Exkluzivní pozemek pro stavbu rodinného domu nebo rekreační nemovitosti, Křtiny, 1041 m2

Popis

Aktualizace stavu - viz změna popisu v inzerátu.
Atraktivní stavební pozemek, obec Křtiny, okres Blansko, výměra 1041 m2, rozměry cca 18m x 58 m.
Hledáte stavební pozemek v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi zajímavý stavební pozemek, který se nachází v obci Křtiny vzdálené 20 km od centra města Brna (cesta autem trvá cca 30 min).
Nabízený pozemek je velmi mírně svažitý, jeho výměra je 1041 m2 a má ideální obdélníkový tvar o velkorysé uliční šíři cca 18 metrů a délce cca 58 metrů. Tento výjimečný pozemek je určený pro stavbu samostatně stojícího rodinného domu.

Dle územního plánu obce je pozemek vedený v ploše pro bydlení (BI), avšak pro výstavbu je nutné splnit podmínky Stavebního a Obecního úřadu tzn. vybudování zpevněné příjezdové komunikace, která bude mít patřičné parametry a zároveň přivedení inženýrských sítí, které jsou dostupné. Zde se nabízí kooperace s ostatními vlastníky sousedních pozemků a s tím spojené ponížení nákladů. Bližší informace a podklady přímo u makléře.
Aktualizace: Obec Křtiny aktuálně řeší revizi územního plánu, pozemek lze vyjmout z "ploch pro bydlení" a zařadit ho do "ploch pro rekreaci". V případě této změny lze na pozemku postavit rekreační nemovitost pro trvalé bydlení, které by bylo přiděleno č. evidenční. Stávající přístupová komunikace je pro tento účel vyhovující, elektřina je v dosahu, odkanalizování objektu by se řešilo vlastní ČOV a voda studnou případně vrtem.

Pozemek se nachází na okraji obce, nikoliv v satelitní zástavbě, v okolí je nepravidelná zástavba jen několika málo samostatně stojících domů.
Příjezd autem je možný až k pozemku a to po částečně zpevněné obecní komunikaci.
Obec Křtiny je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení nejen krásné přírodní prostředí, ale zároveň i velmi dobrou dostupnost do Brna autobusem IDS (cesta do Brna trvá 30 minut).
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás a Vaši rodinu - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám. Okolní všudypřítomná příroda s nádhernými panoramaty na okolní lesy dává tomuto pozemku přidanou hodnotu a dělá z něj jedinečné místo pro rodinné bydlení. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace.
Zajímavá investiční možnost i pro ty, kteří nechtějí ihned stavět, ale zároveň hledají krásný pozemek..
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

3 500 000 Kč + provize RK, cena k jednání
Cena3 362 Kč za m2
Ev.č.315211004
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKřtiny
OkresBlansko
Plocha pozemku1.041 m²
ZástavbaVenkovská
KomunikaceNeupravená
DopravaSilnice, Autobus

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Prostřednictvím realitní kanceláře Artoss zastoupené paní Látalovou jsem prodávala v Brně dům a kupovala byt. Byla jsem velmi spokojená s jejím vstřícným přístupem a ochotou ve všem poradit a pomoci,..

Reference pro makléře: Ing. Radek Vodička

Dobrý den chtěla bych reagovat na práci Ing. Vodičky. Jeho služeb jsme vyuzili již 2x a to ohledně pronájmu bytu a to k naproste spokojenosti, má lidský přístup, dokáže poradit, reagoval rychle,..

Reference pro makléře: Ing. Ivo Nedbálek

Prostřednictvím pana Nedbálka z realitní kanceláře ARTOSS jsem si pronajal nemovitost. Vše bylo tak, jak bylo uvedeno v nabídce na webových stránkách realitky, předání bylo rychlé a bezproblémové,..