Tuto nabídku jsme již úspěšně prodali. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, vyberte si z naší aktuální nabídky ZDE nebo zadejte poptávku do našeho systému ZDE.

Převod DB 2+1 s lodžií, Mokrá-Horákov, část Mokrá, UP 54m²

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme převod členských práv a povinností k družstevnímu bytu 2+1 se zasklenou lodžií v obci Mokrá-Horákov, část Mokrá. Byt je situovaný ve 4. nadzemním podlaží bytového domu, který leží na okraji obce, s dostatkem volného prostoru před i za domem a s dostatkem parkovacích míst v jeho blízkosti. Díky umístění domu na okraji obce a umístění bytu v nejvyšším podlaží je z pokojů a z lodžie krásný výhled JZ směrem až na Pálavu.

Při vstupu do bytu je prostorná předsíň odkud vedou vstupy do jednotlivých pokojů (16 m2 a 12 m2), do kuchyně (12,4 m2), na WC a do komory (1,6 m2). Z menšího z pokojů vede vstup na lodžii (4,7 m2). Koupelna s vanou (2,8 m2) je přístupná z kuchyně. Při rekonstrukci bytového jádra byly do kuchyně, do koupelny a na WC osazeny posuvné dveře, díky kterým je celý prostor lépe využitelný. K bytu náleží ještě druhá komora (1,4 m2) s větracím okýnkem, která je umístěná v mezipatře schodiště.

Byt je v současné době v družstevním vlastnictví s možností převodu do OV. Při převodu družstevního bytu neplatíte daň z nabytí nemovitosti 4%. Anuita i úvěr družstva jsou splacené, nejen proto jsou v bytě velice nízké náklady na bydlení. Bankovní úvěr k financování převodu tohoto bytu s následným převodem do OV Vám také rádi zajistíme.

Byt bude uvolněn k předání v průběhu února 2020. Tato skutečnost je zohledněna v ceně.

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
[email protected]
prodáno
Ev.č.312191024
KategorieByty 2+1
LokalitaMokrá 338, Mokrá-Horákov
OkresBrno-venkov
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVano
Plocha užitná54 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění4
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Datum nastěhování15. únor 2020
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB100.1 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 148/2007 Sb
Výtahne
Lodžieano
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové