Prodej, rodinný dům, obec Krasová, okres Blansko, CP 591 m²

Popis

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v obci Krasová, okres Blansko, nacházející se na příjemném slunném a klidném místě.

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům, ve kterém byla započata rekonstrukce, resp. nástavba (nové krovy, krytina, zateplení).

Celková výměra parcely činní 591 m2.

Za domem se nachází přístavek, ve kterém je sklep, dílna a plánované posezení.

Na zahradě bazén, skleník.

Pro svůj stav nemovitosti, se zde nabízí možnost upravit si dům dle svých vlastních představ.

Více napoví naše 3D prohlídka a video.

Krasová se nachází v Jihomoravském kraji 10 km východně od Blanska v těsné blízkosti chráněné krajinné oblasti Moravský kras.

Obec byla pod názvem Rogendorf založena v roce 1717 majitelem rájeckého panství Karlem Ludvíkem z Rogendorfu, svobodným pánem z Molenburku. Obecní symboly udělené v roce 2009 vychází z původní pečeti z roku 1717. V roce 1946 byl německý název obce změněn na líbezný a charakteristický - Krasová. Tuto událost si každoročně připomínáme první srpnovou neděli jako „Tradiční krasovské hody“.

V současnosti má obec 474 obyvatel ve 170 rodinných domech. Obec se dynamicky rozvíjí. Věkový průměr je 36 let. Občanům je k dispozici mateřská škola, prodejna Jednota, pohostinství „U Krba", obecní knihovna, sportovní areál s posilovnou, ale především krásné a zdravé prostředí. Obcí prochází turistické trasy a cyklostezka. Působí zde spolky, které zajišťují kulturní dění v obci.

David Langr

Kontaktujte makléře

David Langr+420 702 123 140
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

4 990 000 Kč
Ev.č.319221037
KategorieRodinné domy
LokalitaKrasová
OkresBlansko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku591 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Bazénano
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové, Ústřední tuhá paliva

Reference

Reference pro makléře: Ing. Pavel Paulen

Bál sem se využít služeb realitek obecně neb jsem slýchal spousty negativních ohlasů, ale pan Paulen nám ukázal, že existují i slušní a ochotní lidé v tomhle odvětví. Pomohl nám i v celkem netypickém.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

S prodejem naší nemovitosti jsem byl velice spokojený. Veškerá jednání na jedničku. Zejména hodnotím vysokou kvalitu prohlídek, které vedl náš realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře.. více

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Koupi našeho domu nám realizoval realitní makléř Ing. Jan Polák. Vše proběhlo v pořádku. Komunikace byla velmi rychlá a vstřícná. Za nás mohu jen doporučit. Petra Krchňavá