Vizitka makléře

Ing. Radek Vodička

obchodní zástupce - IČ 747 11 610, realitní makléř
GSM: +420 602 225 107
E-mail: [email protected]

Makléř pobočky:

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.
Mlýnská 388/68, Brno - Trnitá - Brno-střed
Telefon: +420 725 885 110
E-mail: [email protected]
Facebook
Radek se v naší kanceláři zpočátku specializoval na pronájmy. U pronájmů je potřeba zpracovávat velké množství nabídek i poptávek a koordinovat tak mnohem větší množství prohlídek, než je tomu u zprostředkování prodejů. Radek si svojí pečlivostí a pílí vybudoval velice silnou základnu spokojených klientů, kteří se na něj znovu obracejí kdykoliv kdy potřebují znovu pronajmout, nebo i prodat, či nakoupit jakoukoliv nemovitost.
Radek bydlí v Bohunicích a jeho doménou je právě tato oblast a okolí, kde perfektně zná cenovou mapu nemovitostí k prodeji i k pronájmu. Z koníčků jej baví horská turistika, silniční cyklistika a závodně vytrvalostní běh. Radek je vytrvalec ve sportu i v profesi.

Nejnovější nabídky makléře

Naposledy prodané nabídky makléře

Nejnovější reference pro makléře Ing. Radek Vodička

Dobrý den chtěla bych reagovat na práci Ing. Vodičky. Jeho služeb jsme vyuzili již 2x a to ohledně pronájmu bytu a to k naproste spokojenosti, má lidský přístup, dokáže poradit, reagoval rychle, doporučil slušné podnájemníky, se kterými doposud nebyl problém, tak doufáme že tomu bude i nadále . V případe potřeby bych se na něho znovu obrátila. Děkuji a zdravím M. Novotná
více informací o nabídce

Všechny reference

Reference

Reference pro makléře: Ing. Pavel Paulen

Bál sem se využít služeb realitek obecně neb jsem slýchal spousty negativních ohlasů, ale pan Paulen nám ukázal, že existují i slušní a ochotní lidé v tomhle odvětví. Pomohl nám i v celkem netypickém..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Služby této realitní kanceláře mohu jen doporučit. Především realitní makléř Ing. Jan Polák je profesionál, který se jen tak nenajde. Velice ochotně vše zrealizoval, zařídil a domluvil. Byt se nám..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Pan Jan Polák se nám výborně postaral o prodej bytu a zároveň pomohl s koupí jiného. Člověk na svém místě, který ví, co dělá a postará se i o věci, o které by nemusel, ale chce pomoci. Tímto mu..