Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 25 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej rodinného domu 5+1 se zahradou, garáží a hospodářskou budovou,  Moravské Bránice, okres Brno-venkov, CP 796m2Matterport

Prodej rodinného domu 5+1 se zahradou, garáží a hospodářskou budovou, Moravské Bránice, okres Brno-venkov, CP 796m2

Pokud hledáte rodinný dům s možností podnikání v okrese Brno - venkov, může vás zaujmout tato nabídka. V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji polořadový rodinný dům o velikosti 5+1 se zahradou, garáží a dalším zemědělským stavením / UP cca 100m2/, které sloužilo pro výrobu..

Lokalita: Moravské Bránice8 300 000 Kč

Prodej rodinného domu se zahradou na ulici Kociánka,  Brno - Sadová, CP 1478m2Video

Prodej rodinného domu se zahradou na ulici Kociánka, Brno - Sadová, CP 1478m2

Atraktivitu nemovitosti dělá hlavně její lokalita a ta je v případě tohoto domu skvělá. Stavba je zasazena hlouběji do pozemku a je situována přibližně 70 metrů od komunikace. Jedná se o klidnou lokalitu, která není součástí sídliště Sadová. Dispozice domu je 4+kk s garáží o slušné zastavěné..

Lokalita: Kociánka, Brno - Sadová29 990 000 Kč

Prodej krásného domu bokem zástavby, 190m² - Opatov

Prodej krásného domu bokem zástavby, 190m² - Opatov

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji tuto výjimečnou stavbu v obci Opatov ve východních Čechách. Usedlost je velmi vhodná také jako investice, nabízí široký potenciál využití od bydlení s možností zemědělské činnosti pro maximální samozásobení, přes rekreační nemovitost, až po..

Lokalita: Opatov3 490 000 Kč

Pronájem, rodinný dům, ulice Padělky, Ráječko, okr. Blansko CP 167 m² - Ráječko

Pronájem, rodinný dům, ulice Padělky, Ráječko, okr. Blansko CP 167 m² - Ráječko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu jedinečný rodinný dům o dispozici 4+kk. Projekt vznikl na okraji malebné obce Ráječko, v okrese Blansko, který je vstupní branou do jedné z nejkrásnějších lokalit naší země – Moravského krasu. Jedná se o stylový vila-dům, který je stavěn ve..

Lokalita: Padělky, Ráječko29 000 Kč za měsíc

Pronájem, rodinný dům, ulice Padělky, Ráječko, okr. Blansko CP 122 m² - Ráječko

Pronájem, rodinný dům, ulice Padělky, Ráječko, okr. Blansko CP 122 m² - Ráječko

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu jedinečný rodinný dům o dispozice 4+kk. Projekt vznikl na okraji malebné obce Ráječko, v okrese Blansko, který je vstupní branou do jedné z nejkrásnějších lokalit naší země – Moravského krasu. Jedná se o stylový vila-dům, který je stavěn ve..

Lokalita: Padělky, Ráječko26 000 Kč za měsíc

Prodej rodinného domu o dispozici 4+kk, Chrudichromy, okr. Blansko, CP 147 m² - Chrudichromy

Prodej rodinného domu o dispozici 4+kk, Chrudichromy, okr. Blansko, CP 147 m² - Chrudichromy

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej velice pěkného útulného rodinného domu o dispozici 4+kk v obci Chrudichromy. Obec Chrudichromy se rozprostírá na úpatí kopce Habří 441m, pozvolna skloněného do údolí řeky Svitavy, 3 km severozápadně od Boskovic. Stavba je v energetické třídě B..

Lokalita: Chrudichromyinfo v RK

Rodinný dům - obec Zakřany, okres Brno - venkov

Rodinný dům - obec Zakřany, okres Brno - venkov

V exkluzivním zastoupení majitele, nabízíme velký rodinný dům včetně 5 pozemků o celkové výměře 1.186 m2. v obci Zakřany, Brno - venkov. V domu jsou vymezeny tyto jednotky: – byt 3+kk o výměře 52,8 m2 – byt 4+kk o výměře 75,2 m2 – byt 5+kk o výměře 112,1 m2 – ateliér o výměře 20,6 m2..

Lokalita: Zakřany4 790 000 Kč

Rodinný dům se zahradou a garáží, vhodný i k podnikání, Milotice, atraktivní místo

Rodinný dům se zahradou a garáží, vhodný i k podnikání, Milotice, atraktivní místo

Rodinný dům Milotice. Láká Vás bydlení v atraktivní klidné lokalitě a zároveň je pro Vás nezbytné výborné dopravní spojení do Hodonína nebo třeba Kyjova? Chcete spojit Vaše podnikání s kvalitním bydlením? Pokud ano, tak právě Vám nabízíme, ve výhradním zastoupení majitele, velký třípodlažní..

Lokalita: Tihelně 255, Milotice4 990 000 Kč

Pronájem domu, ulice Klemov, Doubravice nad Svitavou, CP 42 m² - Doubravice nad Svitavou

Pronájem domu, ulice Klemov, Doubravice nad Svitavou, CP 42 m² - Doubravice nad Svitavou

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem domu v obci Doubravice nad Svitavou, ulice Klemov, okr. Blansko. Jedná se o menší útulnou dřevostavbu mobilního domu, tzv. freedomek M+ o dispozici 2+kk. V domě skladový prostor pro zahradní nábytek, kola a pod., vstup z terasy domu. K..

Lokalita: Doubravice nad Svitavou18 000 Kč za měsíc

Pronájem novostavby rodinného domu 4+kk s terasou, v obci Lipůvka, okres Blansko, ZP 127m2Matterport

Pronájem novostavby rodinného domu 4+kk s terasou, v obci Lipůvka, okres Blansko, ZP 127m2

Se souhlasem majitele vám nabízíme k pronájmu krásnou, nadstandardní novostavbu polořadového rodinného domu s garáží a velkou terasou v obci Lipůvka, okres Blansko. Dispozičně je dům řešen jako 4+kk. Dům nemá zahradu. Kolaudace proběhla v srpnu 2023. Na výstavbu domu byl použit porotherm +..

Lokalita: Lipůvka30 000 Kč za měsíc

Reference

Reference pro makléře: Ing. Ivo Nedbálek

Do nedávna jsme se starali o veškeré naše nemovitosti a podnájmy osobně s manželokou. Nicméně po zkušenostech s touto realitní kanceláří resp. jejím zástupcem panem Nedbálkem jsme přehodnotili názor... více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE ING. JAN POLÁK

Pan realitní makléř Ing. Jan Polák z realitní kanceláře Artoss nám pomohl se stanovením tržní ceny nemovitosti a také s pronájmem jiné nemovitosti. Jsme velmi spokojeni a jako nadstandardní hodnotíme.. více

REFERENCE PRO MAKLÉŘE IVANA LÁTALOVÁ

Při koupi bytu jsme spolupracovali s makléřkou paní Látalovou. Vše probíhalo v příjemném a přátelské ovzduší. Informace, které nám podávala, byly jasné a srozumitelné, čemuž odpovídal i její.. více