Tuto nabídku jsme prodali rychle a bezpečně, pomůžeme Vám prodat i tu vaši.
Kontaktujte nás ZDE, nebo volejte na 725 885 110.

Prodej komerčního pozemku pro drobnou výrobu 1.640m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

GWcsiXTiafM_22

Popis

Atraktivní komerční pozemek, obec Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov, výměra 1.640 m2, parcelní č. 485/3.
Hledáte komerční pozemek v atraktivní lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi zajímavý pozemek, který se nachází v obci Bílovice nad Svitavou.
Nabízený pozemek je v územním plánu vedený jako plocha pro drobnou výrobu (VD26) a lze ho využít např. pro drobnou výrobu nezatěžující životní prostředí, fotovoltaickou elektrárnu, lehkou průmyslovou výrobu (stavební firma, kovovýroba, strojní výroba, dřevovýroba, autoservis), parkovací plocha popř. i jako skladovací prostory.
Koeficient zastavitelnosti není stanovený. Na pozemku lze postavit stavbu, která bude mít dvě nadzemní podlaží a výšku až 12 metrů po hřeben střechy.
Inženýrské sítě (elektřina, voda) jsou dostupné u pozemku.
Pozemek se nachází na okraji obce, navazuje na stávající výrobní areál bývalé cihelny (nyní autoservis), je velmi dobře přístupný z hlavní komunikace - sjezdem ze silnice č. 374. Souhlasy všech dotčených subjektů s vybudováním nového sjezdu na pozemek jsou k dispozici.
Nabízený pozemek je velmi mírně svažitý, má trojúhelníkovitý tvar, který ovšem nebrání jeho využití.
Detailnější informace k pozemku včetně bohaté fotogalerie a videoprohlídky naleznete na webových stránkách naší realitní kanceláře.
Obec Bílovice nad Svitavou má vynikající dostupnost do Brna: autobusem MHD č.75 (včetně nočních rozjezdů) nebo vlakem (10 min. na hl. nádraží Brno).
Bílovice nad Svitavou kombinují překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností (školka, škola, praktičtí i odborní lékaři, nákupní centrum).
Koupi pozemku lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás a Vaše potřeby - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám.
Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]
prodáno
Cena4 575 600 Kč
Ev.č.315221007
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaObřanská 276, Bílovice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.640 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaKomerční
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Dobry vecer. Chteli jsme Vam podekovat za rychlou, dobrou a uspesnou spolupraci. Pokud budeme mit v budoucnu dalsi akci s nemovitostmi, tak se na vas obratime. Pavlekovi

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Koupi našeho domu nám realizoval realitní makléř Ing. Jan Polák. Vše proběhlo v pořádku. Komunikace byla velmi rychlá a vstřícná. Za nás mohu jen doporučit. Petra Krchňavá

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Při koupi bytu jsme spolupracovali s makléřkou paní Látalovou. Vše probíhalo v příjemném a přátelské ovzduší. Informace, které nám podávala, byly jasné a srozumitelné, čemuž odpovídal i její.. více