Prodej zahrady - investičního pozemku 761 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Popis

Investiční pozemek, obec Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov, výměra 761 m2, rozměry cca 22m x 35 m, parcelní č. 929/9.
Hledáte zajímavý pozemek za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi zajímavý pozemek, který se nachází v obci Bílovice nad Svitavou vzdálené necelých 10 km od centra města Brna.
Nabízený pozemek je svažitý, tvořený několika zpevněnými terasami, jeho výměra je 761 m2 a má obdélníkový tvar o šířce cca 22 metrů a délce cca 35 metrů.
Pozemek je vedený jako zahrada a dle územního plánu obce je prvním nestavebním pozemkem za hranicí ploch pro bydlení.
Pozemek se nachází na okraji obce, je přístupný po místní asfaltové komunikaci z ulice Havlíčkova, ve které vedou a jsou dostupné i veškeré inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn i kanalizace). Parkování možné přímo u pozemku.
Pozemek aktuálně slouží jako zahrada k relaxaci a odpočinku.
Na pozemek lze umístit mobilní Tiny House/Tiny Home - viz ilustrační fotografie.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vaše potřeby - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám.
Okolní všudypřítomná příroda s nádhernými panoramaty na okolní lesy dává tomuto pozemku přidanou hodnotu a dělá z něj jedinečné místo. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace o možnostech využití pozemku.
Obec Bílovice nad Svitavou je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení návaznost cyklo / bruslařských stezek a vynikající dostupnost do Brna: autobusem MHD č.75 (včetně nočních rozjezdů) nebo vlakem (10 min. na hl. nádraží Brno). Bílovice nad Svitavou kombinují překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností (školka, škola, praktičtí i odborní lékaři, nákupní centrum, mateřské centrum s nabídkou mnoha kroužků pro děti včetně zajištění příměstských táborů).
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]
790 000 Kč
Cena1 038 Kč za m2
Ev.č.315231022
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaHavlíčkova 500, Bílovice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku761 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Koupi domu mi zprostředkoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Jde o makléře na pravém místě, na kterém je vidět, že ho práce v realitách baví a má bohaté znalosti.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prodej RD v Bílovicích nad Svitavou, nám skvěle zrealizoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře ARTOSS. Má profesionální přistup, velký přehled, vyřeší každý problém a jako člověk je.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Při koupi bytu jsme spolupracovali s makléřkou paní Látalovou. Vše probíhalo v příjemném a přátelské ovzduší. Informace, které nám podávala, byly jasné a srozumitelné, čemuž odpovídal i její.. více