Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej garáže na vlastním pozemku,  21 m² - Brno-Žižkova ulice

Prodej garáže na vlastním pozemku, 21 m² - Brno-Žižkova ulice

Nabízíme k prodeji garáž na ulici Žižkova v Brně. Garáž má zastavěnou plochu 21 m², stojí na vlastním pozemku. Elektřina přivedena, odpojená. Pěkná, suchá garáž po rekonstrukci. K ceně bude připočtena provize pro realitní kancelář ve výši 5% + DPH. Volná ihned. Více info v RK. ARTOSS..

Lokalita: Žižkova, Brnoinfo v RK

Prodej garáže, obec Malešovice, okres Brno - venkov, CP 26m2

Prodej garáže, obec Malešovice, okres Brno - venkov, CP 26m2

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji řadovou garáž o velikosti 26m2 v obci Malešovice, okres Brno-venkov. Garáž byla zkolaudovaná v roce 1991, má 4 odvětrávací mřížky, střešní krytina - písková IPA. Je zde příprava na elektřinu, přivedená sem elektřina není. Garáž je čistá,..

Lokalita: Malešovice550 000 Kč

Prodej garáže, Brno, ul. Vídeňská

Prodej garáže, Brno, ul. Vídeňská

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zděnou garáž v atraktivní lokalitě Brno Štýřice, ulice Vídeňská. Garáž je v dobrém technickém stavu, je zavedena elektřina, stojí na pozemku města Brna. Uvolnění ihned po vyřešení právních náležitostí. Provize RK za zprostředkování je 45tis.Kč..

Lokalita: Vídeňská 268/58, Brno - Štýřicerezervováno

Prodej garáže v Brně na ul. Terezy Novákové - CP 18 m²

Prodej garáže v Brně na ul. Terezy Novákové - CP 18 m²

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji garáž na vlastním pozemku s přípojkou elektřiny v uzavřeném garážovém dvoře na ul. Terezy Novákové v Brně - Řečkovicích. Součástí převodu je i podíl na pozemku před garážemi. Více informací v RK. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem..

Lokalita: Terezy Novákové, Brno - Řečkovice750 000 Kč

Pronájem garáže 20 m² - Žižkova ulice, Brno

Pronájem garáže 20 m² - Žižkova ulice, Brno

Nabízíme k pronájmu garáž na ulici Žižkova v Brně. Garáž má zastavěnou plochu 20 m². Bez elektřiny. Pěkná, suchá garáž po rekonstrukci. Volná ihned, k dispozici do 28.2.2024. Více info v RK. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. je řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Lokalita: Žižkova, Brno3 800 Kč za měsíc

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prostřednictvím realitní kanceláře Artoss jsme kupovali dům, po prvním kontaktu s makléřem jsme byli překvapeni profesionálním jednáním, které bohužel v této branži není standard. Pan Ing. Jan Polák,.. více

Reference pro makléře: Ivana Látalová

Ráda bych poděkovala paní Ivaně Látalové za příjemný a profesionální přístup při prodeji mého rodinného domu. Vždy mne byla schopna zodpovědět mé „všetečné“ dotazy a svojí dobrou náladou mi pomohla.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Prostřednictvím realitní kanceláře Artoss zastoupené paní Látalovou jsme kupovali byt v Brně. Byla velmi vstřícná a ochotná nám vyhovět v setkání i v pozdních večerních hodinách,neboť jsme pracovně.. více