Prodej zahrady 1.332 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Popis

Hledáte pěknou zahradu za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi pěknou zahradu, která se nachází v obci Bílovice nad Svitavou vzdálené necelých 10 km od centra města Brna.
Nabízený pozemek je mírně svažitý, jeho výměra je 1.332 m2 a rozměry cca 53 metrů x cca 25 metrů.
Pozemek se nachází ve velmi klidné části obce, je přístupný po zpevněné cestě, která je napojena na obecní komunikaci, v okolí pozemku je nepravidelná zástavba nemovitostmi určenými k bydlení i rekreaci.
Pozemek aktuálně slouží jako zahrada a sad s řadou ovocných stromů. Jedná se o velmi příjemné místo k relaxaci a odpočinku. Vzhledem k velmi blízké zástavbě nemovitostmi určenými k bydlení se jedná zároveň i o zajímavou investici.
Inženýrské sítě: vodu lze řešit vrtem případně studnou, elektřina je v blízkosti a lze se na ni napojit .
Na pozemek lze umístit např. skleník, menší uzavřený sklad či přístřešek ale i mobilní Tiny House/Tiny Home - viz ilustrační fotografie.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vaše potřeby - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám. Okolní všudypřítomná příroda s nádhernými panoramaty na okolní lesy dává tomuto pozemku přidanou hodnotu a dělá z něj jedinečné místo. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace o možnostech využití pozemku.
Obec Bílovice nad Svitavou je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení návaznost cyklo / bruslařských stezek a vynikající dostupnost do Brna: autobusem MHD č.75 (včetně nočních rozjezdů) nebo vlakem (10 min. na hl. nádraží Brno). Bílovice nad Svitavou kombinují překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností (školka, škola, praktičtí i odborní lékaři, nákupní centrum, mateřské centrum s nabídkou mnoha kroužků pro děti včetně zajištění příměstských táborů).
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

1 290 Kč za m2cena k jednání
Cena1 718 280 Kč
Ev.č.315221012
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaNad Melatínem, Bílovice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.332 m²
ZástavbaObytná
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Prostřednictvím realitní kanceláře Artoss zastoupené paní Látalovou jsem prodávala v Brně dům a kupovala byt. Byla jsem velmi spokojená s jejím vstřícným přístupem a ochotou ve všem poradit a pomoci,..

Reference pro makléře: Jitka Loupová

Dobrý den, dovolte abych touto formou poděkovala paní Jitce Loupové za její profesionální a lidský přístup při prodeji našeho pozemku v Ořechově. Je velmi ochotná, vždy dostupná a o nás jako o..

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

S prodejem mého domu v Hostěnicích mi velice pomohl realitní makléř Ing. Jan Polák. Jeho práce byla perfektní a profesionální. Mohu jeho služby vřele doporučit a tímto mu za vše poděkovat. Sylvie..