Prodej bytu 2+1, Brno-Kr. Pole, ul. Florianova, UP 53,6 m² + terasa 16 m²

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt 2+1 o ploše 52,6 m2 + terasa 16 m2 + sklep a další prostory, v Brně - Králově Poli na ul. Florianova.

Vstup do bytu vede z chodby bytového domu přes dvůr 16 m2, který náleží pouze k předmětnému bytu, do kuchyně. Z kuchyně pak vede vstup do obývacího pokoje a do ložnice. Koupelna se sprchovým koutem a WC je přístupná přímo z ložnice.

Byt prošel v posledních 4 letech kompletní rekonstrukcí. Okna bytu jsou plastová s dvojskly, vstupní dveře s trojsklem se zabezpečením proti rozbití. Stropy byly sníženy sádrokartonovým podhledem s tepelnou / zvukovou izolací. Dále jsou v bytě nové rozvody vody, nově vyvložkovaný komín atd.

Byt leží v přízemí bytového domu, ve kterém jsou pouze 3 byty. Dům také prošel v posledních letech rekonstrukcí včetně zateplení čelní a zadní stěny. Veškeré rekonstrukce domu byly hrazeny z naspořených prostředků - na domě neváznou žádné dluhy.

V bytě jsou velice nízké náklady na bydlení - plyn cca 800 Kč / měs, elektřina cca 300 Kč / měs., voda cca 300 Kč / měs. / 1 os. + 1.000 Kč fond oprav domu.

Více informací v RK. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Martin Štefan

Kontaktujte makléře

Martin Štefan+420 602 953 912
[email protected]

Upozorňujeme: bod zobrazený v mapě označuje pouze orientační polohu nemovitosti - ulici

rezervováno
Ev.č.312191030
KategorieByty 2+1
LokalitaFlorianova, Brno - Královo Pole
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná53 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Terasaano (16m²)
Sklepano (6m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Prodej našeho bytu 5+1 jsme původně realizovali přes portál bezrealitky.cz. Bohužel jsme po nějaké době zjistili, že je to nad naše síly a časové možnosti. Naštěstí jsme dostali kontakt na realitního..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Dobrý den, velice oceňuji spolupráci s panem makléřem Davidem Langrem. Spolupráce s ním při prodeji bytu v Blansku byla na velmi profesionální úrovni. Pan Langr dodržel, co slíbil, byl velice ochotný..

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Realitní makléř Ing. Jan Polák nám velmi pomohl s prodejem našeho domu v Dražůvkách. Jeho práce byla precizní, rychlá a profesionální. Moc děkujeme a vřele doporučujeme jeho služby! manželé..