Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii sklady" odpovídají 2 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem haly 600 m² - Brno, ul. Kaštanová

Pronájem haly 600 m² - Brno, ul. Kaštanová

Se souhlasem majitele zprostředkujeme pronájem části nové haly o ploše 600m2 Popis: Opláštění budovy je z PUR panelů. Hlazené průmyslové betonové podlahy pro snadnou manipulaci a dostatečné zatížení vhodné i pro paletové vozíky. Asfaltová a panelová příjezdová komunikace, kapacitně vhodná i pro..

Lokalita: Kaštanová, Brnovolejte makléři

Pronájem haly 1200 m² - Brno, ul. Kaštanová

Pronájem haly 1200 m² - Brno, ul. Kaštanová

Se souhlasem majitele zprostředkujeme pronájem nové haly o ploše 1200m2 (š25 x h48 )m. Popis: Opláštění budovy je z PUR panelů. Hlazené průmyslové betonové podlahy pro snadnou manipulaci a dostatečné zatížení vhodné i pro paletové vozíky. Asfaltová a panelová příjezdová komunikace, kapacitně..

Lokalita: Kaštanová, Brnovolejte makléři

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Velice si vážím přístupu paní Látalové, jejímž prostřednictvím jsem prodávala byt nedaleko Brna. Je velmi pečlivá, svědomitá a profesionál na svém místě. Prodejem pro ni práce nekončí, je ochotná i..

Reference pro makléře: Ivana Látalová

Ráda bych poděkovala paní Ivaně Látalové za příjemný a profesionální přístup při prodeji mého rodinného domu. Vždy mne byla schopna zodpovědět mé „všetečné“ dotazy a svojí dobrou náladou mi pomohla..

Reference pro makléře: Martin Štefan

Moje zkušenost s RK Artoss je velice pozitivní. Prostřednictvím této kanceláře a především pana Martina Štefana jsem koupil rodinný domek. Vše proběhlo rychle a bez nejmenších komplikací, komunikace..