Výběr z námi realizovaných případů

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav nabídky prodáno / pronajato" odpovídá 1012 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, byt 2+1, ulice Krajní, Blansko, sídliště Zborovce, CP 58m²

Pronájem, byt 2+1, ulice Krajní, Blansko, sídliště Zborovce, CP 58m²

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 2+1, ulice Krajní, Blansko, sídliště Zborovce. Jedná se o pěkný byt v původním, ale zachovalém stavu, nacházející se v 10.NP/11.NP, k bytu náleží balkon s krásným výhledem na okolí. Bytová jednotka se nabízí bez sklepní kóje. V bytě se..

Lokalita: Krajní, Blanskopronajato

Prodej, byt 3+kk, ulice Vodní, Blansko, centrum, CP 61m² - Blansko

Prodej, byt 3+kk, ulice Vodní, Blansko, centrum, CP 61m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 3+kk, ulice Vodní, Blansko. Bytový dům se nachází přímo v centru města na poptávané adrese v těsné blízkosti Aqua parku (cca 150m), krytého bazénu (cca 140m), zimního stadionu (cca 200m) sportovního ostrůvku a pod., Vlaková zastávka cca 500..

Lokalita: Vodní 1543/10, Blanskoprodáno

Prodej garáže 17m² v OV - přízemí bytového domu, Šlapanice, ulice Švehlova 62a

Prodej garáže 17m² v OV - přízemí bytového domu, Šlapanice, ulice Švehlova 62a

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví nacházející se v přízemí bytového domu /rok výstavby 2004/ na adrese Švehlova 62a. V garáži je zavedena elektřina, je nově vymalovaná a má nově natřenou podlahu. U stropu se nachází na míru dělané police k uložení věcí a na..

Lokalita: Švehlova, Šlapaniceprodáno

Pronájem garáže 15 m² - Brno-Medlánky

Pronájem garáže 15 m² - Brno-Medlánky

Nabízíme k pronájmu garáž na ulici Suzova v Brně-Medlánkách. Garáž o velikosti 15 m² je vybavena elektrickými vraty na dálkové ovládání a elektřinou (vyúčtování 1x ročně). Výška garáže 2,2 metru, šířka 2,8 m, délka 5,3 metru. Průjezd výška 1,9 metru, šířka 2,2 metru. Pěkná, suchá garáž po..

Lokalita: Suzova, Brnopronajato

Prodej rodinného domu 5+1 s velkou zahradou v obci Hrušky

Prodej rodinného domu 5+1 s velkou zahradou v obci Hrušky

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme rozlehlý rodinný dům s velkým pozemkem o velikosti 5+1 v malebné obci Hrušky (okres Vyškov). Dům leží v klidné části obce, ideálně umístěn ve slepé ulici, díky čemuž nabízí absolutní klid. Pozemek je přístupný i zezadu po obecní cestě. V přízemí domu se..

Lokalita: Hruškyprodáno

Prodej rodinného domu 2+1 v Němčanech

Prodej rodinného domu 2+1 v Němčanech

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme rodinný dům s pěkným pozemkem o celkové ploše 570 m2 v malebné obci Němčany. Jedná se o řadový dům, nacházející se v klidné ulici. Dům je napojen na elektřinu, plyn, obecní vodovod. Na dvorku, který nabízí absolutní soukromí, je vlastní studna. Na..

Lokalita: Němčanyprodáno

Prodej bytu 1+1 34 m² s balkonem 2,8 m² -  Palackého třída, Brno

Prodej bytu 1+1 34 m² s balkonem 2,8 m² - Palackého třída, Brno

V exklusivním zastoupení majitele Vám nabízíme pěkný slunný byt 1+1 o celkové velikosti 34,13 m². Byt se nachází na ulici Palackého třída, Brno-Královo pole. Jedná se o bytovou jednotku umístěnou v posledním 7. podlaží panelového domu s výtahem. Byt má plastová okna, nové elektrické rozvody..

Lokalita: Palackého třída, Brno - Královo Poleprodáno

Pronájem,  byt 1+1,  ulice Dvorská, Blansko, CP 50m² - Blansko

Pronájem, byt 1+1, ulice Dvorská, Blansko, CP 50m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 1+1, ulice Dvorská, Blansko, sídliště Sever. Jedná se o pěkný prostorný byt nacházející se v 9. NP bytového domu. K bytové jednotce náleží sklep, balkon s krásným výhledem do okolí a orientací na jih. Dispozice a výměry: obývací pokoj -..

Lokalita: Dvorská 1808/38, Blanskopronajato

Pronájem, byt 1+kk, ulice nám. Republiky, Blansko, CP 35m² - Blansko

Pronájem, byt 1+kk, ulice nám. Republiky, Blansko, CP 35m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme podnájem bytu 1+kk, ulice nám. Republiky, Blansko. Jedná se o pěkný byt, který se nachází v revitalizovaném bytovém domě přímo v centru města. Byt je po částečné rekonstrukci a nachází se v přízemí bytového domu. Součástí vybavení je kuchyňská..

Lokalita: nám. Republiky, Blanskopronajato

Pronájem rodinného domu 3+1 s garáží a zahradou, obec Vranov, okr. Brno-Venkov,  CP - 85m2

Pronájem rodinného domu 3+1 s garáží a zahradou, obec Vranov, okr. Brno-Venkov, CP - 85m2

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem rodinného domu s garáží a zahradou, obec Vranov, okr. Brno-Venkov Jedná se o starší samostatně stojící rodinný dům. Nemovitost je v původním stavu, nabízí se včetně nábytku viz. foto v inzerci. Dům se pronajímá vč. garáže a zahrady. ..

Lokalita: Vranovpronajato

Reference

Reference pro makléře: Martin Štefan

Pan Martin Štefan z RK Artoss je výborný makléř. Díky němu mám dům, který jsem chtěla. Děkuji a doporučuji všem na 100%. Hana Gayerová

Reference pro makléře: Martin Štefan

Moje zkušenost s RK Artoss je velice pozitivní. Prostřednictvím této kanceláře a především pana Martina Štefana jsem koupil rodinný domek. Vše proběhlo rychle a bez nejmenších komplikací, komunikace..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Pane Poláku, děkuji Vám za veškerou pomoc, ochotu a profesionální přístup při koupi bytu v Jedovnicích. Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná. Jakub Dvořák, Jedovnice