Tuto nabídku jsme již úspěšně prodali. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, vyberte si z naší aktuální nabídky ZDE nebo zadejte poptávku do našeho systému ZDE.

Atraktivní stavební pozemek pro stavbu samostatně stojícího domu, Babice nad Svitavou, 1299 m2

Popis

Stavební pozemek Babice nad Svitavou, okres Brno - venkov.
Hledáte pozemek k bydlení v atraktivní velmi klidné lokalitě v těsné blízkosti města Brna a zároveň je pro Vás nezbytné výborné dopravní spojení do centra města?
Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, stavební pozemek o celkové výměře 1.299 m2, který se nachází v obci Babice nad Svitavou, okres Brno - venkov.
Obec leží severovýchodním směrem od Brna a od jeho centra je vzdálená cca 15 km.
Pozemek je téměř obdélníkového tvaru se střední délkou cca 48 metrů a střední šířkou cca 27 metrů a je určený pro stavbu samostatně stojícího přízemního rodinného domu s obytným podkrovím. Vzhledem k výměře pozemku a jeho orientaci lze na pozemku postavit i dva samostatně stojící rodinné domy případně dvojdomek.
Veškeré IS (elektřina 230/400V, obecní vodovod i kanalizace) jsou dostupné v přilehlé komunikaci nebo přímo na pozemku. Plyn není do obce zavedený.
Pozemek se nachází na okraji obce, nikoli v satelitní zástavbě, v okolí je nepravidelná zástavba samostatně stojících rodinných domů. Nabízený pozemek je jen velmi mírně svažitý, je ze tří stran nově oplocený a je z něho nádherný výhled do okolní krajiny.
Příjezd autem je možný po zcela nové asfaltové komunikaci vedoucí až k pozemku.
Obec Babice nad Svitavou je známá svým malebným okolím, může být skvělým domovem pro aktivní rodinu, která ocení nejen krásné přírodní prostředí, ale zároveň i výbornou dostupnost do Brna autobusem IDS (cesta do Brna trvá 25 minut).
Koupi tohoto pozemku lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme.
Zvu Vás na prohlídku, která jistě usnadní rozhodování, zda je tento pozemek vhodný právě pro Vás a Vaši rodinu - pro její domluvení mě kontaktujte, jsem místní a obec velmi dobře znám. Při osobní prohlídce Vám sdělím bližší informace k tomuto pozemku.
ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Ing. Jan Polák

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Polák+420 724 285 331
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - část obce

prodáno
Cena4 546 500 Kč
Ev.č.315181008
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBabice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.299 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace