Výběr z námi realizovaných případů

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav nabídky prodáno / pronajato" odpovídá 1214 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Garáž,  16 m², Rejskova ul., Prostějov

Pronájem, Garáž, 16 m², Rejskova ul., Prostějov

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu garáž v Prostějově na ulici Rejskova. Jedná se o zděnou garáž ve vnitrobloku s vjezdem z ulice Rejskova 15. Garáž se zabezpečenými vraty je vybavena i elektřinou. Rozměry jsou 2,85m x 5,4m, šířka vrat 2,4m. Je ji možno užít jak na parkování auta či..

Lokalita: Rejskova 2993/15, Prostějovpronajato

Pronájem rodinného domu  se zahrádkou a vjezdem na pozemek - Hostěnice, CP 361 m²Matterport

Pronájem rodinného domu se zahrádkou a vjezdem na pozemek - Hostěnice, CP 361 m²

V zastoupení majitele zprostředkuji pronájem rodinného domu se zahradou v Hostěnicích u Brna. Dům je polořadový a na pozemek je možný vjezd přímo z ulice. Je možné parkování až 2 osobních aut. Dispozice domu je 2+1 s tím, že jeden pokoj a kuchyň jsou průchozí. Součástí pronájmu jsou i skladovací a..

Lokalita: Hostěnicepronajato

Prodej rozlehlé zahrady s chatou 2.183  m² v rekreační oblasti - LulečVideo

Prodej rozlehlé zahrady s chatou 2.183 m² v rekreační oblasti - Luleč

Hledáte pro sebe a svou rodinu místo pro trávení volného času a odpočinek? Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rozlehlé zahrady, která se nachází ve vyhledávané rekreační lokalitě a chatové oblasti obce Luleč. Celková plocha pozemku činí 2.183 m2. Jedná se o poslední parcelu..

Lokalita: Lulečprodáno

Pronájem bytu 1+1 s balkonem,  41m² na ulici Trpínky ve Vyškově

Pronájem bytu 1+1 s balkonem, 41m² na ulici Trpínky ve Vyškově

Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu pěkný zařízený byt 1+1 s prostorným balkonem, nacházející se u centra města Vyškov na ulici Trpínky. Byt je situovaný ve 4. NP s výtahem a jeho užitná plocha je 41 m². K bytu náleží sklepní kóje. Byt je kompletně vybavený (z bytu odstěhováno manželská..

Lokalita: Trpínky 420/9, Vyškov - Vyškov-Předměstípronajato

Prodej restaurace s bytem 3+1,  Brno-Maloměřice CP 335 m2

Prodej restaurace s bytem 3+1, Brno-Maloměřice CP 335 m2

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme rozlehlý, rohový rodinný dům s restaurací a samostatným bytem o velikosti 3+1 v Brně-Maloměřicích. Dům leží v klidné části Maloměřic, obklopen zelení. Dům je částečně podsklepený, sklepy jsou uzpůsobeny provozu restaurace. V přízemí domu se nachází..

Lokalita: Sady, Brno - Maloměřiceprodáno

Pronájem bytu 3+1 s parkovacím stáním, ulice Masarykova, Blansko, CP 75 m² - Blansko

Pronájem bytu 3+1 s parkovacím stáním, ulice Masarykova, Blansko, CP 75 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 3+1, ulice Masarykova, Blansko. Jedná se o pěkný atypicky loftový byt. Bytová jednotka je umístěna v 3-4.NP menšího bytového domu o 5 bytových jednotkách. V bytě klimatizační jednotky. Byt je plně vybaven, dříve sloužil jako manažerský..

Lokalita: Masarykova, Blanskopronajato

Prodej, pozemek pro bydlení,  Horní Lhota, Blansko, CP 1054 m2

Prodej, pozemek pro bydlení, Horní Lhota, Blansko, CP 1054 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme slunný pozemek s jihozápadní orientací a krásným výhledem do okolí na Hořický hřbet v nově vzniklé lokalitě Blansko. Výše zmíněný pozemek se nachází v městské části Blansko – Horní Lhota, v lokalitě “Nad Familiemi”. Parcela splňuje podmínky vysokého..

Lokalita: Blansko - Horní Lhotaprodáno

Pronájem, byt 2+kk, ulice Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná, CP 58,20m²

Pronájem, byt 2+kk, ulice Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná, CP 58,20m²

V exkluzivním zastoupení developera nabízíme pronájem posledního bytů 2+kk v novostavbě na ulici Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná. Jedná se o novostavbu bytového domu, který se nachází na klidném místě na konci sídliště. Výhodou je, že se jedná o úplně nové bytové jednotky, ve kterých..

Lokalita: Nad Čertovkou, Blanskopronajato

Pronájem luxusního bytu 2+kk, ulice Nad Čertovkou, CP 95 m² - Blansko

Pronájem luxusního bytu 2+kk, ulice Nad Čertovkou, CP 95 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem jedinečného bytu 2+kk s terasou, nacházející se na ulici Nad Čertovkou, sídliště Písečná, Blansko. Byt se nachází v 6. NP (poslední patro) s výtahem, nově zkolaudovaného bytového domu. Kolaudace 01.12.2021. Jedná se o moderní slunný byt s..

Lokalita: Nad Čertovkou, Blanskopronajato

Pronájem samostatného pokoje, 13 m², Brno - Starý Lískovec, ul. Bosonožská

Pronájem samostatného pokoje, 13 m², Brno - Starý Lískovec, ul. Bosonožská

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu částečně zařízený pokoj 13 m2 se samostatným vstupem v prostorném bytě 3+1 v Brně Starém Lískovci na ulici Bosonožská. V bytě budou bydlet pouze 3 osoby. Paní majitelka upřednostňuje dívky, studentky a mladé pracující. Nyní zde bydlí její syn a jedna..

Lokalita: Bosonožská 323/15, Brno - Starý Lískovecpronajato

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Koupi domu mi zprostředkoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Jde o makléře na pravém místě, na kterém je vidět, že ho práce v realitách baví a má bohaté znalosti..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Velká spokojenost s profesionálním přístupem a dobrým servisem, který nám při nákupu bytu v Řícmanicích zajišťoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Vše, co nám sdělil,..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Velká spokojenost! Prodej bytu v Brně mi zajistil realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře ARTOSS, s.r.o. Nejdříve jsem se snažila byt prodat sama, spousta telefonátů, jednání a návštěv,..