Tuto nabídku jsme prodali rychle a bezpečně, pomůžeme Vám prodat i tu vaši.
Kontaktujte nás ZDE, nebo volejte na 725 885 110.

Prodej zahrady 1.332 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Popis

Hledáte pěknou zahradu za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi pěknou zahradu, která se nachází v obci Bílovice nad Svitavou vzdálené necelých 10 km od centra města Brna.
Nabízený pozemek je mírně svažitý, jeho výměra je 1.332 m2 a rozměry cca 53 metrů x cca 25 metrů.
Pozemek se nachází ve velmi klidné části obce, je přístupný po zpevněné cestě, která je napojena na obecní komunikaci, v okolí pozemku je nepravidelná zástavba nemovitostmi určenými k bydlení i rekreaci.
Pozemek aktuálně slouží jako zahrada a sad s řadou ovocných stromů. Jedná se o velmi příjemné místo k relaxaci a odpočinku. Vzhledem k velmi blízké zástavbě nemovitostmi určenými k bydlení se jedná zároveň i o zajímavou investici.
Inženýrské sítě: vodu lze řešit vrtem případně studnou, elektřina je v blízkosti a lze se na ni napojit .
Na pozemek lze umístit např. skleník, menší uzavřený sklad či přístřešek ale i mobilní Tiny House/Tiny Home - viz ilustrační fotografie.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vaše potřeby - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám. Okolní všudypřítomná příroda s nádhernými panoramaty na okolní lesy dává tomuto pozemku přidanou hodnotu a dělá z něj jedinečné místo. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace o možnostech využití pozemku.
Obec Bílovice nad Svitavou je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení návaznost cyklo / bruslařských stezek a vynikající dostupnost do Brna: autobusem MHD č.75 (včetně nočních rozjezdů) nebo vlakem (10 min. na hl. nádraží Brno). Bílovice nad Svitavou kombinují překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností (školka, škola, praktičtí i odborní lékaři, nákupní centrum, mateřské centrum s nabídkou mnoha kroužků pro děti včetně zajištění příměstských táborů).
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

prodáno
Cena1 718 280 Kč
Ev.č.315221012
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaNad Melatínem, Bílovice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.332 m²
ZástavbaObytná
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus

Reference

Reference pro makléře: Ivana Látalová

Děkujeme Vaší realitní kanceláři za profesionální a spolehlivý přístup při prodeji naší nemovitosti. Obzvlášt děkujeme za perfekní a rychlou práci Vaší milé a příjemné makléřce, paní Ivaně Látalové... více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE MARTIN ŠTEFAN

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval p.Štefanovi za jeho profesionální přístup při prodeji mého bytu ve Šlapanicích, jeho práce byla naprosto perfektní a bylo vidět že své práci realitního makléře.. více

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Realitní makléř Ing. Jan Polák zajistil excelentně prodej našeho družstevního bytu a zároveň koupi nového, většího bytu v naší oblíbené lokalitě. Jeho přístup je úžasně lidský, profesionální,.. více