Prodej zahrady, 232 m² - Brno-Maloměřice a Obřany

IMG_4634
IMG_4635

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej oplocené zahrady o velikosti 232 m² na ulici Zlatníky v Brně - Obřanech. Zahrada je osázená ovocnými stromy a ořechy. Šíře 5 m, ke konci zahrady 4 m, délka 54 m.

Velkou výhodou je její umístění v dosahu MHD, kousek hřiště s hospůdkou, možnost procházky směrem do Bílovic, cyklostezka... odpočinkový park Cacovický ostrov kolem řeky Svitavy. Ideální pro odpočinek.

Financování je možné hypotečním úvěrem. Společnost ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat si zájemce na základě jím vybraných kritérií - nejvyšší nabídce.

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Petra Krupičková

Kontaktujte makléře

Petra Krupičková+420 724 045 849
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

2 500 Kč za m2+ provize RK, včetně právního servisu
Cena580 000 Kč
Ev.č.321221031
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaZlatníky, Brno
OkresBrno-město
Plocha pozemku232 m²

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Prodej našeho bytu 5+1 jsme původně realizovali přes portál bezrealitky.cz. Bohužel jsme po nějaké době zjistili, že je to nad naše síly a časové možnosti. Naštěstí jsme dostali kontakt na realitního..

Reference pro makléře: Martin Štefan

Moje zkušenost s RK Artoss je velice pozitivní. Prostřednictvím této kanceláře a především pana Martina Štefana jsem koupil rodinný domek. Vše proběhlo rychle a bez nejmenších komplikací, komunikace..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prodej RD v Bílovicích nad Svitavou, nám skvěle zrealizoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře ARTOSS. Má profesionální přistup, velký přehled, vyřeší každý problém a jako člověk je..