Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii ostatní" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej garáže ul. Marie Majerové, Židenice, Brno, 15 m²

Prodej garáže ul. Marie Majerové, Židenice, Brno, 15 m²

Nabízíme prodej garáže v klidné lokalitě. Garáž s užitnou plochou 15 m² je ve velmi dobrém stavu a nachází se v moderní budově. Ideální pro parkování vozidla nebo jako úložný prostor. Garáž je k dispozici v osobním vlastnictví a je možné využít pro různé účely dle potřeby nového majitele. V..

Lokalita: Marie Kudeříkové 4365/11a, Brno - Židenice1 090 000 Kč

Pronájem parkovacího místa - Brno Příkop

Pronájem parkovacího místa - Brno Příkop

Nabízíme nezastřešené parkovací stání ve dvoře budovy na adrese Přikop 13 v Brně. V případě zájmu jsou k dispozici 3 místa. Průjezd do dvora má šíři 2,2 m.

Lokalita: Příkop, Brno - Zábrdovice2 000 Kč za měsíc

Prodej zděné garáže ul. Petra Křivky, Nový Lískovec, 16 m²

Prodej zděné garáže ul. Petra Křivky, Nový Lískovec, 16 m²

Nabízíme prodej garáže v klidné lokalitě Petra Křivky v Brně - Novém Lískovci. Garáž s užitnou plochou 16 m² je ve velmi dobrém stavu a nachází se v moderní skeletové budově. Ideální pro parkování vozidla nebo jako úložný prostor. Garáž je k dispozici v osobním vlastnictví a je možné využít pro..

Lokalita: Petra Křivky 489/1, Brno - Nový Lískovecrezervováno

Prodej, garáž, ulice Sloupečník, Blansko, CP 18 m² - Blansko

Prodej, garáž, ulice Sloupečník, Blansko, CP 18 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji garáž, nacházející se při ulici Sloupečník, Blansko. Jedná se o garáž v řadové zástavbě a výměře 18 m2. Do garáže zavedena elektřina 230 V. Garáž volná ihned. Prohlídka možná po dohodě, máme k dispozici klíče. Více info v RK.

Lokalita: Sloupečník, Blansko585 000 Kč

Prodej Garáže, ulice Řehořova, Brno-Černovice,  21 m²

Prodej Garáže, ulice Řehořova, Brno-Černovice, 21 m²

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji řadovou garáž na ulici Řehořova v Brně - Černovicích o velikosti 21m2. Garáž nestojí na vlastním pozemku, ten je ve vlastnictví města Brna. Roční poplatek za užívání pozemku činí 400,-Kč. Pozemek lze od města odkoupit za cca 80 000,- Kč. ..

Lokalita: Řehořova, Brno910 000 Kč

Prodej garáže s nabíjecí stanicí pro elektromobily,  21 m² - Brno-Žižkova ulice

Prodej garáže s nabíjecí stanicí pro elektromobily, 21 m² - Brno-Žižkova ulice

Nabízíme k prodeji garáž na ulici Žižkova v Brně. Garáž má zastavěnou plochu 21 m², stojí na vlastním pozemku. Do garáže nově přivedena elektřina včetně nabíjecí stanice pro elektromobily. K ceně bude připočtena provize pro realitní kancelář ve výši 5% + DPH. Volná ihned. Více info v..

Lokalita: Žižkova, Brnoinfo v RK

Prodej garáže, obec Malešovice, okres Brno - venkov, CP 26m2

Prodej garáže, obec Malešovice, okres Brno - venkov, CP 26m2

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji řadovou garáž o velikosti 26m2 v obci Malešovice, okres Brno-venkov. Garáž byla zkolaudovaná v roce 1991, má 4 odvětrávací mřížky, střešní krytina - písková IPA. Je zde příprava na elektřinu, přivedená sem elektřina není. Garáž je čistá,..

Lokalita: Malešovice550 000 Kč

Reference

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Prodej svého bytu jsem svěřila realitnímu makléři Ing. Polákovi z realitní kanceláře Artoss a udělala jsem dobře. Ing. Polák je člověk s bohatými zkušenostmi v oblasti realit a výborně zná lokalitu... více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss zprostředkoval prodej mého pozemku v Kanicích u Brna. Pozemek dokázal prodat během jediného týdne a to za cenu, která byla vyšší, než kolik.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

S prodejem naší nemovitosti jsem byl velice spokojený. Veškerá jednání na jedničku. Zejména hodnotím vysokou kvalitu prohlídek, které vedl náš realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře.. více