Tuto nabídku jsme prodali rychle a bezpečně, pomůžeme Vám prodat i tu vaši.
Kontaktujte nás ZDE, nebo volejte na 725 885 110.

Prodej, Rodinné domy, CP 951 m² - Nemotice

Popis

Máme pro vás skvělou nabídku rodinného domu v obci Nemotice, který přichází s výhodnou cenou, která je velmi atraktivní vzhledem k velikosti pozemku a potenciálu domu.
Umístění tohoto domu je naprosto výjimečné. Pár kroků od Vašeho nového domova se nachází fotbalové hřiště, tenisový kurt, dětské hřiště a malebná příroda, která vás bude obklopovat každý den. Pokud rádi sportujete nebo si užíváte venkovského prostředí, tato lokalita je pro Vás ideální.
Další velkou výhodou je blízkost železničního spojení. V obci je stanice, odkud je pravidelné přímé spojení s Brnem. To znamená, že budete mít snadný přístup do města a zároveň si zachováte klid a pohodu venkovského života.
S prostorným pozemkem budete mít dostatek prostoru pro zahradní aktivity, relaxaci a možná dokonce i stavbu bazénu nebo altánku. Navíc je pozemek přístupný i ze zadní strany z obecního pozemku.

Dům je určený k rekonstrukci, ale je obyvatelný. Pro ty kdo se nebojí úprav a rekonstrukce nabízí možnost okamžitého bydlení s možností postupných úprav. Záleží jen na Vašich nárocích a představách.

Nemotice jsou zasazeny do opravdu krásné přírody.

Provize RK je 87 tis. + 21% DPH

Ing. Pavel Paulen

Kontaktujte makléře

Ing. Pavel Paulen+420 602 344 145
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

prodáno
Ev.č.310231006
KategorieRodinné domy
LokalitaNemotice
OkresVyškov
Velikost2 pokoje
Plocha užitná80 m²
Plocha pozemku951 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadSeptik

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Při prodeji bytu jsem oslovila Ing. Jana Poláka z realitní kanceláře ARTOSS, s.r.o. Byla jsem velice spokojená s jeho prací a přístupem. Vše proběhlo rychle a k mojí velké spokojenosti. Tímto mu.. více

Reference pro makléře: Martin Štefan

Na pana Martina Štefana jsem dostal doporučení od svého známého a udělal jsem velice dobře, že jsem se na něho obrátil při prodeji bytu. Jeho přístup ke všem vzniklým problémům byl naprosto.. více

Reference pro makléře: Martin Štefan

Pan Martin Štefan z RK Artoss je výborný makléř. Díky němu mám dům, který jsem chtěla. Děkuji a doporučuji všem na 100%. Hana Gayerová