Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii zemědělská půda" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej zemědělské půdy,  27.197 m² - Újezd u Kunštátu

Prodej zemědělské půdy, 27.197 m² - Újezd u Kunštátu

Nabízíme ke koupi LV 990 v katastrálním území Újezd u Kunštátu. Celková výměra souboru parcel činí 27.197 m2. Jedná se o ornou, lesní, ostatní půdu, trvalý travní porost v k.ú. Újezd u Kunštátu. Vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné celý LV. V..

Lokalita: Kunštát - Újezdrezervováno

Prodej 28728 m² zemědělské půdy v kú Huštěnovice

Prodej 28728 m² zemědělské půdy v kú Huštěnovice

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi kvalitní zemědělské pozemky v katastrálním území Huštěnovice u Uherského Hradiště. Jedná se o soubor osmi obhospodařovaných pozemků. Část pozemků se nachází v těsné blízkosti Baťova kanálu. Jde o pěkné rovinaté pozemky o celkové rozloze 28728m2 s..

Lokalita: Huštěnovice2 290 000 Kč

Prodej 2936m2 vysoce produkční zemědělské půdy v kú Babice u Uherského Hradiště

Prodej 2936m2 vysoce produkční zemědělské půdy v kú Babice u Uherského Hradiště

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi vysoce produkční kvalitní zemědělské pozemky v katastrálním území Babice u Uherského Hradiště. Jedná se o soubor šesti obhospodařovaných pozemků, které se nachází v blízkosti Baťova kanálu a obce Huštěnovice. Jde o pěkné rovinaté pozemky o..

Lokalita: Babice249 500 Kč

Prodej 1478m2 zemědělské půdy v kú Nedakonice

Prodej 1478m2 zemědělské půdy v kú Nedakonice

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi zemědělský pozemek v katastrálním území Nedakonice. Jedná se o obhospodařovaný pozemek vedený jako ovocný sad, který se nachází v těsné blízkosti obce a koryta řeky Moravy. Jedná se o pěkný rovinatý pozemek o celkové rozloze 1478m2 s kvalitní..

Lokalita: Nedakonice130 000 Kč

Prodej zemědělské půdy,  7.414 m² - Kunštát

Prodej zemědělské půdy, 7.414 m² - Kunštát

Nabízíme ke koupi LV 1497 v katastrálním území Kunštát na Moravě. Celková výměra souboru parcel činí 7.414 m2. Jedná se o ornou půdu a trvalý travní porost v k.ú. Kunštát na Moravě. Vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné celý LV. V případě zájmu o..

Lokalita: Kunštát369 000 Kč

Prodej 957m2 orné půdy v kú Jalubí

Prodej 957m2 orné půdy v kú Jalubí

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi velmi produkční zemědělský pozemek v katastrálním území Jalubí. Jedná se o obhospodařovaný pozemek, který se nachází v blízkosti obce a je dostupný po obecní cestě. Jde o pěkný pozemek o celkové rozloze 957m2 s kvalitní, velmi produkční výnosnou..

Lokalita: Jalubí77 000 Kč

Prodej, orná půda, 1802 m² - Brno - Žebětín

Prodej, orná půda, 1802 m² - Brno - Žebětín

Ve výhradním zastoupení majitele zprostředkujeme prodej půdy v obci Brno - Žebětín. Vhodné jako investice. číslo parcely: 3493, obec- Brno k.ú. - Žebětín. Pro více informací kontaktujte makléře.

Lokalita: Brno - Žebětín900 Kč za m2

Prodej, Zemědělská půda,7 ha - Osová Bítýška

Prodej, Zemědělská půda,7 ha - Osová Bítýška

Nabízíme k prodeji 7 ha zemědělských pozemků v kú Osová Bitýška. Pozemky jsou v katastru nemovitostí evidovány vesměs jako orná půda a jsou obhospodařovány. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Lokalita: Osová Bítýškarezervováno

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Při koupi nového domu jsme hledali nejen příjemnou lokalitu s hezkou nemovitostí, ale i profesionální realitní služby, tak aby vše proběhlo hladce a podle našich představ. To vše jsme našli v osobě.. více

Reference pro makléře: Martin Štefan

Po neúspěšných pokusech prodat nemovitost u jiné realitky jsme se rozhodli využít služeb r.k.ARTOSS zastoupené panem Martinem Štefanem. Díky jeho schopnostem při vyřízování veškeré agendy s tím.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Na jaře 2019 jsme začali řešit prodej rodinného domu v lokalitě vzdálené 140 km od města Brna. Zpočátku jsme měli velké obavy, jak tento prodej zvládneme, neznalost oboru a velká vzdálenost, měli.. více