Prodej restaurace, baru a dalšího nebytového prostoru, Brno, Vídeňská ul., UP 209 m²

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji nebytové prostory v přízemí a suterénu budovy na rohu ulic Vídeňská a Kamenná v Brně, v nichž se nachází restaurace, bar a další nebytový prostor. Každý z nich se samostatným vchodem z ulice.

Požadovaná cena byla stanovena s ohledem na výši ročního zisku z pronájmu tak, aby návratnost investice nepřesahovala 17 let = roční výnos cca 5,9%!

Nájemce restaurace v přízemí zde provozuje indickou restauraci. Vstup vede přímo z ulice do hlavní místnosti (ca 40 m2) s galerií (ca 8,5 m2) a dále do další místnosti s barem (ca 25 m2). Odtud vedou vstupy do umývárek a na pánské a dámské WC pro hosty. Za barem je kuchyně (ca 12,5 m2) a sklad (ca 3 m2) a zadní vstup pro zásobování, nebo pro zaměstnance.

Nájemce baru v suterénu budovy, kam také vede vstup přímo z ulice Vídeňská, zde provozuje pivnici se zaměřením pro fanoušky her a komiksů. Prostor se skládá ze dvou místností s klenutými stropy (cca 32 a 28 m2), na které navazují oddělené soc. zařízení pro dámy a pány a dále průchod do sklepa domu, kde je umístěný sklad (ca 10 m2), který náleží k baru.

Vchod do třetí části vede z ul. Kamenná. Tento prostor lze využít k provozování kadeřnického či kosmetického salonu, nehtového studia a podobně. Skládá se ze dvou místností (ca 20,5 a 7,5 m2), umývárny a WC.

Úklidová místnost, šatna a soc. zařízení pro zaměstnance umístěné v přízemí jsou společné pro všechny tři prostory. Součástí prodeje je i nábytek a část vybavení kuchyně restaurace v přízemí, nábytek v baru v suterénu a další vybavení.

Vytápění restaurace v přízemí je ústřední s plynovým kotlem. Bar v suterénu a další nebytový prostor jsou vytápěny elektrickými olejovými radiátory. Díky tomu je přípojka elektřiny dvoutarifní, 20 hod. denně elektřina za sníženou sazbu. Spotřeba elektřiny i vody je měřena v každém prostoru zvlášť podružnými měřidly. Více informací v RK.

Tato nabídka je sdílena ke spolupráci v MLS systému Asociace realitních kanceláří ČR. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
[email protected]
12 290 000 Kč + provize RK
Ev.č.31217682
KategorieRestaurace
LokalitaVídeňská 170/12, Brno - Štýřice
OkresBrno-město
Plocha užitná209 m²
Plocha pozemku209 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění1
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.D - Méně úsporná
Ukazatel ENB257.3 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaMHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické, Ústřední plynové