Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky" odpovídá 14 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

RD s pozemkem pro výstavbu bytů, CP 734 m2

RD s pozemkem pro výstavbu bytů, CP 734 m2

Prodej strategického pozemku vhodného pro bytovou výstavbu ve Slavkově u Brna. Lokalita: - Slavkov u Brna, ul. Špitálská 797 - výborné dopravní spojení s Brnem - přímé vlakové spojení s Brnem - objekt je v bezprostřední blízkosti zámku, zámeckého parku, náměstí a golfového hřiště - autem..

Lokalita: Špitálská 797, Slavkov u Brnainfo v RK

Prodej zahrady - investičního pozemku 761 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Prodej zahrady - investičního pozemku 761 m² - Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov

Investiční pozemek, obec Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov, výměra 761 m2, rozměry cca 22m x 35 m, parcelní č. 929/9. Hledáte zajímavý pozemek za velmi příznivou cenu v atraktivní velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna? Pokud ano, tak právě Vám..

Lokalita: Havlíčkova 500, Bílovice nad Svitavou790 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení, CP 588 m² - Bohutice, okres Znojmo

Prodej pozemku pro bydlení, CP 588 m² - Bohutice, okres Znojmo

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 588m2 ve vinařské obci Bohutice v okrese Znojmo. Pozemek je umístěn v zástavbě rodinných domů. Přípojky sítí - elektřina, plyn, voda a kanalizace jsou přímo před pozemkem. Šíře pozemku je cca 16,6m, délka cca 35,4m...

Lokalita: Bohutice1 899 000 Kč

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 7587m² - Uhersko, okres PardubiceVideo

Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 7587m² - Uhersko, okres Pardubice

Stavební pozemek, obec Uhersko, okres Pardubice, výměra 7.587 m2, parcelní č. 1074. Pozemek lze rozdělit až na 10 stavebních pozemků, je tedy vhodný pro developerský záměr. Hledáte stavební pozemek v atraktivní lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do Pardubic nebo Hradce..

Lokalita: Uhersko7 490 000 Kč

Prodej stavebního pozemku, obec Obůrka, okr. Blansko, CP - 1897m2

Prodej stavebního pozemku, obec Obůrka, okr. Blansko, CP - 1897m2

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej stavebního pozemku, který se nachází v poptávané lokalitě obce Obůrka, okr. Blansko. Pozemek se skládá ze dvou parcel o celkové výměře 1.897 m2 (1.785 + 112). Světové strany: východ na spodní části při příjezdu na pozemek, západ v horní části..

Lokalita: Blansko - Obůrka2 850 Kč za m2

Prodej zemědělské půdy a lesa,  19.511 m² - Letovice

Prodej zemědělské půdy a lesa, 19.511 m² - Letovice

Nabízíme ke koupi soubor pozemků v katastrálním území Letovice, LV 3155. Celková výměra všech devíti parcel činí 19.511 m2. Jedná se o ornou půdu, trvalý travní porost, les a ostatní plochu. Pozemek je velmi vhodný i jako investice, k uložení a zhodnocení finančních prostředků. Prodejné celé..

Lokalita: Letovice569 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení,  Vysočany-Molenburk CP 985 m²Video

Prodej, Pozemky pro bydlení, Vysočany-Molenburk CP 985 m²

Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkuji prodej pozemku pro stavbu RD v krásném prostředí moravského krasu. Součástí pozemku je objekt s číslem evidenčním o zastavěné ploše 44 m2. Pozemek se nachází v obci Molenburk, která je vzdálená od městyse Sloup cca. 6 km. Molenburk je situován v..

Lokalita: Vysočany - Molenburk2 500 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení Dolní Hbity - Luhy, CP 1714 m2Video

Prodej pozemku pro bydlení Dolní Hbity - Luhy, CP 1714 m2

Pokud toužíte po jedinečném bydlení na krásném místě, máme pro Vás nabídku jedinečného stavebního pozemku ve vyhledávané lokalitě Dolní Hbity-Luhy. Co činí pozemek jedinečným? Má jihozápadní orientaci. Příjezdová cesta je ze severní strany pozemku. Má ideální tvar. Uliční šíře je cca. 33..

Lokalita: Dolní Hbity - Luhyrezervováno

Prodej zahrady, 539 m² - Slavkov u Brna

Prodej zahrady, 539 m² - Slavkov u Brna

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme slunnou zahradu s vzrostlými ovocnými stromy v krásné rekreační části Slavkova - Vinohrady. Pozemek (sad) o výměře 539 m2 se nachází v klidné lokalitě a nabízí absolutní soukromí a klid. Na pozemku lze dle ÚP postavit samostatně stojící rekreační objekt..

Lokalita: Slavkov u Brna359 000 Kč

Prodej stavebního pozemku se stodolou,  340 m² - Hrušky

Prodej stavebního pozemku se stodolou, 340 m² - Hrušky

V exclusivním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej stavebního pozemku o velikosti 340 m² v obci Hrušky u Brna. Pozemek má ideální tvar a uliční šíři cca. 10,6 m. Na hranici pozemku stojí stodola. Na základě vyjádření stavebního úřadu a územního plánování je možné postavit rodinný dům, více..

Lokalita: Hruškyrezervováno

Reference

Reference pro makléře: Ing. Ivo Nedbálek

Do nedávna jsme se starali o veškeré naše nemovitosti a podnájmy osobně s manželokou. Nicméně po zkušenostech s touto realitní kanceláří resp. jejím zástupcem panem Nedbálkem jsme přehodnotili názor... více

Reference pro makléře: Ivana Látalová

Naprosto bezproblémová, profesionální, vstřícná, lidská až téměř kamarádská komunikace SUPROVÉ makléřky paní Ivany Látalové, při prodeji rodinného domu. Od první návštěvy až po samotný prodej, včetně.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Pane Langr, poděkovat za Váš přístup, laskavost, podporu, vysvětlení, je málo. Já si vážím Vaší práce a děkuji s vděčností za vše. Myšlenky ovlivňují naše záměry a v každé situaci jste byl pozitivní... více