Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky" odpovídá 15 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, pozemek, obec Krasová, okr. Blansko, CP 611  m² - Krasová

Prodej, pozemek, obec Krasová, okr. Blansko, CP 611 m² - Krasová

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej stavebního pozemku v obci Krasová, okr. Blansko. Jedná se o pěkný rovinatý pozemek o celkové výměře 611 m2. Uliční šíře pozemku činí cca. 20,20 m2, délka pozemku je cca 30,20 m2. Na hraně pozemku jsou veškeré inženýrské sítě, obecní příjezdová..

Lokalita: Krasová2 490 000 Kč

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 1.347m² - Syrovice, okres Brno - venkov

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 1.347m² - Syrovice, okres Brno - venkov

Stavební pozemek, obec Syrovice, okres Brno - venkov, výměra 1.347 m2, parcelní č. 861/2. Hledáte stavební pozemek v atraktivní lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, zajímavý pozemek, který se..

Lokalita: Syrovicerezervováno

Prodej, pozemek, obec Krasová, okr. Blansko, CP 615  m² - Krasová

Prodej, pozemek, obec Krasová, okr. Blansko, CP 615 m² - Krasová

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej stavebního pozemku v obci Krasová, okr. Blansko. Jedná se o pěkný rovinatý pozemek o celkové výměře 615 m2. Uliční šíře pozemku činí cca. 20,20 m2, délka pozemku je cca 30,40 m2. Na hraně pozemku jsou veškeré inženýrské sítě, obecní příjezdová..

Lokalita: Krasovárezervováno

Prodej zahrady 1.332 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Prodej zahrady 1.332 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Hledáte pěknou zahradu za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi pěknou zahradu, která se nachází v obci Bílovice nad Svitavou vzdálené necelých 10..

Lokalita: Nad Melatínem, Bílovice nad Svitavourezervováno

Prodej investičního pozemku 1.255m² - Hostěnice, okres Brno - venkovVideo

Prodej investičního pozemku 1.255m² - Hostěnice, okres Brno - venkov

Atraktivní pozemek, obec Hostěnice, okres Brno - venkov, výměra 1.255 m2, rozměry cca 18m x 70 m, parcelní č. 191/58. Hledáte investiční pozemek za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme,..

Lokalita: Hostěnice500 000 Kč

Prodej pozemku,  824 m² - Prostřední Poříčí

Prodej pozemku, 824 m² - Prostřední Poříčí

Nabízíme ke koupi pozemek v katastrálním území Prostřední Poříčí. Celková výměra parcely činí 824 m2. Jedná se o ostatní plochu. Pozemek je velmi vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře.

Lokalita: Prostřední Poříčí49 000 Kč

Prodej lesní o orné půdy, 7.118 m² - Sebranice

Prodej lesní o orné půdy, 7.118 m² - Sebranice

Nabízíme ke koupi pozemek v katastrálním území Jasinov. Celková výměra souboru parcel činí 7.118 m2. Jedná se o lesní a ornou půdu v k.ú. Sebranice u Boskovic. Pozemek je velmi vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné jen celé LV. V případě zájmu o..

Lokalita: Sebranicerezervováno

Prodej pozemku,  4.923 m² - Letovice - Jasinov

Prodej pozemku, 4.923 m² - Letovice - Jasinov

Nabízíme ke koupi pozemek v katastrálním území Jasinov. Celková výměra parcely činí 4.923 m2. Jedná se o ostatní plochu. Pozemek je velmi vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné jen celé LV. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře.

Lokalita: Letovice - Jasinovrezervováno

Prodej zemědělská půdy a lesa,  19.511 m² - Letovice

Prodej zemědělská půdy a lesa, 19.511 m² - Letovice

Nabízíme ke koupi soubor pozemků v katastrálním Letovice. Celková výměra všech devíti parcel činí 19.511 m2. Z větší části se jedná o ornou půdu a lesní porost. Pozemek je velmi vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné jen celé LV. V případě zájmu o..

Lokalita: Letovice569 000 Kč

Prodej komerčního pozemku pro drobnou výrobu 1.640m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkovVideo

Prodej komerčního pozemku pro drobnou výrobu 1.640m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Atraktivní komerční pozemek, obec Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov, výměra 1.640 m2, parcelní č. 485/3. Hledáte komerční pozemek v atraktivní lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velmi..

Lokalita: Obřanská 276, Bílovice nad Svitavou2 790 Kč za m2

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss zprostředkoval prodej mého pozemku v Kanicích u Brna. Pozemek dokázal prodat během jediného týdne a to za cenu, která byla vyšší, než kolik..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Při prodeji nemovitosti nás zastupovala paní Látalová. Její přístup byl vstřícný, profesionální a spolehlivý. Za její práci jí patří velký dík a opravdu ji jako realitní makléřku můžeme jen..

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Realitní makléř Ing. Jan Polák nám velmi pomohl s prodejem našeho domu v Dražůvkách. Jeho práce byla precizní, rychlá a profesionální. Moc děkujeme a vřele doporučujeme jeho služby! manželé..