Exkluzivní stavební pozemek Křtiny, okres Blansko, 1.041 m2

Křtiny, videoprohlídka

Popis

Atraktivní stavební pozemek, obec Křtiny, okres Blansko, výměra 1.041 m2, rozměry cca 18m x 58 m.

Hledáte stavební pozemek v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna nebo Blanska?
Hledáte opravdu jedinečný pozemek, který je celý den zalitý sluncem, obklopený přírodou a ze kterého je nádherný výhled?

Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi zajímavý stavební pozemek, který se nachází v obci Křtiny vzdálené pouze 20 km od centra města Brna (cesta autem trvá cca 30 min) a 15 km od Blanska.
Nabízený pozemek je velmi mírně svažitý, jeho výměra je 1.041 m2 a má ideální obdélníkový tvar o velkorysé uliční šíři cca 18 metrů a délce cca 58 metrů.
Tento výjimečný pozemek je dle ÚP vedený v plochách pro rekreaci (RI, lokalita Z53b) a je určený pro stavbu rekreační nemovitosti pro trvalé bydlení, která bude mít přiděleno č. evidenční a která bude zapsána v katastru nemovitostí. Bude možné postavit přízemní dům typu bungalov nebo i dvoupodlažní dům, respektive přízemní dům s obytným podkrovím.
Příjezd autem i těžkou technikou je možný až k pozemku a to po zpevněné obecní komunikaci, která se po cca 300 metrech napojuje v obci na asfaltovou místní komunikaci. Na pozemku je již vybudovaný vjezd pro těžkou techniku.

Inženýrské sítě: elektřina je u pozemku, odkanalizování objektu je v plánu řešit vlastní čističkou odpadních vod případně septikem (jímkou) a voda kopanou či vrtanou studnou. Na pozemku jsou již určena tři místa s dostatkem vody, která je v hloubce cca 10ti metrů. Stávající majitelé již řeší s odpovědnou firmou vybudování vlastní studny.

Pozemek se nachází na okraji obce, nikoliv v satelitní zástavbě, v okolí je nepravidelná zástavba jen několika málo samostatně stojících rodinných domů.

Obec Křtiny je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení nejen krásné přírodní prostředí, ale zároveň i velmi dobrou dostupnost do Brna autobusem IDS (cesta do Brna trvá 30 minut).

Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás a Vaši rodinu - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám. Okolní všudypřítomná příroda s nádhernými panoramaty na okolní lesy dává tomuto pozemku přidanou hodnotu a dělá z něj jedinečné místo pro rodinné bydlení. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace.

Nutno dodat, že takovýchto stavebních pozemků, které mají svoji jedinečnou atmosféru, je v okolí Brna už velmi velmi málo..

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]

Soubory ke stažení

  rezervováno
  Ev.č.315241006
  KategoriePozemky pro bydlení
  LokalitaKřtiny
  OkresBlansko
  Plocha pozemku1.041 m²
  Poloha objektuSamostatný
  ZástavbaObytná
  TelekomunikaceInternet
  DopravaSilnice, Autobus
  VodaMístní zdroj
  Elektřina230V

  Reference

  Reference pro makléře: Ing. Pavel Paulen

  Bál sem se využít služeb realitek obecně neb jsem slýchal spousty negativních ohlasů, ale pan Paulen nám ukázal, že existují i slušní a ochotní lidé v tomhle odvětví. Pomohl nám i v celkem netypickém.. více

  REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

  P. Langra můžeme vřele doporučit, obratem pro nás našel vhodný byt (pronájem) pro maminku přesně dle našich "požadavků". Je velmi milý, vstřícný a ochotný. Děkujeme moc. S pozdravem Lucie Malíková

  Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

  S prodejem mého domu v Hostěnicích mi velice pomohl realitní makléř Ing. Jan Polák. Jeho práce byla perfektní a profesionální. Mohu jeho služby vřele doporučit a tímto mu za vše poděkovat. Sylvie.. více