Tuto nabídku jsme již úspěšně prodali. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, vyberte si z naší aktuální nabídky ZDE nebo zadejte poptávku do našeho systému ZDE.

Exkluzivní stavební pozemek pro stavbu samostatně stojícího rodinného domu, Bílovice nad Svitavou, 1400 m2

Popis

Atraktivní stavební pozemek, obec Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov, výměra 1400 m2, rozměry cca 29m x 47 m, rovina.
Hledáte stavební pozemek v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi zajímavý stavební pozemek, který se nachází v obci Bílovice nad Svitavou.
Nabízený pozemek je rovinatý, jeho výměra je 1400 m2 + k pozemku náleží 280 m2 jako podíl na příjezdové komunikaci. Pozemek má ideální obdélníkový tvar o velkorysé uliční šíři cca 29 metrů a délce cca 47 metrů. Tento výjimečný pozemek je určený pro stavbu samostatně stojícího dvoupodlažního rodinného domu resp. přízemního domu s obytným podkrovím.
Pozemek má koeficient zastavitelnosti 0,25.
Přípojky veškerých inženýrských sítí jsou dostupné přímo na pozemku (elektřina - rozvodná el. skříň, plyn, kanalizace i obecní voda).
Pozemek se nachází na okraji obce, nikoliv v satelitní zástavbě, v okolí je nepravidelná zástavba jen několika málo samostatně stojících rodinných domů.
Příjezd autem je možný až k pozemku a to po místní zcela nové komunikaci. Aktuálně se na pozemku nachází stavba pro rodinnou rekreaci, tzn. chata s číslem evidenčním.
Obec Bílovice nad Svitavou je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení návaznost cyklo / bruslařských stezek a vynikající dostupnost do Brna: autobusem MHD č.75 (včetně nočních rozjezdů) nebo vlakem (10 min. na hl. nádraží Brno).
Bílovice nad Svitavou kombinují překrásné přírodní prostředí s velice dobrou občanskou vybaveností (školka, škola, praktičtí i odborní lékaři, nákupní centrum, mateřské centrum s nabídkou mnoha kroužků pro děti včetně zajištění příměstských táborů).
Koupi pozemku lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás a Vaši rodinu - pro její domluvení mě neváhejte kontaktovat, jsem místní a lokalitu velmi dobře znám. Okolní všudypřítomná příroda s nádhernými panoramaty na okolní lesy dává tomuto pozemku přidanou hodnotu a dělá z něj jedinečné místo pro rodinné bydlení. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

prodáno
Cena4 258 Kč za m2
Ev.č.315201001
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNad Melatínem, Bílovice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.550 m²
StavbaRekreační chata
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Počet objektů1
KomunikaceDlážděná
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace