Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 7587m² - Uhersko, okres Pardubice

Popis

Stavební pozemek, obec Uhersko, okres Pardubice, výměra 7.587 m2, parcelní č. 1074. Pozemek lze rozdělit až na 10 stavebních pozemků, je tedy vhodný pro developerský záměr.

Hledáte stavební pozemek v atraktivní lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do Pardubic nebo Hradce Králové?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, zajímavý pozemek, který se nachází v malebné obci Uhersko vzdálené pouhých 20 minut jízdy autem od Pardubic.
¨
Nabízený pozemek je v územním plánu obce vedený jako plocha smíšená obytná - venkovská (SV Z2).
Přípojky inženýrských sítí (elektřina, voda, plyn, kanalizace) jsou dostupné přímo na hranici pozemku.
Pozemek se nachází na okraji obce, navazuje na stávající zástavbu rodinných domů, je velmi dobře přístupný z hlavní komunikace vedoucí do obce.
Je rovinatý, lze ho rozdělit až na 10 samostatných stavebních pozemků, na kterých lze stavět bungalov, ale i přízemní dům s obytným podkrovím a sedlovou střechou.

Krásu umístění pozemku podtrhuje i rybník Mazanec, který se nachází nedaleko.

Obec Uhersko poskytuje běžnou občanskou vybavenost, včetně Obecního úřadu, MŠ, pošty, obchodu, knihovny, restaurace, sokolovny atd. Vše ostatní naleznete v nedalekých Pardubicích.

Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás a Váš investiční záměr - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat.
Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]
7 875 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
Cena1 038 Kč za m2
Ev.č.315231023
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaUhersko
OkresPardubice
Plocha pozemku7.587 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Reference

Reference pro makléře: Ing. Ivo Nedbálek

Prostřednictvím pana Nedbálka z realitní kanceláře ARTOSS jsem si pronajal nemovitost. Vše bylo tak, jak bylo uvedeno v nabídce na webových stránkách realitky, předání bylo rychlé a bezproblémové,.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Přes realitní kancelář Artossreality jsem koupila byt v Boskovicích na ul. Sadová. Chtěla bych poděkovat panu Davidu Langrovi za jeho profesionální přístup, ochotu, flexibilitu a opravdu příjemné a.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Kontaktem s RK Artoss byl pro nás realitní makléř Ing. Jan Polák a já jsem mu moc vděčná za jeho přístup a trpělivost, kterou s námi měl. Neměl to s námi lehké a jsem moc ráda, že to s námi vydržel a.. více