Tuto nabídku jsme prodali rychle a bezpečně, pomůžeme Vám prodat i tu vaši.
Kontaktujte nás ZDE, nebo volejte na 725 885 110.

Prodej stavebního pozemku, v obci Lipůvka okres Blansko, 542m²

1
2
3
foto K.Ú.

Popis

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek v obci Lipůvka /okres Blansko/ o velikosti 542m2 v těsné blízkosti lesa. Veškeré inženýrské sítě jsou v komunikaci u pozemku / vodovod, kanalizace, plyn, elektřina/. Šíře pozemku činí cca 20m, délka cca 27m.
Obec Lipůvka má veškerou občanskou vybavenost - obchody, škola přímo naproti pozemku, školka, poštu, restaurace atd. Krytý plavecký bazén je v Kuřimi a Blansku, letní koupaliště v Lažanech a Blansku. Velmi pěkné místo k bydlení obklopené přírodou v blízkosti CHKO Moravský kras. Rychlá dostupnost do Brna nebo Blanska. Z centra Brna je Lipůvka vzdálena 14km, do Globusu pojedete 9min. autem.

Ivana Látalová

Kontaktujte makléře

Ivana Látalová+420 602 953 865
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

prodáno
Cena5 074 Kč za m2
Ev.č.313201000
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLipůvka
OkresBlansko
Plocha pozemku542 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Reference

Reference pro makléře: Ing. Radek Vodička

Dobrý den chtěla bych reagovat na práci Ing. Vodičky. Jeho služeb jsme vyuzili již 2x a to ohledně pronájmu bytu a to k naproste spokojenosti, má lidský přístup, dokáže poradit, reagoval rychle,..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss zprostředkoval prodej mého pozemku v Kanicích u Brna. Pozemek dokázal prodat během jediného týdne a to za cenu, která byla vyšší, než kolik..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Při koupi nového domu jsme hledali nejen příjemnou lokalitu s hezkou nemovitostí, ale i profesionální realitní služby, tak aby vše proběhlo hladce a podle našich představ. To vše jsme našli v osobě..