Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii ostatní" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej garáže na vlastním pozemku,  21 m² - Brno-Žižkova ulice

Prodej garáže na vlastním pozemku, 21 m² - Brno-Žižkova ulice

Nabízíme k prodeji garáž na ulici Žižkova v Brně. Garáž má zastavěnou plochu 21 m², stojí na vlastním pozemku. Bez elektřiny. Pěkná, suchá garáž po rekonstrukci. Možnost parkování dalšího vozu před garáží. K ceně bude připočtena provize pro realitní kancelář ve výši 5% + DPH. Volná od..

Lokalita: Žižkova, Brno1 990 000 Kč

Prodej, garáž, ulice Křížkovského, Blansko, CP 18 m² - Blansko

Prodej, garáž, ulice Křížkovského, Blansko, CP 18 m² - Blansko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej garáže, která se nachází při ulici Křížkovského, Blansko. CP garáže činní 18 m2. Z každé strany i zadní sousedí s garáží. Do garáže zavedena elektřina (230 V) s vlastním odběrným místem. Garáž je zděná, suchá. K dispozici ihned. Více..

Lokalita: Křižkovského, Blansko750 000 Kč

Prodej garáže, 20m² - Brno Maloměřice, ul. Vrbí

Prodej garáže, 20m² - Brno Maloměřice, ul. Vrbí

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví, která se nachází v 1.NP dvoupodlažního garážového objektu při ulici Vrbí v Brně Maloměřicích. Garáž má zastavěnou plochu 20m2, je v dobrém stavebně - technickém stavu, bez zjevných statických poruch. Má dvoukřídlá plechová vrata..

Lokalita: Vrbí, Brnorezervováno

Prodej garážového stání 13m² - Brno - Lesná

Prodej garážového stání 13m² - Brno - Lesná

V zastoupení majitele Vám zprostředkuji garážové stání v osobním vlastnictví v prostorách parkovacího domu. Výhodou je výborné umístění v 1.NP téměř naproti výjezdu z objektu. Kóje pro stání o ploše 13m2 je uzamykatelná. Vstup do objektu je na čipovou kartu. Objekt je hlídán 24 hod. K dispozici..

Lokalita: Loosova, Brno - Lesná700 000 Kč

Pronájem garáže 15 m² - Brno-Medlánky

Pronájem garáže 15 m² - Brno-Medlánky

Nabízíme k pronájmu garáž na ulici Suzova v Brně-Medlánkách. Garáž o velikosti 15 m² je vybavena elektrickými vraty na dálkové ovládání a elektřinou (vyúčtování 1x ročně). Výška garáže 2,2 metru, šířka 2,8 m, délka 5,3 metru. Průjezd výška 1,9 metru, šířka 2,2 metru. Pěkná, suchá garáž po..

Lokalita: Suzova, Brnorezervováno

Prodej garáže,  15 m² - Žižkova ulice, Brno

Prodej garáže, 15 m² - Žižkova ulice, Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme garáž na ulici Žižkova o velikosti 15 m². Délka garáže je 5,9 m, šířka 2,6 m. Součástí jsou elektricky ovládaná vrata, v garáži je zavedená elektřina, na zemi kanálek pro odtok vody. Garáž stojí na pozemku České republiky. K ceně bude připočtena..

Lokalita: Žižkova, Brnorezervováno

Pronájem parkovacího stání - Brno Příkop

Pronájem parkovacího stání - Brno Příkop

V exklusivním zastoupení majitele nabízíme nekryté parkovací stání auta na ulici Příkop. Průjezd do dvora má šířku 2,2 m. Volná 4 parkovací místa, cena za jedno 2.900 Kč/měsíc. Parkovací místo je volné ihned! Pro více informací a sjednání prohlídky prosím kontaktujte realitního makléře.

Lokalita: Příkop, Brno - Zábrdovice2 900 Kč za měsíc

Prodej zděné garáže v OV v Řečkovicích, CP 23 m²

Prodej zděné garáže v OV v Řečkovicích, CP 23 m²

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji řadovou zděnou garáž v OV v lokalitě Řečkovice ul. Jandáskova.Garáž prošla před rokem kompletní rekonstrukcí ( podlahy, izolace, omítky, montážní jáma,odvětrávání,rozvody elektřiny, nové jističe, světla,kamna na tuhá paliva. Garáž se nachází v..

Lokalita: Jandáskova, Brno - Řečkoviceprodáno

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Davide, díky tobě a RK za spolupráci. Přeji dobrej a úspěšnej rok. Budu tě doporučovat. Odvedl jsi perfektní práci. Ješťě jednou díky. Michal B.

Reference pro makléře: Ivana Látalová

S paní Látalovou z RK Artoss jsem byl velice spokojen. Díky ní jsem koupil garáž, kterou jsem již dlouho hledal. Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez problémů. RK Artoss, konkrétně paní Ivanu.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prodej RD v Bílovicích nad Svitavou, nám skvěle zrealizoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře ARTOSS. Má profesionální přistup, velký přehled, vyřeší každý problém a jako člověk je.. více