Prodej rozlehlé zahrady s chatou 2.183 m² v rekreační oblasti - Luleč

Popis

Hledáte pro sebe a svou rodinu místo pro trávení volného času a odpočinek? Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rozlehlé zahrady, která se nachází ve vyhledávané rekreační lokalitě a chatové oblasti obce Luleč. Celková plocha pozemku činí 2.183 m2. Jedná se o poslední parcelu sousedící s lesem, přístupnou po štěrkové cestě.

Součástí zahrady je rozestavěná chata o zastavěné ploše 35 m2 a přístřešek s krytým sezením a uzavřeným skladem. Objekty jsou bez č. evidenčního, které nejsou zapsány v katastru nemovitostí. Upozornění na probíhající obnovu katastrálního operátu OO-1/2020-712.

Na pozemek je přivedena elektřina a zahrádkářská voda, suché WC. V zemi je zabudována příprava pro vsakovací jímku.

Luleč se nachází 7 km od města Vyškov a díky velice dobré dostupnosti autem po dálnici je vyhledávanou lokalitou k rekreaci, v blízkosti zatopeného lomu s přírodním koupalištěm U Libuše, občerstvení Panelka...

Majitel si vyhrazuje právo vybrat si zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Financování je možné hypotečním úvěrem. Společnost ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Petra Krupičková

Kontaktujte makléře

Petra Krupičková+420 724 045 849
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

1 500 Kč za m2+ provize RK, včetně právního servisu
Cena3 274 500 Kč
Ev.č.321221033
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaLuleč
OkresVyškov
Plocha pozemku2.183 m²
ZástavbaRekreační

Reference

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Realitního makléře Ing. Poláka jsme si vybrali pro zprostředkování prodeje bytu z důvodu, že jsme na něho měli výborné reference od těch, kterým již v minulosti prodej či koupi nemovitosti..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Velice si vážím přístupu paní Látalové, jejímž prostřednictvím jsem prodávala byt nedaleko Brna. Je velmi pečlivá, svědomitá a profesionál na svém místě. Prodejem pro ni práce nekončí, je ochotná i..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

S manželkou jsme koupili byt, který zprostředkoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Již od počátku byla znát profesionalita a za celou dobu prodeje nenastala situace,..