Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 7587m² - Uhersko, okres Pardubice

Popis

Stavební pozemek, obec Uhersko, okres Pardubice, výměra 7.587 m2, parcelní č. 1074. Pozemek lze rozdělit až na 10 stavebních pozemků, je tedy vhodný pro developerský záměr.

Hledáte stavební pozemek v atraktivní lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do Pardubic nebo Hradce Králové?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, zajímavý pozemek, který se nachází v malebné obci Uhersko vzdálené pouhých 20 minut jízdy autem od Pardubic.
¨
Nabízený pozemek je v územním plánu obce vedený jako plocha smíšená obytná - venkovská (SV Z2).
Přípojky inženýrských sítí (elektřina, voda, plyn, kanalizace) jsou dostupné přímo na hranici pozemku.
Pozemek se nachází na okraji obce, navazuje na stávající zástavbu rodinných domů, je velmi dobře přístupný z hlavní komunikace vedoucí do obce.
Je rovinatý, lze ho rozdělit až na 10 samostatných stavebních pozemků, na kterých lze stavět bungalov, ale i přízemní dům s obytným podkrovím a sedlovou střechou.

Krásu umístění pozemku podtrhuje i rybník Mazanec, který se nachází nedaleko.

Obec Uhersko poskytuje běžnou občanskou vybavenost, včetně Obecního úřadu, MŠ, pošty, obchodu, knihovny, restaurace, sokolovny atd. Vše ostatní naleznete v nedalekých Pardubicích.

Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás a Váš investiční záměr - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat.
Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]
7 490 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
Cena987 Kč za m2
Ev.č.315231023
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaUhersko
OkresPardubice
Plocha pozemku7.587 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE MARTIN ŠTEFAN

Děkujeme panu Štefanovi Martinovi za zprostředkovaní vyřízení prodeje a koupě bytu. Jsme velice spokojeni s vynikajícími službami přístupem profesním jednáním. Můžeme jen doporučit dalším zájemcum o.. více

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Realitní makléř Ing. Jan Polák zajistil excelentně prodej našeho družstevního bytu a zároveň koupi nového, většího bytu v naší oblíbené lokalitě. Jeho přístup je úžasně lidský, profesionální,.. více

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

S prodejem mého domu v Hostěnicích mi velice pomohl realitní makléř Ing. Jan Polák. Jeho práce byla perfektní a profesionální. Mohu jeho služby vřele doporučit a tímto mu za vše poděkovat. Sylvie.. více