Výběr z námi realizovaných případů

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav nabídky prodáno / pronajato" odpovídá 1463 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, byt 2+kk, ulice Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná, CP 58,20m²

Pronájem, byt 2+kk, ulice Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná, CP 58,20m²

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 2+kk na ulici Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná. Jedná se o novostavbu bytového domu, který se nachází na klidném místě na konci sídliště. Výhodou je, že se jedná o téměř novou bytovou jednotku. Součástí vybavení bytu je..

Lokalita: Nad Čertovkou, Blanskopronajato

Pronájem bytu 2+kk, Brno-St. Lískovec, ul. Malostranská, UP 47 m²

Pronájem bytu 2+kk, Brno-St. Lískovec, ul. Malostranská, UP 47 m²

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2+kk v přízemí cihlového domu na ul. Malostranská v Brně - Starém Lískovci. Ze vstupní chodby bytu vedou vstupy do všech místností, žádná tedy není průchozí. Pokoje s kuchyňským koutem je vybavený tak, jak je zobrazeno na fotografii. Koupelna je..

Lokalita: Malostranská, Brno - Starý Lískovecpronajato

Prodej, byt 1+1, ulice Chelčického, Blansko, CP 32 m² - Blansko

Prodej, byt 1+1, ulice Chelčického, Blansko, CP 32 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 1+1 v OV, nacházejícího se v cihlovém bytovém domě na ulici Chelčického, Blansko. Byt je v ,,zachovalém stavu,, koupelna prošla před časem rekonstrukcí. Rozvody elektřiny v mědi. Okna plastová. Jednotka se nachází ve 2.NP, bez výtahu...

Lokalita: Chelčického, Blanskoprodáno

Prodej, Chaty s vlastním pozemkem- Ochoz u Brna, CP  458m2Video

Prodej, Chaty s vlastním pozemkem- Ochoz u Brna, CP 458m2

Hledáte chatu s vlastním pozemkem kousek od Brna? V zastoupení majitele Vám nabízím chatu v Ochozi u Brna. Velkou výhodou nemovitosti je, že se k ní bez problémů dostanete autem po příjezdové cestě. Možnost parkování 2 osobních aut je na vlastním pozemku hned za branou. Samotný pozemek je svažitý..

Lokalita: Ochoz u Brna 20prodáno

Prodej, byt 3+1, ulice Sadová, Blansko, centrum, CP 74 m² - Blansko

Prodej, byt 3+1, ulice Sadová, Blansko, centrum, CP 74 m² - Blansko

Jsme téměř ve finále. Rekonstrukce těsně před dokončením. V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 3+1, který se nachází v cihlovém bytovém domě na ulici Sadová, v centru města Blanska. V současné době bytová jednotka prochází celkovou pečlivou rekonstrukcí. Předpoklad..

Lokalita: Sadová, Blanskoprodáno

Pronájem, byt 1+1, ulice Okružní, Blansko, sídliště Zborovce

Pronájem, byt 1+1, ulice Okružní, Blansko, sídliště Zborovce

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 1+1, ulice Okružní, Blansko, sídliště Zborovce. Bytový dům je po revitalizaci. V domě dva nové výtahy (osobní, nákladní). Byt aktuálně prošel rekonstrukcí, kromě nepatrných dodělávek je téměř dokončený. K bytu je k dispozici komora o..

Lokalita: Okružní, Blanskopronajato

Pronájem, Obchodní prostory s výlohami,  50 m² - Brno - Veveří, ul. GorkéhoMatterport

Pronájem, Obchodní prostory s výlohami, 50 m² - Brno - Veveří, ul. Gorkého

V zastoupení majitele nabízíme pronájem nebytových prostor. Jedná se o prostory, které lze pronajmout ve 2 variantách s vlastními vstupy a výlohami. Současná dispozice Varianta II. - Prostor (cca 25 m2) se vstupem z ulice s výlohou a druhou menší místností a umyvadlem a druhý samostatný..

Lokalita: Gorkého, Brno - Veveřípronajato

Pronájem bytu 2,5+1, Brno-město, ul. Vodní / Hybešova, UP 54m2

Pronájem bytu 2,5+1, Brno-město, ul. Vodní / Hybešova, UP 54m2

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 2,5+1 na ul. Hybešova (vstup z ul. Vodní), v širším středu Brna. Byt se nachází ve 2. NP cihlového bytového domu a je vybavený novou kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči, lednicí a pračkou a starším nábytkem. Byt je volný, k pronájmu ihned...

Lokalita: Vodní, Brno - Staré Brnopronajato

Pronájem obchodního prostoru v centru Brna na ul. Jánská, CP 49 m²

Pronájem obchodního prostoru v centru Brna na ul. Jánská, CP 49 m²

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní prostor v centru Brna ve spodní části ul. Jánská, v blízkosti OC Centrum a OC Vichr. Vstup do obchodního prostoru cca 8,3 x 3,5 m vede přímo z ulice. K dispozici jsou dva velké výkladce. Větší část obchodního prostoru má výšku stropu 3,8m. Na..

Lokalita: Jánská 468/14, Brno - Brno-městopronajato

Pronájem, Byt 2+kk, 54 m² , s parkovacím stáním- PohořeliceMatterport

Pronájem, Byt 2+kk, 54 m² , s parkovacím stáním- Pohořelice

Byt 2+KK v novostavbě nyní k dispozici k pronájmu! Tento prosluněný byt ve 2. NP s výtahem nabízí nejen prostornou obývací jednotku, ale i pohodlnou předsíň s vestavěnou skříní. Kuchyňská linka je vybavena indukční deskou a troubou, z obývacího pokoje je přímý vstup na balkon.. Vybavení bytu..

Lokalita: U Kasáren, Pohořelicepronajato

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Služby této realitní kanceláře mohu jen doporučit. Především realitní makléř Ing. Jan Polák je profesionál, který se jen tak nenajde. Velice ochotně vše zrealizoval, zařídil a domluvil. Byt se nám.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Prostřednictvím realitní kanceláře Artoss zastoupené paní Látalovou jsme kupovali byt v Brně. Byla velmi vstřícná a ochotná nám vyhovět v setkání i v pozdních večerních hodinách,neboť jsme pracovně.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Pane Langr, poděkovat za Váš přístup, laskavost, podporu, vysvětlení, je málo. Já si vážím Vaší práce a děkuji s vděčností za vše. Myšlenky ovlivňují naše záměry a v každé situaci jste byl pozitivní... více