Tuto nabídku jsme již úspěšně prodali. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, vyberte si z naší aktuální nabídky ZDE nebo zadejte poptávku do našeho systému ZDE.

Prodej RD s obchodním prostorem, Mokrá-Horákov, CP 412 m²

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji RD s obchodním prostorem a se zahradou v Horákově (obec Mokrá-Horákov). V současné době tvoří větší část plochy budovy obchodní prostor. Lze však poměrně snadno navýšit plochu k bydlení v budově rozdělením obchodního prostoru příčkou, nebo úpravou skladu k bydlení. Případně lze vybudovat podkroví nad zastavěnou plochou 174 m2, nebo jen nad částí domu.

Při vstupu do budovy je obchodní prostor (celkem 75 m2), na který navazují sklady (celkem 18 m2). Ve dvorní části je byt, v současné době s dispozicí jen 1+1 (celková užitná plocha 27 m2). Ze dvora je přístupný další sklad (8 m2). Na dvůr s betonovým povrchem (40 m2) navazuje svažitější zahrada (145 m2).

Obchodního prostor je vytápěný ústředním topením s plynovým kotlem. Vytápění bytu zajišťují elektrické olejové radiátory. V celé budově je k dispozici elektřina s dvojí sazbou - 20 hod. denně s nízkou sazbou. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci.

Budova prošla v posledním roce rozsáhlou rekonstrukcí s vybudováním nového bytu.

Obec Mokrá-Horákov má ca 2.500 obyvatel, z toho část Horákov má téměř 1.000 obyvatel, tedy nemalý potenciál zákazníků. Nabízená prodejna je v části Horákov jediná prodejna potravin a smíšeného zboží a to již 40 let.

Budova je vyklizená, k prodeji ihned. Více informací v RK - RD Mokrá Horákov

Tato nabídka je sdílena ke spolupráci v MLS systému Asociace realitních kanceláří ČR. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

prodáno
Ev.č.31217854
KategorieRodinné domy
LokalitaMokrá-Horákov - Horákov
OkresBrno-venkov
Velikost1 pokoj
Plocha užitná135 m²
Plocha pozemku412 m²
Plocha zastavěná174 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické, Ústřední plynové