízenýAno
Bezbariérovýano
Sklepano (20 m²)

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Při prodeji nemovitosti nás zastupovala paní Látalová. Její přístup byl vstřícný, profesionální a spolehlivý. Za její práci jí patří velký dík a opravdu ji jako realitní makléřku můžeme jen.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Davide, díky tobě a RK za spolupráci. Přeji dobrej a úspěšnej rok. Budu tě doporučovat. Odvedl jsi perfektní práci. Ješťě jednou díky. Michal B.

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Koupi domu mi zprostředkoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Jde o makléře na pravém místě, na kterém je vidět, že ho práce v realitách baví a má bohaté znalosti.. více