Prodej, Pozemek pro bydlení, Blansko, CP 1121 m2

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme krásný slunný pozemek s jihozápadní orientací v nově vzniklé lokalitě v Blansku.
Výše zmíněný pozemek se nachází v městské části Blansko – Horní Lhota, v lokalitě “Nad Familiemi”. Parcela splňuje podmínky vysokého standardu bydlení, díky její optimální rozloze, orientaci, proporcím, kompletně zbudované infrastruktuře a umístěním v přírodě na konci stávající zástavby. Pozemek uspokojí zájemce hledající klidné bydlení, komfort a občanskou vybavenost města Blansko.
Lokalita " Nad Familiemi"je řešena v jednotném urbanistickém a architektonickém konceptu, který potvrzuje punc jedinečnosti této lokality. Se studií budoucí zástavby případné zájemce rádi seznámíme.
Pozemek o ploše 1121 m2, s uliční šíří 20m, je kompletně připravený pro stavbu rodinného domu. K pozemku je vybudována asfaltová, slepá, obousměrná komunikace včetně inženýrských sítí (kanalizace, vodovod, plynovod, rozvody elektro, veřejné osvětlení, příprava pro optický kabel). Jednotlivé přípojky inženýrských sítí jsou již umístěny přímo na pozemku (kanalizace, vodovod, elektřina, plyn).
Dle regulativů územního plánu města Blansko je přípustné využití stavební plochy na stavbu samostatného rodinného domu městského typu.
Okresní město Blansko (cca 21 tis. obyvatel) se nachází 19 km severně od Brna. Je zasazeno do zalesněné krajiny v údolí řeky Svitavy s těsnou vazbou na Moravský kras a jeho turistické a cyklistické trasy.
Dopravní obslužnost je zajištěna místní autobusovou linkou s napojením na vlakové nádraží Blansko.
Doporučujeme osobní prohlídku.

David Langr

Kontaktujte makléře

David Langr+420 702 123 140
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - část obce

Soubory ke stažení

  3 950 Kč za m2+ provize RK
  Cena4 427 950 Kč
  Ev.č.31016024
  KategoriePozemky pro bydlení
  LokalitaBlansko - Horní Lhota
  OkresBlansko
  Plocha pozemku1.121 m²
  StavbaRodinný dům
  Poloha objektuSamostatný
  ZástavbaObytná
  KomunikaceAsfaltová
  VodaDálkový vodovod
  Elektřina400V
  PlynPlynovod
  OdpadVeřejná kanalizace