Tuto nabídku jsme prodali rychle a bezpečně, pomůžeme Vám prodat i tu vaši.
Kontaktujte nás ZDE, nebo volejte na 725 885 110.

Prodej zahrady 1.332 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Popis

Hledáte pěknou zahradu za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi pěknou zahradu, která se nachází v obci Bílovice nad Svitavou vzdálené necelých 10 km od centra města Brna.
Nabízený pozemek je mírně svažitý, jeho výměra je 1.332 m2 a rozměry cca 53 metrů x cca 25 metrů.
Pozemek se nachází ve velmi klidné části obce, je přístupný po zpevněné cestě, která je napojena na obecní komunikaci, v okolí pozemku je nepravidelná zástavba nemovitostmi určenými k bydlení i rekreaci.
Pozemek aktuálně slouží jako zahrada a sad s řadou ovocných stromů. Jedná se o velmi příjemné místo k relaxaci a odpočinku. Vzhledem k velmi blízké zástavbě nemovitostmi určenými k bydlení se jedná zároveň i o zajímavou investici.
Inženýrské sítě: vodu lze řešit vrtem případně studnou, elektřina je v blízkosti a lze se na ni napojit .
Na pozemek lze umístit např. skleník, menší uzavřený sklad či přístřešek ale i mobilní Tiny House/Tiny Home - viz ilustrační fotografie.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vaše potřeby - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám. Okolní všudypřítomná příroda s nádhernými panoramaty na okolní lesy dává tomuto pozemku přidanou hodnotu a dělá z něj jedinečné místo. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace o možnostech využití pozemku.
Obec Bílovice nad Svitavou je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení návaznost cyklo / bruslařských stezek a vynikající dostupnost do Brna: autobusem MHD č.75 (včetně nočních rozjezdů) nebo vlakem (10 min. na hl. nádraží Brno). Bílovice nad Svitavou kombinují překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností (školka, škola, praktičtí i odborní lékaři, nákupní centrum, mateřské centrum s nabídkou mnoha kroužků pro děti včetně zajištění příměstských táborů).
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

prodáno
Cena1 718 280 Kč
Ev.č.315221012
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaNad Melatínem, Bílovice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.332 m²
ZástavbaObytná
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus

Reference

Reference pro makléře: Ing. Pavel Paulen

Děkuji za opravdu profesionální přístup při prodeji domu, vřele doporučuji. Boris Broďák

Reference pro makléře: Ing. Radek Vodička

Dobrý den chtěla bych reagovat na práci Ing. Vodičky. Jeho služeb jsme vyuzili již 2x a to ohledně pronájmu bytu a to k naproste spokojenosti, má lidský přístup, dokáže poradit, reagoval rychle,.. více

Reference pro makléře: Ivana Látalová

Děkujeme Vaší realitní kanceláři za profesionální a spolehlivý přístup při prodeji naší nemovitosti. Obzvlášt děkujeme za perfekní a rychlou práci Vaší milé a příjemné makléřce, paní Ivaně Látalové... více