Tuto nabídku jsme již úspěšně prodali. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, vyberte si z naší aktuální nabídky ZDE nebo zadejte poptávku do našeho systému ZDE.

Atraktivní stavební pozemek pro stavbu samostatně stojícího domu, obec Bohutice, výměra 1466m2

Popis

Stavební pozemek, obec Bohutice, výměra 1466 m2, parcelní č. 29/10, k.ú. Bohutice.
Hledáte pozemek k bydlení v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň v dobré dojezdové vzdálenosti do města Brna nebo Znojma?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, stavební pozemek, který se nachází v obci Bohutice.
Obec s velmi dobrou dojezdností do Brna (autem cca 35 minut) leží jihozápadním směrem od Brna a od jeho centra je vzdálená cca 40 km, vzdálenost od města Znojma je asi 30 km.
Nabízený pozemek má ideální obdélníkový tvar s uliční šíří cca 18 metrů a délkou cca 80 metrů, je určený pro stavbu samostatně stojícího dvoupodlažního rodinného domu popř. přízemního domu s obytným podkrovím.
Veškeré inženýrské sítě (elektřina - rozvodná el. skříň, plyn, splašková kanalizace i obecní voda) jsou dostupné v přilehlé komunikaci.
Pozemek se nachází na okraji obce, nikoliv v satelitní zástavbě, v okolí je nepravidelná zástavba jen několika málo samostatně stojících rodinných domů.
Příjezd autem je možný až k pozemku a to po místní asfaltové komunikaci.
Obec Bohutice má velmi dobrou občanskou vybavenost (základní škola, mateřská škola, obchod, knihovna, tělovýchovná jednota atd.) a je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení nejen krásné přírodní prostředí, ale zároveň i výbornou dostupnost do Brna autobusem IDS nebo vlakem (přímé spojení do Brna, cesta trvá asi 50 minut). Dominantou obce je krásný římsko-katolický kostel a zajímavostí a místním unikátem pak vysvěcená Lurdská jeskyně.
Koupi pozemku lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás a Vaši rodinu - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]
prodáno
Cena880 Kč za m2
Ev.č.315191008
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBohutice
OkresZnojmo
Plocha pozemku1.466 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace