Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky" odpovídá 15 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej pozemku pro bydlení Dolní Hbity - Luhy, CP 1714 m2Video

Prodej pozemku pro bydlení Dolní Hbity - Luhy, CP 1714 m2

Pokud toužíte po jedinečném bydlení na krásném místě, máme pro Vás nabídku jedinečného stavebního pozemku ve vyhledávané lokalitě Dolní Hbity-Luhy. Co činí pozemek jedinečným? Má jihozápadní orientaci. Příjezdová cesta je ze severní strany pozemku. Má ideální tvar. Uliční šíře je cca. 33..

Lokalita: Dolní Hbity - Luhyinfo v RK

Prodej zemědělské půdy,  27.197 m² - Újezd u Kunštátu

Prodej zemědělské půdy, 27.197 m² - Újezd u Kunštátu

Nabízíme ke koupi LV 990 v katastrálním území Újezd u Kunštátu. Celková výměra souboru parcel činí 27.197 m2. Jedná se o ornou, lesní, ostatní půdu, trvalý travní porost v k.ú. Újezd u Kunštátu. Vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné celý LV. V..

Lokalita: Kunštát - Újezdrezervováno

Prodej 28728 m² zemědělské půdy v kú Huštěnovice

Prodej 28728 m² zemědělské půdy v kú Huštěnovice

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi kvalitní zemědělské pozemky v katastrálním území Huštěnovice u Uherského Hradiště. Jedná se o soubor osmi obhospodařovaných pozemků. Část pozemků se nachází v těsné blízkosti Baťova kanálu. Jde o pěkné rovinaté pozemky o celkové rozloze 28728m2 s..

Lokalita: Huštěnovice2 290 000 Kč

Prodej 2936m2 vysoce produkční zemědělské půdy v kú Babice u Uherského Hradiště

Prodej 2936m2 vysoce produkční zemědělské půdy v kú Babice u Uherského Hradiště

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi vysoce produkční kvalitní zemědělské pozemky v katastrálním území Babice u Uherského Hradiště. Jedná se o soubor šesti obhospodařovaných pozemků, které se nachází v blízkosti Baťova kanálu a obce Huštěnovice. Jde o pěkné rovinaté pozemky o..

Lokalita: Babice249 500 Kč

Prodej 1478m2 zemědělské půdy v kú Nedakonice

Prodej 1478m2 zemědělské půdy v kú Nedakonice

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi zemědělský pozemek v katastrálním území Nedakonice. Jedná se o obhospodařovaný pozemek vedený jako ovocný sad, který se nachází v těsné blízkosti obce a koryta řeky Moravy. Jedná se o pěkný rovinatý pozemek o celkové rozloze 1478m2 s kvalitní..

Lokalita: Nedakonice130 000 Kč

Prodej pozemku,  30.272 m² - Prostřední Poříčí

Prodej pozemku, 30.272 m² - Prostřední Poříčí

Nabízíme ke koupi pozemky v katastrálním území Prostřední Poříčí, č. LV 338. Celková výměra parcel činí 30.272 m2. Jedná se o ostatní plochu, lesní pozemky, trvalý travní porost. Pozemek je velmi vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. V případě zájmu o..

Lokalita: Prostřední Poříčí1 350 000 Kč

Prodej zemědělské půdy,  7.414 m² - Kunštát

Prodej zemědělské půdy, 7.414 m² - Kunštát

Nabízíme ke koupi LV 1497 v katastrálním území Kunštát na Moravě. Celková výměra souboru parcel činí 7.414 m2. Jedná se o ornou půdu a trvalý travní porost v k.ú. Kunštát na Moravě. Vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné celý LV. V případě zájmu o..

Lokalita: Kunštát369 000 Kč

Prodej 957m2 orné půdy v kú Jalubí

Prodej 957m2 orné půdy v kú Jalubí

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi velmi produkční zemědělský pozemek v katastrálním území Jalubí. Jedná se o obhospodařovaný pozemek, který se nachází v blízkosti obce a je dostupný po obecní cestě. Jde o pěkný pozemek o celkové rozloze 957m2 s kvalitní, velmi produkční výnosnou..

Lokalita: Jalubí77 000 Kč

Pronájem, zahrady,  500 m² - Kuřim

Pronájem, zahrady, 500 m² - Kuřim

V zastoupení majitele zprostředkuji pronájem zahrady v Kuřimi. Pozemek je umístěn v lokalitě za rybníkem Srpkem. Pronájem se týká části parcely 3665/1 o výměře cca 500 m2. Zahrada má 2 samostatné branky. Pozemek je zatravněný. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Vodu lze odebírat po domluvě ze sousední..

Lokalita: Kuřim2 300 Kč za měsíc

Prodej pozemku,  4.923 m² - Letovice - Jasinov

Prodej pozemku, 4.923 m² - Letovice - Jasinov

Nabízíme ke koupi pozemek v katastrálním území Jasinov. Celková výměra parcely činí 4.923 m2. Jedná se o ostatní plochu. Pozemek je velmi vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné jen celé LV. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře.

Lokalita: Letovice - Jasinovrezervováno

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Dobry vecer. Chteli jsme Vam podekovat za rychlou, dobrou a uspesnou spolupraci. Pokud budeme mit v budoucnu dalsi akci s nemovitostmi, tak se na vas obratime. Pavlekovi

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Při prodeji nemovitosti nás zastupovala paní Látalová. Její přístup byl vstřícný, profesionální a spolehlivý. Za její práci jí patří velký dík a opravdu ji jako realitní makléřku můžeme jen.. více

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

S prací pana Poláka při koupi našeho nového bytu v Bílovicích nad Svitavou jsme byli velice spokojeni. Vstřícný přístup, vždy na telefonu a ochota, to jsou pro nás velmi důležité body, díky kterým.. více