Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej zahrady 1.332 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Prodej zahrady 1.332 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Hledáte pěknou zahradu za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi pěknou zahradu, která se nachází v obci Bílovice nad Svitavou vzdálené necelých 10..

Lokalita: Nad Melatínem, Bílovice nad Svitavourezervováno

Prodej pozemku,  824 m² - Prostřední Poříčí

Prodej pozemku, 824 m² - Prostřední Poříčí

Nabízíme ke koupi pozemek v katastrálním území Prostřední Poříčí. Celková výměra parcely činí 824 m2. Jedná se o ostatní plochu. Pozemek je velmi vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře.

Lokalita: Prostřední Poříčí49 000 Kč

Prodej pozemku,  4.923 m² - Letovice - Jasinov

Prodej pozemku, 4.923 m² - Letovice - Jasinov

Nabízíme ke koupi pozemek v katastrálním území Jasinov. Celková výměra parcely činí 4.923 m2. Jedná se o ostatní plochu. Pozemek je velmi vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné jen celé LV. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře.

Lokalita: Letovice - Jasinovrezervováno

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Pan Jan Polák se nám výborně postaral o prodej bytu a zároveň pomohl s koupí jiného. Člověk na svém místě, který ví, co dělá a postará se i o věci, o které by nemusel, ale chce pomoci. Tímto mu..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Koupi domu mi zprostředkoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Jde o makléře na pravém místě, na kterém je vidět, že ho práce v realitách baví a má bohaté znalosti..

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

S prací pana Poláka při koupi našeho nového bytu v Bílovicích nad Svitavou jsme byli velice spokojeni. Vstřícný přístup, vždy na telefonu a ochota, to jsou pro nás velmi důležité body, díky kterým..