Prodej zahrady, Střelice u Brna, CP 1989m2

Popis

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji zahradu o výměře 1989m2 ve Střelicích u Brna. Zahrada se nachází na konci obce, nabízí soukromí a krásné klidné okolí s přímým vstupem ze zahrady do lesa na konci pozemku. Na pozemku stojí malá chatka o velikosti cca 4x2m2, je sem přivedena elektřina. Voda zde není. Chatka je podsklepená. Není zakreslená v katastrální mapě. Chatka vyžaduje opravy venkovní části terasy. Nabízí krásný výhled do okolní krajiny na lesy a zahrady. Ve spodní části zahrady je další malá dřevěná bouda na nářadí a suché wc.
Na zahradě bylo v 90 tých letech vysázeno velké množství ovocných stromů - jaboň, meruňka, třešeň, hruška, vlašský ořech. Stromy nikdy nebyly chemicky ošetřovány. Vhodné jak k rekreaci a nebo využití jako sad. Pozemek není oplocen. Zahrada má svažitý terén, ve spodní části k lesu je rovina, majitelé zde pěstovali zeleninu.
V blízkosti zahrady, cca 300m vzdáleno je farma chovající koně, díky čemu je cesta udržovaná. Krásné, klidné místo s nádherným okolím.

Ivana Látalová

Kontaktujte makléře

Ivana Látalová+420 602 953 865
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

970 000 Kč + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Cena488 Kč za m2
Ev.č.313201009
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaStřelice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.989 m²
Elektřina230V