Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, garáž, ulici nad Čertovkou, Blansko CP 23m² - Blansko

Pronájem, garáž, ulici nad Čertovkou, Blansko CP 23m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem garáže, ulice Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná. Jedná se o novostavbu garáže nacházející se v 1.NP/2.NP na poptávaném místě sídliště Písečná. V garáži zavedená elektřina. Automatická garážová vrata na dálkové ovládání od firmy..

Lokalita: Blansko1 850 Kč za měsíc

Prodej garáže, 19m² - Brno - Královo Pole - lokalita u Královopolského nádraží

Prodej garáže, 19m² - Brno - Královo Pole - lokalita u Královopolského nádraží

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji prefabrikovanou garáž v lokalitě u Královopolského nádraží. Garáž je dlouhodobě nepoužívaná /jedná se o prodej dědictví/, určená k rekonstrukci. V garáži se nachází starý rozvod elektřiny, která však není připojena k síti. Garáž je umístěna na dvou..

Lokalita: Brno - Královo Pole350 000 Kč

Prodej zděné garáže v OV v Řečkovicích, CP 23 m²

Prodej zděné garáže v OV v Řečkovicích, CP 23 m²

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji řadovou zděnou garáž v OV v lokalitě Řečkovice ul. Jandáskova.Garáž prošla před rokem kompletní rekonstrukcí ( podlahy, izolace, omítky, montážní jáma,odvětrávání,rozvody elektřiny, nové jističe, světla,kamna na tuhá paliva. Garáž se nachází v..

Lokalita: Jandáskova, Brno - Řečkoviceprodáno

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

S manželkou jsme koupili byt, který zprostředkoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Již od počátku byla znát profesionalita a za celou dobu prodeje nenastala situace,..

Reference pro makléře: Martin Štefan

Nakupovali jsme teď nemovitost v Brně ve spolupráci s realitním makléřem panem Martinem Štefanem. Jeho přístup byl naprosto profesionální, znalosti dané problematiky dle mého názoru nadstandardní...

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Realitní makléř Ing. Jan Polák zajistil excelentně prodej našeho družstevního bytu a zároveň koupi nového, většího bytu v naší oblíbené lokalitě. Jeho přístup je úžasně lidský, profesionální,..