Tuto nabídku jsme prodali rychle a bezpečně, pomůžeme Vám prodat i tu vaši.
Kontaktujte nás ZDE, nebo volejte na 725 885 110.

Prodej zahrady - investičního pozemku 2000m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Popis

Atraktivní pozemek, obec Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov, výměra 2.000 m2, rozměry cca 44m x 42 m. Videoprohlídka pozemku na webových stránkách RK Artoss.
Hledáte zajímavý pozemek za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi zajímavý pozemek, který se nachází v obci Bílovice nad Svitavou vzdálené necelých 10 km od centra města Brna.
Nabízený pozemek je mírně svažitý, jeho výměra je 2.000 m2 a má obdélníkový tvar o šířce cca 44 metrů a délce cca 42 metrů. Tento pozemek je výjimečný i svým výhledem, je možné vidět Pálavské vrchy a za pěkného počasí i Alpy.
Pozemek se nachází na okraji obce, je přístupný po zpevněné štěrkové cestě, která je napojena na obecní komunikaci, v okolí pozemku je nepravidelná zástavba nemovitostmi určenými k rekreaci.
Pozemek aktuálně slouží jako zahrada k relaxaci a odpočinku. Pozemek je oplocený a je vydáno stavební povolení ke stavbě o zastavěné ploše 25 m2 (viz přiložená dokumentace ve fotogalerii). Na pozemku se nachází vrt s dostatkem vody (denní přítok vody je 2,5 m3). Elektřinu lze řešit použitím agregátu. Na pozemku proběhly terénní úpravy, byla vybudována zpevněná plocha, která slouží jako hřiště, oplocení z živého plotu atd.
Na pozemek lze umístit i mobilní Tiny House/Tiny Home - viz ilustrační fotografie.
Detailnější informace k pozemku včetně projektové dokumentace, bohaté fotogalerie a videoprohlídky naleznete na webových stránkách naší realitní kanceláře.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vaše potřeby - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám. Okolní všudypřítomná příroda s nádhernými panoramaty na okolní lesy dává tomuto pozemku přidanou hodnotu a dělá z něj jedinečné místo. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace o možnostech využití pozemku.
Obec Bílovice nad Svitavou je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení návaznost cyklo / bruslařských stezek a vynikající dostupnost do Brna: autobusem MHD č.75 (včetně nočních rozjezdů) nebo vlakem (10 min. na hl. nádraží Brno). Bílovice nad Svitavou kombinují překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností (školka, škola, praktičtí i odborní lékaři, nákupní centrum, mateřské centrum s nabídkou mnoha kroužků pro děti včetně zajištění příměstských táborů).
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

prodáno
Cena2 500 Kč za m2
Ev.č.315211014
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaBílovice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku2.000 m²
StavbaStudna
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
KomunikaceŠtěrková
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaStudna

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Realitní makléř, pan David Langr, zajistil excelentně prodej našeho bytu v Boskovicích a zároveň koupi bytu v Blansku. Velmi oceňujeme jeho profesionální přístup, zodpovědnost, vstřícnost a ochotu...

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Pri koupi bytu v Blansku jsem spolupracoval s panem Langrem. Vse dopadlo na vybornou, cele jednani bylo profesionalni, rychle a hlavne lidske. Po negativni zkusenosti s jinymi realitnimi kancelaremi..

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Člověk na pravém místě s mnoha znalostmi realitního trhu a dané lokality to je realitní makléř Ing. Jan Polák, který nám zprostředkoval koupi úžasného domu se 100%-ním profesním i lidským přístupem...