Vizitka makléře

Jitka Loupová

GSM: +420 725 433 160
E-mail: [email protected]
Facebook

Makléř pobočky:

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.
Mlýnská 388/68, Brno - Trnitá - Brno-střed
Telefon: +420 725 885 110
E-mail: [email protected]
Facebook
Jitka je v našem týmu od roku 2014, ale už před příchodem do naší RK byla zkušenou makléřkou. Její doménou je sever Brna, ale úspěšně zprostředkovává prodeje a pronájmy nemovitostí v mnohem širší oblasti, dokonce až v Táboře. Charakteristické jsou pro ni její věčný úsměv a dobrá nálada, což při změně bydlení, které není vždy radostné, nebo snadné, přijde často vhod.
Po práci se věnuje svým dcerám, nebo relaxuje s kamarádkami. Odtud pravděpodobně čerpá její optimistmus.

Nejnovější nabídky makléře

Naposledy prodané nabídky makléře

Nejnovější reference pro makléře Jitka Loupová

Dobrý den, dovolte abych touto formou poděkovala paní Jitce Loupové za její profesionální a lidský přístup při prodeji našeho pozemku v Ořechově. Je velmi ochotná, vždy dostupná a o nás jako o klienty se pravidelně starala co se týká informací o postupu prodeje. Spolupráci s realitní kanceláří Artoss a pani Loupovou vřele všem doporučuji. Hana Kolbertová
více informací o nabídce

Paní Loupová,musím Vám poděkovat za Vaši spolupráci, za podporu, kterou jste mi věnovala. Také jsem byla překvapena jak velice lehce proběhlo předání domu. Ještě jednou veliké díky. Jste velmi šikovná. S pozdravem Krejčí Naděžda
více informací o nabídce

Operativní a vstřícné jednání, plně profesní přístup, milé jednání. Plně doporučuji. Ing. Jiří Svoboda
více informací o nabídce

Všechny reference

Reference

Reference pro makléře: Martin Štefan

Prostřednictvím ARTOSSu, konkr. pana Martina Štefana, jsme na jaře roku 2016 prodávali RD. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup ve všech detailech a fázích prodeje! Vše proběhlo rychle, bez..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

S prací pana Langra jsem velmi spokojená. Zajistil mi již dvakrát pronájem bytu a vždy velmi šikovně a rychle našel spolehlivého a bonitního klienta. Přístup i jednání vždy na profesionální úrovni,..

Reference pro makléře: Ivana Látalová

S paní Látalovou z RK Artoss jsem byl velice spokojen. Díky ní jsem koupil garáž, kterou jsem již dlouho hledal. Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez problémů. RK Artoss, konkrétně paní Ivanu..