Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii zemědělská půda" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej investičního pozemku 1.255m² - Hostěnice, okres Brno - venkovVideo

Prodej investičního pozemku 1.255m² - Hostěnice, okres Brno - venkov

Atraktivní pozemek, obec Hostěnice, okres Brno - venkov, výměra 1.255 m2, rozměry cca 18m x 70 m, parcelní č. 191/58. Hledáte investiční pozemek za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme,..

Lokalita: Hostěnice500 000 Kč

Prodej lesní o orné půdy, 7.118 m² - Sebranice

Prodej lesní o orné půdy, 7.118 m² - Sebranice

Nabízíme ke koupi pozemek v katastrálním území Jasinov. Celková výměra souboru parcel činí 7.118 m2. Jedná se o lesní a ornou půdu v k.ú. Sebranice u Boskovic. Pozemek je velmi vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné jen celé LV. V případě zájmu o..

Lokalita: Sebranicerezervováno

Prodej zemědělská půdy a lesa,  19.511 m² - Letovice

Prodej zemědělská půdy a lesa, 19.511 m² - Letovice

Nabízíme ke koupi soubor pozemků v katastrálním Letovice. Celková výměra všech devíti parcel činí 19.511 m2. Z větší části se jedná o ornou půdu a lesní porost. Pozemek je velmi vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné jen celé LV. V případě zájmu o..

Lokalita: Letovice569 000 Kč

Prodej, orná půda, 1802 m² - Brno - Žebětín

Prodej, orná půda, 1802 m² - Brno - Žebětín

Ve výhradním zastoupení majitele zprostředkujeme prodej půdy v obci Brno - Žebětín. Vhodné jako investice. číslo parcely: 3493, obec- Brno k.ú. - Žebětín. Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita: Brno - Žebětín900 Kč za m2

Prodej, Zemědělská půda,7 ha - Osová Bítýška

Prodej, Zemědělská půda,7 ha - Osová Bítýška

Nabízíme k prodeji 7 ha zemědělských pozemků v kú Osová Bitýška. Pozemky jsou v katastru nemovitostí evidovány vesměs jako orná půda a jsou obhospodařovány. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Lokalita: Osová Bítýškarezervováno

Reference

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Realitního makléře Ing. Poláka jsme si vybrali pro zprostředkování prodeje bytu z důvodu, že jsme na něho měli výborné reference od těch, kterým již v minulosti prodej či koupi nemovitosti..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Realitní makléř, pan David Langr, zajistil excelentně prodej našeho bytu v Boskovicích a zároveň koupi bytu v Blansku. Velmi oceňujeme jeho profesionální přístup, zodpovědnost, vstřícnost a ochotu...

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Dobry vecer. Chteli jsme Vam podekovat za rychlou, dobrou a uspesnou spolupraci. Pokud budeme mit v budoucnu dalsi akci s nemovitostmi, tak se na vas obratime. Pavlekovi