Vizitka makléře

Ing. Radek Vodička

obchodní zástupce - IČ 747 11 610, realitní makléř
GSM: +420 602 225 107
E-mail: [email protected]

Makléř pobočky:

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.
Mlýnská 388/68, Brno - Trnitá - Brno-střed
Telefon: +420 725 885 110
E-mail: [email protected]
Facebook
Radek se v naší kanceláři zpočátku specializoval na pronájmy. U pronájmů je potřeba zpracovávat velké množství nabídek i poptávek a koordinovat tak mnohem větší množství prohlídek, než je tomu u zprostředkování prodejů. Radek si svojí pečlivostí a pílí vybudoval velice silnou základnu spokojených klientů, kteří se na něj znovu obracejí kdykoliv kdy potřebují znovu pronajmout, nebo i prodat, či nakoupit jakoukoliv nemovitost.
Radek bydlí v Bohunicích a jeho doménou je právě tato oblast a okolí, kde perfektně zná cenovou mapu nemovitostí k prodeji i k pronájmu. Z koníčků jej baví horská turistika, silniční cyklistika a závodně vytrvalostní běh. Radek je vytrvalec ve sportu i v profesi.

Nejnovější nabídky makléře

Naposledy prodané nabídky makléře

Nejnovější reference pro makléře Ing. Radek Vodička

Dobrý den chtěla bych reagovat na práci Ing. Vodičky. Jeho služeb jsme vyuzili již 2x a to ohledně pronájmu bytu a to k naproste spokojenosti, má lidský přístup, dokáže poradit, reagoval rychle, doporučil slušné podnájemníky, se kterými doposud nebyl problém, tak doufáme že tomu bude i nadále . V případe potřeby bych se na něho znovu obrátila. Děkuji a zdravím M. Novotná
více informací o nabídce

Všechny reference

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Pane Poláku, děkuji Vám za veškerou pomoc, ochotu a profesionální přístup při koupi bytu v Jedovnicích. Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná. Jakub Dvořák, Jedovnice

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

S manželkou jsme se rozhodli prodat byt. Od spokojených zákazníků jsme dostali kontakt na realitního makléře pana Ing. Poláka. Realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss nás zastoupil..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prodej RD v Bílovicích nad Svitavou, nám skvěle zrealizoval realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře ARTOSS. Má profesionální přistup, velký přehled, vyřeší každý problém a jako člověk je..