Tuto nabídku jsme již úspěšně prodali. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, vyberte si z naší aktuální nabídky ZDE nebo zadejte poptávku do našeho systému ZDE.

Atraktivní stavební pozemek pro stavbu samostatně stojícího domu, obec Borkovany, výměra 1359m2

Popis

Stavební pozemek včetně projektu a stavebního povolení, obec Borkovany, výměra 1359 m2. Na pozemku lze začít ihned stavět.
Hledáte pozemek k bydlení v atraktivní velmi klidné lokalitě v blízkosti města Brna a zároveň je pro Vás nezbytné výborné dopravní spojení do centra města?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, stavební pozemek, který se nachází v obci Borkovany.
Obec s velmi dobrou dojezdností do Brna (autem cca 30 minut) leží jihovýchodním směrem od Brna a od jeho centra je vzdálená cca 25 km.
Nabízený pozemek je téměř obdélníkového tvaru s uliční šíří cca 21 metrů a průměrnou délkou cca 62 metrů, je určený pro stavbu samostatně stojícího přízemního rodinného domu s obytným podkrovím.
Z inženýrských sítí je dostupná elektřina 230/400V, s přivedením obecního vodovodu plánuje obec začít v průběhu letošního roku. Aktuálně je na pozemku zaměřený studniční vrt včetně jeho projektu. Okolní domy mají kopané studny. Kanalizaci na pozemku je v plánu řešit bezúdržbovou ČOV.
Pozemek se nachází na okraji obce, nikoliv v satelitní zástavbě, v okolí je nepravidelná zástavba jen několika málo samostatně stojících rodinných domů. Nabízený pozemek je z jedné třetiny rovinatý, následně stoupá a jeho poslední část je opět rovina, ze dvou stran je oplocený a je z něho nádherný výhled do okolní krajiny.
Příjezd autem je možný až k pozemku a to po zpevněné komunikaci o délce asi 60 metrů, která navazuje na místní asfaltovou hlavní silnici v obci.
V ceně pozemku je i zpracovaný projekt na stavbu pasivního dvoupodlažního rodinného domu o podlahové ploše cca 200 m2 (viz fotogalerie), stavební povolení je platné do léta 2020. Vynětí pozemku ze ZPF je již zaplaceno.
Obec Borkovany má velmi dobrou občanskou vybavenost (škola, školka, obchod, pošta, knihovna) a je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení nejen krásné přírodní prostředí, návaznost několika vinařských cyklostezek, ale zároveň i výbornou dostupnost do Brna autobusem IDS.
Koupi pozemku lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás a Vaši rodinu - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]
prodáno
Cena1 472 Kč za m2
Ev.č.315191006
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBorkovany
OkresBřeclav
Plocha pozemku1.359 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
DopravaSilnice, Autobus
Elektřina230V, 400V