Prodej komerčního pozemku pro drobnou výrobu 1.640m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

GWcsiXTiafM_22

Popis

Atraktivní komerční pozemek, obec Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov, výměra 1.640 m2, parcelní č. 485/3.
Hledáte komerční pozemek v atraktivní lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi zajímavý pozemek, který se nachází v obci Bílovice nad Svitavou.
Nabízený pozemek je v územním plánu vedený jako plocha pro drobnou výrobu (VD26) a lze ho využít např. pro drobnou výrobu nezatěžující životní prostředí, fotovoltaickou elektrárnu, lehkou průmyslovou výrobu (stavební firma, kovovýroba, strojní výroba, dřevovýroba, autoservis), parkovací plocha popř. i jako skladovací prostory.
Koeficient zastavitelnosti není stanovený. Na pozemku lze postavit stavbu, která bude mít dvě nadzemní podlaží a výšku až 12 metrů po hřeben střechy.
Přípojky inženýrských sítí (elektřina, voda, kanalizace) jsou dostupné u pozemku.
Pozemek se nachází na okraji obce, navazuje na stávající výrobní areál bývalé cihelny (nyní autoservis), je velmi dobře přístupný z hlavní komunikace - sjezdem ze silnice č. 374.
Nabízený pozemek je velmi mírně svažitý, má trojúhelníkovitý tvar, který ovšem nebrání jeho využití.
Detailnější informace k pozemku včetně bohaté fotogalerie a videoprohlídky naleznete na webových stránkách naší realitní kanceláře.
Obec Bílovice nad Svitavou má vynikající dostupnost do Brna: autobusem MHD č.75 (včetně nočních rozjezdů) nebo vlakem (10 min. na hl. nádraží Brno).
Bílovice nad Svitavou kombinují překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností (školka, škola, praktičtí i odborní lékaři, nákupní centrum).
Koupi pozemku lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás a Vaše potřeby - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám.
Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]
2 790 Kč za m2cena k jednání
Cena4 575 600 Kč
Ev.č.315221007
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaObřanská 276, Bílovice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.640 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaKomerční
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus

Reference

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Koupi našeho domu nám realizoval realitní makléř Ing. Jan Polák. Vše proběhlo v pořádku. Komunikace byla velmi rychlá a vstřícná. Za nás mohu jen doporučit. Petra Krchňavá

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Služby této realitní kanceláře mohu jen doporučit. Především realitní makléř Ing. Jan Polák je profesionál, který se jen tak nenajde. Velice ochotně vše zrealizoval, zařídil a domluvil. Byt se nám..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE MARTIN ŠTEFAN

Přestože můj případ koupě bytu nebyl nijak snadný a byl nad mé očekávání zdlouhavý (kvůli výskytu nenadálých okolností), oceňuji přístup pana Martina Štefana, který byl pohotový a pečlivý v řešení..