Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 19 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej RD 5+1 se zahrádkou, Brno-Černovice, ul. Ferrerova, CP 160 m²

Prodej RD 5+1 se zahrádkou, Brno-Černovice, ul. Ferrerova, CP 160 m²

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji rodinný dům se zahrádkou v Brně - Nových Černovicích na ul. Ferrerova. V přízemí domu se nachází kuchyně, obývací pokoj, koupelna a chodba průchozí z předzahrádky do zahrady za domem. Z chodby vede vstup na samostatné WC, na schodiště do sklepa..

Lokalita: Ferrerova, Brno - Černoviceinfo v RK

Rodinný dům - obec Zakřany, okres Brno - venkov

Rodinný dům - obec Zakřany, okres Brno - venkov

V exkluzivním zastoupení majitele, nabízíme velký rodinný dům včetně 5 pozemků o celkové výměře 1.186 m2. v obci Zakřany, Brno - venkov. V domu jsou vymezeny tyto jednotky: – byt 3+kk o výměře 52,8 m2 – byt 4+kk o výměře 75,2 m2 – byt 5+kk o výměře 112,1 m2 – ateliér o výměře 20,6 m2..

Lokalita: Zakřany7 500 000 Kč

Prodej, rodinný dům, obec Krasová, okres Blansko, CP 591 m²VideoMatterport

Prodej, rodinný dům, obec Krasová, okres Blansko, CP 591 m²

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v obci Krasová, okres Blansko, nacházející se na příjemném slunném a klidném místě. Jedná se o samostatně stojící rodinný dům, ve kterém byla započata rekonstrukce, resp. nástavba (nové krovy, krytina, zateplení). Celková výměra..

Lokalita: Krasová5 250 000 Kč

Dvoupodlažní rodinný dům 5+kk s garáží a zahradou, Bílovice nad Svitavou, Brno - venkovVideoMatterport

Dvoupodlažní rodinný dům 5+kk s garáží a zahradou, Bílovice nad Svitavou, Brno - venkov

Rodinný dům Bílovice nad Svitavou. Fotogalerie + videoprohlídka domu na webových stránkách RK Artoss. Co očekáváte od Vašeho nového bydlení? Atraktivní, klidnou lokalitu v těsné blízkosti Brna a výborné dopravní spojení do centra města? Prostorný dům s garáží, terasou a zahradou, který..

Lokalita: Nad Tratí 746, Bílovice nad Svitavou12 900 000 Kč

Prodej rodinného domu s restaurací a bytem 3+1,  Brno-Maloměřice CP 335 m2

Prodej rodinného domu s restaurací a bytem 3+1, Brno-Maloměřice CP 335 m2

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme rozlehlý, rohový rodinný dům s restaurací a samostatným bytem o velikosti 3+1 v Brně-Maloměřicích. Dům leží v klidné části Maloměřic, obklopen zelení. Dům je částečně podsklepený, sklepy jsou uzpůsobeny provozu restaurace. V přízemí domu se nachází..

Lokalita: Sady, Brno - Maloměřicerezervováno

Prodej rodinného domu s pěknou zahradou,  CP 648 m² - Křenovice

Prodej rodinného domu s pěknou zahradou, CP 648 m² - Křenovice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi zajímavý rodinný dům k rekonstrukci v obci Křenovice. Dům je dispozičně řešen jako 3+1, polovina domu podsklepena, pozemek 1.043 m². Nachází se v klidné části obce. V podkroví je v případě potřeby možné vybudovat další dva pokoje, prostor..

Lokalita: Jiráskova, Křenovice5 990 000 Kč

Prodej rodinného domu s krásnou zahradou, CP 1.043 m² - SilůvkyMatterport

Prodej rodinného domu s krásnou zahradou, CP 1.043 m² - Silůvky

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi útulný rodinný dům v obci Silůvky. Dům je dispozičně řešen jako 5+kk, rozlehlý pozemek 1.043 m². Nachází se na okraji obce v nové zástavbě, v klidné slepé ulici. Kolaudace domu proběhla v roce 2009. Dispozice domu: přízemí: zádveří - 3,31..

Lokalita: Kopaninky, Silůvkyinfo v RK

Prodej rodinného domu - bungalovu, CP 775 m² - DrásovVideoMatterport

Prodej rodinného domu - bungalovu, CP 775 m² - Drásov

Hledáte krásné bydlení kousek od Brna? Pak právě pro Vás máme v nabídce přízemní rodinný dům s pěkným pozemkem v obci Drásov. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk, zahrada 572 m². Nachází se na okraji obce v nové zástavbě. Kolaudace proběhla v roce 2013. Dispozice domu: zádveří 5,3 m² s..

Lokalita: Drásov13 490 000 Kč

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží na ulici Loosova, Brno-Lesná, CP 317m2Matterport

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží na ulici Loosova, Brno-Lesná, CP 317m2

Hledáte rodinný dům s krásnou zahradou, bazénem a garáží v lokalitě Brno-Lesná? V naprosto klidné , slepé ulici s jedinečným výhledem na Petrov a Špilberk a okolní lesy? Máme pro vás v této oblasti ojedinělou nabídku. V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme krásný rodinný dům o..

Lokalita: Loosova, Brno - Lesná22 500 000 Kč

Prodej rodinného domu na ulici Ke Karlovu,  Ivančice - Němčice, CP 163m2

Prodej rodinného domu na ulici Ke Karlovu, Ivančice - Němčice, CP 163m2

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvorkem v obci Němčice u Ivančic. Dům je určen a připraven ke kompletní rekonstrukci . Použité zdivo je smíšené - pálená cihla a kotovice. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě - voda, elektřina, plyn. Na veřejnou..

Lokalita: Ke Karlovu, Ivančice - Němčice1 890 000 Kč

Reference

REFERENCE PRO MAKLÉŘE DAVID LANGR

Prodej našeho bytu 5+1 jsme původně realizovali přes portál bezrealitky.cz. Bohužel jsme po nějaké době zjistili, že je to nad naše síly a časové možnosti. Naštěstí jsme dostali kontakt na realitního..

Reference pro makléře: Ing. Jan Polák

Realitního makléře Ing. Poláka jsme si vybrali pro zprostředkování prodeje bytu z důvodu, že jsme na něho měli výborné reference od těch, kterým již v minulosti prodej či koupi nemovitosti..

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Prodej bytu nám zprostředkovával realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss. Rozhodli jsme se využít jeho služeb na základě výborných doporučení na jeho práci a osobu. Byli jsme velmi..