Tuto nabídku jsme prodali rychle a bezpečně, pomůžeme Vám prodat i tu vaši.
Kontaktujte nás ZDE, nebo volejte na 725 885 110.

Prodej, rekreační chata, Javorník - Zálesí, Okres Jeseník, CP 181

Popis

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej chaty, obec Javorník, okres Jeseník.

Jedná se o samostatně stojící rekreační chatu v blízkosti, slepé obslužné komunikace. Rekreační chata je přízemní s částečným podsklepením, se sedlovou střechou s plným využití podkroví.
Základy tvoří betonové pasy s vodorovnou a svislou izolací proti zemní vlhkosti. Svislé konstrukce suterénu jsou kamenné s vnitřní cihelnou vyzdívkou v tl. cca 50 cm. Podezdívka je z lomového kamene. Svislé konstrukce přízemí jsou zděné z pálených cihel v tl. 30 cm. Stropy nad suterénem jsou z betonových stropních desek. Stropy nad přízemím jsou dřevěné trámové, s vodorovným podhledem. Krov je vaznicový sedlový. Střešní krytina je z osinkocementových šablon na bednění. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu, úplné. Venkovní omítky jsou vápenocementové hladké. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové. Podlahy v suterénu jsou z betonové mazaniny. Podlahy v přízemí, vstupní chodba, obývací pokoj s krbem, koupelna, WC jsou z keramické dlažby. Vnitřní obklady koupelny, WC a kuchyně jsou keramické. Podlahy v podkrový jsou dřevěné. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Vstupní dveře jsou plastové. Vnitřní dveře jsou plné hladké a prosklené do ocelových zárubní. Schody do suterénu jsou betonové , do podkroví dřevěné s podstupnicemi. Vnitřní vybavené kuchyně - kuchyňská linka s dřezem, el. sporák. Vybavení koupelny - umyvadlo, sprcha. Záchod splachovací samostatný. Rozvod vody studené a teplé, zdroj teplé vody el. bojler. Vytápění lokální el. přímotopy a krb v obývací místnosti.
Staří nemovitosti cca 45 roků. V roce 2015 provedeny opravy prvků krátkodobé životnosti výměna oken, keramické podlahy, kuchyně, schodiště z masivu.
Voda - přípojka z vlastní studny el. čerpadlem¨
Elektro - nadzemní přípojka 230/400V
Kanalizace - dešťová na vlastní pozemek, splašková z WC, kuchyně a koupelny do žumpy na vyvážení.

Možnost parkování na vlastním pozemku před chatou, nájezd přes lávku.

Více info v RK. Prohlídky možné po dohodě s předstihem.

David Langr

Kontaktujte makléře

David Langr+420 702 123 140
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

prodáno
Ev.č.319201007
KategorieChata
LokalitaJavorník - Zálesí
OkresJeseník
Velikost3 pokoje
Plocha užitná120 m²
Plocha pozemku181 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníLokální elektrické

Reference

Reference pro makléře: Martin Štefan

Po neúspěšných pokusech prodat nemovitost u jiné realitky jsme se rozhodli využít služeb r.k.ARTOSS zastoupené panem Martinem Štefanem. Díky jeho schopnostem při vyřízování veškeré agendy s tím..

Reference pro makléře: Martin Štefan

Nakupovali jsme teď nemovitost v Brně ve spolupráci s realitním makléřem panem Martinem Štefanem. Jeho přístup byl naprosto profesionální, znalosti dané problematiky dle mého názoru nadstandardní...

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

S prací pana Langra jsem velmi spokojená. Zajistil mi již dvakrát pronájem bytu a vždy velmi šikovně a rychle našel spolehlivého a bonitního klienta. Přístup i jednání vždy na profesionální úrovni,..